WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Polacy za granicą - odc. 14

Przedostatnie spotkania przed bożonarodzeniową przerwą rozegrali polscy szczypiorniści występujący poza granicami kraju. Zobacz jak radzili sobie nasi rodacy.
Maciej Wojs
Maciej Wojs

Legenda:
Imię i nazwisko (Klub) - Łączna liczba bramek (występy)
Data następnego spotkania - Rywal (Dom/Wyjazd)

DKB Handball Bundesliga:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten) - 0 (2)
* poza kadrą w wygranym 30:24 meczu z TV Grosswallstadt (15. kolejka)
12.12 - MT Melsungen (W) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
15.12 - MT Melsungen (W)
- 16. kolejka

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 59 (15)
* 1 bramka w wygranym 37:27 meczu z HSV Hamburg (15. kolejka)
15.12 - VfL Gummersbach (W) - 16. kolejka

Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) - 51 (15)
* 1 bramka w wygranym 37:24 wyjazdowym meczu z VfL Gummersbach (15. kolejka)
12.12 - Rhein-Neckar Löwen (W) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
15.12 - GWD Minden (D) - 16. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 36 (13)
* 1 bramka w przegranym 27:37 wyjazdowym meczu z Füchse Berlin (15. kolejka)
12.12 - TV Emsdetten (W) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
16.12 - TBV Lemgo (W) - 16. kolejka

Paweł Niewrzawa (TuS N-Lübbecke) - 7 (7)
* bez bramki w przegranym 29:30 meczu z HSG Wetzlar (15. kolejka)
11.12 - GWD Minden (W) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
16.12 - TV Grosswallstadt (W) - 16. kolejka


Tomasz Tłuczyński (TuS N-Lübbecke) - 34 (13)
* 3 bramki w przegranym 29:30 meczu z HSG Wetzlar (15. kolejka)
11.12 - GWD Minden (W) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
16.12 - TV Grosswallstadt (W) - 16. kolejka

2. Bundesliga:

Łukasz Czertowicz (HG Saarlouis) - 17 (15)
* bez bramki w przegranym 25:29 wyjazdowym meczu z TV Bittenfeld (15. kolejka)
* 1 bramka w wygranym 38:35 meczu z HC Empor Rostock (16. kolejka)
15.12 - TSG Friesenheim (W) - 17. kolejka

Bartosz Janiszewski (HG Saarlouis) - 10 (16)
* bez bramki w przegranym 25:29 wyjazdowym meczu z TV Bittenfeld (15. kolejka)
* bez bramki w wygranym 38:35 meczu z HC Empor Rostock (16. kolejka)
15.12 - TSG Friesenheim (W) - 17. kolejka

Tomasz Jeżewski (TV 05/07 Hüttenberg) - 6 (14)
* bez bramki w wygranym 31:29 meczu z ASV Hamm-Westfalen (15. kolejka)
* bez bramki w wygranym 33:31 wyjazdowym meczu z SG Leuterhausen (16. kolejka)
15.12 - VfL Bad Schwartau (D) - 17. kolejka

Eryk Kałuziński (ThSV Eisenach) - 24 (14)
* 1 bramka w przegranym 25:33 meczu z Bergischer HC 06 (15. kolejka)
* 1 bramka w przegranym 25:28 wyjazdowym meczu z VfL Bad Schwartau (16. kolejka)
12.12 - HC Erlangen (D) - 1/8 finału Pucharu Niemiec
15.12 - TuS Ferndorf (D) - 17. kolejka

Denis Szczęsny (TV Bittenfeld) - 4 (14)
* bez bramki w wygranym 29:25 meczu z HG Saarlouis (15. kolejka)
* bez bramki w wygranym 28:24 wyjazdowym meczu z TuS Ferndorf (16. kolejka)
14.12 - Eintracht Hildesheim (D) - 17. kolejka

3. Liga:

3. Liga Nord:

Arkadiusz Bosy (HSV Hannover) - 36 (11)
* 5 bramek w przegranym 32:37 wyjazdowym meczu z TSV Altenholz (14. kolejka)
14.12 - HSG Handball Lemgo II (D) - 15. kolejka

Karol Mościński (HSV Insel Usedom) - 0 (2)
* bez bramki w przegranym 27:28 wyjazdowym meczu z HF Springe (14. kolejka)
15.12 - SG Flensburg-Handewitt II (D) - 15. kolejka

Mateusz Rydz (HSV Hannover) - 28 (13)
* 1 bramka w przegranym 32:37 wyjazdowym meczu z TSV Altenholz (14. kolejka)
14.12 - HSG Handball Lemgo II (D) - 15. kolejka

Konrad Subocz (1.VfL Potsdam) - 9 (14)
* 1 bramka w przegranym 32:36 meczu z TS Großburgwedel (14. kolejka)
14.12 - Füchse Berlin II (W) - 15. kolejka

