WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Ręcznej zarejestrowane w sądzie

W ostatnich dniach zarejestrowano w sądzie Polskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Ręcznej. Prezesem został Jerzy Ciepliński, a już teraz należy do niego około osiemdziesiąt osób.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Jak już informowaliśmy, w marcu powstała grupa inicjatywna w celu powołania Polskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Ręcznej. - Od tego czasu rozmawialiśmy, by naświetlać pewne rzeczy, które trapią środowisko. Następnie czekaliśmy na wpisy do Krajowego Rejestru Sądowego. Wszystko zostało w pełni sformalizowane w dniu 6 października i teraz już jesteśmy oficjalnie zarejestrowani- powiedział Jerzy Ciepliński.


W zarządzie stowarzyszenia znaleźli się Henryk Norkowski, Sławomir Bodasiński, Jarosław Cieślikowski, Krzysztof Kotwicki, Mirosław Nowak, Ireneusz Lipiński, Witold Rzepka i Paweł Rydz. - Celem głównym jest współpraca wspólnie z ZPRP w tematyce szkoleń trenerskich, jak również programów szkoleniowych dla trenerów i zawodników. Przeprowadziliśmy ankiety, by jak najlepiej dotrzeć do problemów, które nurtują trenerów. Jako organizacja nieformalna nie chcieliśmy wychodzić z nimi na zewnątrz. Teraz będziemy sukcesywnie prezentować efekty naszych działań - dodał doświadczony szkoleniowiec.

Siedziba stowarzyszenia znajduje się w Warszawie przy ulicy Myśliwieckiej. Deklaracje członkowskie podpisało około 80 osób. - Chętnie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego stowarzyszenia. Na stronie internetowej www.pstiipr.pl można pobrać dokumenty potrzebne do podpisania deklaracji członkowskiej. Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej poprzez działanie na rzecz rozwoju piłki ręcznej, w szczególności zaś podnoszenie poziomu etycznego i pedagogicznego trenerów i instruktorów, jak również podejmowanie starań o poprawę ich warunków pracy - podsumował prezes nowopowstałej organizacji.

Czy powołanie Polskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Ręcznej to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • grolo 0
  Dajmy im trochę czasu, przecież dopiero się zarejestrowali. Po co mieli wcześniej wychodzić przed szereg.
  Teraz słowo się rzekło, kobyłka u płotu i wkrótce się okaże , co to za twór...
  PS. Skład rzeczywiście nie powala
  kolus to stowarzyszenie to martwy i archaiczny twór.. wystarczy wejść na ich stronę by przeczytać najbardziej aktualną informację o...zebraniu członków założycieli które odbędzie się 19.05.2014... żenada...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • kolus 0
  to stowarzyszenie to martwy i archaiczny twór.. wystarczy wejść na ich stronę by przeczytać najbardziej aktualną informację o...zebraniu członków założycieli które odbędzie się 19.05.2014... żenada...
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • reczna1981 1
  Super sprawa!!! Trenerzy muszą się jednoczyć żeby nie było takich numerów z licencjami jak w tym roku. A skład personalny jest ok. Tylko p.Cieślikowski mi do tej grupy nie pasuje. No ale cóż nie można mieć wszystkiego. JESTEM ZA !!!!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×