• shock Zgłoś komentarz
    w końcu porządni komentatorzy! Nie pier... się, są za polską drużyną, bez względu czy to Kielce czy Wisła... Szacunek dla nich, w przeciwieństwie do stronniczych nieudaczników z
    Czytaj całość
    polsatu...
    Na dzisiaj to wszystko Dziękuję za wspólne emocje i zapraszam na relację tekstową z niedzielnego meczu rewanżowego w Orlen Arenie. A dla spóźnialskich - relacja z meczu (poniżej). Dobranoc!
    Skomentuj 0
    Płocczanie powinni mieć do siebie spore pretensje za okres gry w końcówce pierwszej połowy i tuż po przerwie. Wisła wygrywała 15:9, by w 46. minucie przegrywać już 19:22 (fragment gry 4:13). Dwubramkowa porażka na parkiecie rywala nie jest jednak złym wynikiem. Przed niedzielnym rewanżem w Płocku podopieczni Manolo Cadenasa są na niezłej pozycji wyjściowej.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock przegrała pierwszy mecz o "dziką kartę" i miejsce w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów z Montpellier HB różnicą dwóch bramek. Nafciarze mogli zmniejszyć jeszcze straty, ale rzut Marcina Lijewskiego z 11 metrów wylądował obok bramki Francuzów
    Skomentuj 1
    59 min. 29:27 - Celne rzuty Williama Accambray i Petara Nenadicia. Siedemnaście sekund do końca meczu, Francuzi w posiadaniu piłki i najprawdopodobniej ostatnią akcję rozgrywać będą do końcowej syreny. Wcześniej jednak czas dla Patrice'a Canayera.
    Skomentuj 1
    59 min. 28:26 - Fura szczęścia Nafciarzy. Rzut Mariusza Jurkiewicza obronił Siffert, Francuzi łatwo tracą jednak piłkę i kolejną bramkę zdobywa Valentin Ghionea. Grać do końca!
    Skomentuj 0
  • 58 min. 28:25 - Petar Nenadić wprost w Sifferta i Montpellier w natarciu. Trafia Diego Simonet, Francuzi wygrywają już trzema bramkami i najprawdopodobniej wygrają to spotkanie...
    Skomentuj 0
    56 min. 27:25 - Montpellier ucieka Wiśle na dystans dwóch bramek. Trafił fenomenalny dzisiaj Diego Simonet, po chwili kolejne trafienie zapisał William Accambray. Wisła w ofensywie, sędziowie pokazują jednak grę pasywną.
    Skomentuj 0
    54 min. 25:25 - Okres bardzo szybkiej gry i wielu bramek w krótkim przedziale czasowym. Dla Wisły trafili Muhamed Toromanović i Valentin Ghionea, na konto Francuzów wpisali się Tej i Michael Guigou. Nadal mamy remis.
    Skomentuj 0
    53 min. 23:23 - Bramka za bramkę. Z linii siedmiu metrów nie pomylił się Vid Kavticnik, ale na rzut Słoweńca świetnie odpowiedział Valentin Ghionea. Rumuński skrzydłowy nie myli się praktycznie z prawego skrzydła.