Maciej Tłuczyński (VfL Fredenbeck) - 112 (14)
* 4 bramki w przegranym 32:36 meczu z TSV Burgdorf II (14. kolejka)
15.12 - TSV GWD Minden II (W) - 15. kolejka

Adam Weiner (TSV Burgdorf II) - 0 (0)
* nie wystąpił w wygranym 36:32 wyjazdowym meczu z VfL Fredenbeck (14. kolejka)
15.12 - HSG Tarp/Wanderup (D) - 15. kolejka

3. Liga Ost:

Artur Gawlik (SV Anhalt-Bernburg) - 0 (13)
* wystąpił w przegranym 29:36 meczu z DJK Rimpar (14. kolejka)
14.12 - SC Magdeburg II (W) - 15. kolejka

Michał Panfil (HSC Bad-Neustadt) - 33 (14)
* 2 bramki w wygranym 31:25 wyjazdowym meczu z LHC Cottbus (14. kolejka)
15.12 - HC Aschersleben (D) - 15. kolejka

Krzysztof Zart (SG LVB Leipzig) - 6 (8)
* bez bramki w wygranym 32:31 meczu z Dessau-Roßlauer HV (14. kolejka)
15.12 - GSV Eintracht Baunatal (W) - 15. kolejka

3. Liga West:

Maciej Dmytruszyński (VfL Eintracht Hagen) - 65 (14)
* 3 bramki w przegranym 23:32 wyjazdowym meczu z OSC 04 Rheinhausen (14. kolejka)
15.12 - HSG Varel (D) - 15. kolejka

Krzysztof Gąsiorowski (VfL Edewecht) - 0 (13)
* wystąpił w wygranym 43:27 meczu z VfL Gummersbach II (14. kolejka)
15.12 - TSV Bayer Dormagen (W) - 15. kolejka

Artur Giela (Leichlinger TV) - 45 (14)
* bez bramki w wygranym 40:26 wyjazdowym meczu z TSG Altenhagen-Heepen (14. kolejka)
14.12 - OHV Aurich (D) - 15. kolejka

Oliver Staszewski (HSG Varel) - 27 (14)
* bez bramki w wygranym 28:22 meczu z ART Düsseldorf (14. kolejka)
15.12 - VfL Eintracht Hagen (W) - 15. kolejka

3. Liga Süd:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten II) - 0 (14)
* wystąpił w wygranym 29:24 meczu z TSG Münster (14. kolejka)
15.12 - TSB Horkheim (W) - 15. kolejka

David Twardoń (HSG Konstanz) - 0 (0)
* poza kadrą w przegranym 29:33 wyjazdowym meczu z TV Kirchzell (14. kolejka)
15.12 - TSV Friedberg (D) - 15. kolejka

Division 1 - Francja:

Paweł Podsiadło (Sélestat Alsace Handball) - 53 (11)
* 1 bramka w przegranym 25:33 meczu z HBC Nantes (1/2 finału Pucharu Ligi Francuskiej)
15.12 - Pays Aix Universite Club HB (D) - 12. kolejka

Michał Salami (Sélestat Alsace Handball) - 28 (11)
* 5 bramek w przegranym 25:33 meczu z HBC Nantes (1/2 finału Pucharu Ligi Francuskiej)
15.12 - Pays Aix Universite Club HB (D) - 12. kolejka

Asobal Liga:

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 24 (10)
* 1 bramka w wygranym 36:24 wyjazdowym meczu z Academica Octavio (Puchar Króla)
* bez bramki w przegranym 22:25 meczu z FC Barcelona Intersport (13. kolejka)
12.12 - Reale Ademar León (W) - 14. kolejka
16.12 - Cuatro Rayas Valladolid (D) - 15. kolejka

SHL - Szwajcaria:

Roman Sidorowicz (GC Amicitia Zurych) - 31 (14)
* 3 bramki w wygranym 26:23 wyjazdowym meczu z St. Otmar St. Gallen (14. kolejka)
12.12 - Lakers Stäfa (D) - 15. kolejka
15.12 - RTV 1879 Basel (W) - 16. kolejka

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 37 (11)
* z powodu kontuzji nie wystąpił w wygranym 33:24 meczu z HC Kriens-Luzern (13. kolejka)
* z powodu kontuzji nie wystąpił w wygranym 23:20 wyjazdowym meczu z BSV Bern Muri (14. kolejka)
13.12 - St. Otmar St. Gallen (D) - 15. kolejka
15.12 - Lakers Stäfa (W) - 16. kolejka

Budapest Bank Liga - Węgry:

Piotr Wyszomirski (Csurgói KK) - 0 (14)
* wystąpił w przegranym 22:42 meczu z MKB Veszprem (18. kolejka - awansem)
* wystąpił w wygranym 37:35 wyjazdowym meczu z Pécsi VSE (14. kolejka)
15.12 - FTC-PLER Budapest (D) - 15. kolejka

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×