Witold Rojek typuje wyniki 24. kolejki I ligi mężczyzn gr. B

Pierwszoligowe rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. Rezultaty spotkań 24. kolejki gr. B wytypował szkoleniowiec Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Witold Rojek.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

AZS UMCS Lublin - Anilana PŁ UŁ Łódź X

- To są dwa zespoły, z którymi mierzyliśmy w dwóch poprzednich kolejkach. Co ciekawe, w Lublinie wygraliśmy niżej, niż w Łodzi. Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany i postawię na remis.

Ostrovia Ostrów Wlkp. - SPR Tarnów 1

- Tutaj także może być wyrównany mecz, ale sercem, ciałem i duszą jestem ze swoim zespołem.

UKS Olimp Grodków - Olimpia Piekary Śląskie 2

- Ciekawe spotkanie. Myślę, że Olimp u siebie będzie mocnym zespołem, ale Olimpia będzie chciała zgarnąć zwycięstwo. Bardzo trudno jest mi tu wytypować wynik, ale stawiam na większe doświadczenie Olimpii.

MKS Kalisz - Viret CMC Zawiercie X

- Viret celuje w baraże, dużo się o nich mówi w Zawierciu i to drugie miejsce może być w ich zasięgu. Dlatego też muszą w Kaliszu wygrać, choć MKS u siebie jest bardzo mocnym zespołem. Myślę, że zespoły podzielą się punktami.

KSSPR Końskie - Siódemka Miedź Legnica 1

- Miedź, podobnie jak i KSSPR, jest w takiej samej sytuacji jak Viret. Cała ta trójka walczy o baraż. Co w tym meczu przesądzi? Myślę, że atut własnego parkietu będzie decydujący, dlatego stawiam na KSSPR.

Zagłębie Sosnowiec - AZS Przemyśl 1

- AZS ma już spokojną głowę, zapewnił sobie utrzymanie. Zagłębie natomiast jest już bardzo blisko zapewniania sobie miejsca barażowego. Do tego potrzebują wygranej, dlatego stawiam na Zagłębie.

Śląsk Wrocław - ŚKPR Świdnica 1

- Oczywiście stawiam na Śląsk. Mimo tego że od ładnych paru dni wrocławianie przyjmują gratulacje za awans, to ich potencjał i możliwości w porównaniu do innych zespołów są o wiele większe. Dlatego nawet gdyby chcieli, to nie pozwolą sobie by przegrać jakieś spotkanie. Ogromną niespodzianką był ich remis w Końskich, ale to się już nie powtórzy.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Hit w Końskich, Miedź zagra w barażu o awans? - zapowiedź 24. kolejki I ligi mężczyzn gr. B

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×