LM: Bramka Marina Sego w meczu z FC Porto na drugim miejscu w TOP 5!

Efektowny lob w wykonaniu Marina Sego, w starciu z FC Porto Vitalis został wybrany do TOP 5 najładniejszych trafień 5. serii gier LM! Chorwat mimo świetnej gry nie został nominowany do 7. kolejki.

Paweł Nowakowski

Golkiper Orlen Wisły Płock był głównym architektem zwycięstwa Nafciarzy w konfrontacji z FC Porto Vitalis. Marin Sego licznymi interwencjami odbierał rywalom ochotę do gry. Chorwat po pierwszej połowie legitymował się niebotyczną, 62% skutecznością obron! W całym meczu Sego bronił na poziomie 43 procent, a doskonały występ na Półwyspie Iberyjskim okrasił również efektownym lobem nad Hugo Laurentino w 10. minucie pojedynku, doprowadzając do remisu 5:5.

Piłka ręczna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów szczypiorniaka i nie tylko! Kliknij i polub nas!

Po raz drugi w tym sezonie do siódemki kolejki Ligi Mistrzów wybrani zostali Timur Dibirov (genialne spotkanie w derbach z Metalurgiem) oraz Stas Skube. Premierową nominację otrzymał z kolei Albert Rocas. Prawoskrzydłowy KIF Kolding i reprezentacji Hiszpanii ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców, walnie przyczyniając się do pierwszej w sezonie porażki Vive Targów Kielce.