)

Siódemka kolejki Superligi Mężczyzn

Portal SportoweFakty.pl prezentuje zestawienie czternastu zawodników, którzy w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyli na miejsce w Siódemce kolejki.
Sławomir Bromboszcz

Bramkarz: Sławomir Szmal (Vive Targi Kielce) [7]
W finałowych spotkaniach z Orlen Wisłą Płock pierwszoplanową postacią Vive Targów Kielce był Sławomir Szmal. W pierwszym meczu obrona kieleckiego zespołu funkcjonowała bardzo dobrze i "Kasa" miał ułatwione zadanie, natomiast w drugim pojedynku często musiał sobie radzić bez wsparcia kolegów. W ważnych momentach bronił w sytuacjach sam na sam, co bardzo pomogło gospodarzom w odniesieniu zwycięstwa. Swoją klasę pokazał głównie w drugiej części spotkania.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku

Komentarze (8):

• Czar 1
    Kara dla Zrnica nie była za uderzenie w twarz tylko za chwyt z tyłu za szyję - fakt nie był to mocny faul bo Zrnic sam się zreflektował i odpuścił. Gdyby nie to że miał już żółć i akcję z Aginagalde potem to pewnie by nie miał 2 minut. Faul za słaby na 2 minuty tylko żółć - atak z tyłu ramie obejmuje szyję - ale żółć już miał stąd 2 minuty. Kara dla Kamila tak jak pisałem w kilu innych dyskusjach dziwna, bo nie wynika z akcji - faulował właśnie Zrnić, chciałbym dowiedzieć się za co dostał. Mógł za coś zupełnie innego - akcja wcześniej lub za coś czego nie było widać - gest itp. ale raczej nie - wg mnie jeden tak naprawdę gruby błąd/niejasność, ale to było na początku meczu i nie miało wpływu na końcowy wynik. Zauważ że Kwiatkowski za faul na Ivanie, nawet żółci nie zobaczył - zresztą przez cały mecz nie miał kary, ani chyba nawet żółci.
    ZKS Płock Kara dla Kamila na początku jak odskakiwaliśmy na 2-3 bramki , później kara dla Zrnica za rzekome uderzenie w twarz (powtórka wyraźnie pokazała że nic takiego nie miało miejsca tylko kara po aktorstwie Michała) też odskakiwaliśmy , wtedy grając w osłabieniu traciliśmy przewagę ... grając po równo mogła również się powiększyć...ale nie błędy nie wypaczyły wyniku.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Lolek 2
    A kolga zapomniał o takich błedach jak: Ofens zagwizdany Grabarczykowi gdy Lijewski stał w polu? Lijewski będący w ruchu przy ofensach Jureckiego i Tkaczyka (ten drugi w dogrywce)? Gionea łapiący piłkę wybijając się zpola bramkowego czy brak kary dla Kwiatkowskiego przy złapaniu z szyję Cupica będącego w powietrzu? Ja sobie ww błędy wymyśliłem czy naprawde miały one miejsce? Jeżeli sędziowie już komuś pomagali (choć naprwde sędziowanie było w 100% obiektywne) to bardziej Płockowi niż Kielcom.