Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Skład Reszty Świata na mecz w Lublinie

Wielkie widowisko czeka na fanów piłki ręcznej. W hali Globus 14 grudnia o godz. 17:30 zmierzą się siódemki: Polskiej Reprezentacji i Reszty Świata.

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Na parkiet lubelskiej hali wybiegną największe gwiazdy piłki ręcznej m.in. Sławomir Szmal, Valentin Ghionea, Ivan Nikcević, Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz, Michał Jurecki, Uros Zorman, Krzysztof Lijewski, Nemanja Zelenović, Grzegorz Tkaczyk czy Mariusz Jurasik. Wspaniałe spotkanie będzie miało również fantastyczną oprawę audiowizualną. Organizatorami spotkania są: Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, Fundacja "Vive Serce Dzieciom" , Klub Vive Tauron Kielce i Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
Cały dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na leczenie drugiego trenera kieleckiego klubu Tomasza Strząbały, który od półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym układu krwiotwórczego. Jedyną skuteczną formą leczenia jest terapia CRd stosowana w USA. Koszt leczenia w Stanach Zjednoczonych to ponad 1 000 000 złotych.

Bilety na mecz będzie można nabywać od poniedziałku 1 grudnia od godz. 16:00 w serwisie e-bilet.pl. Wejściówki będzie można także zakupić w Lublinie, Płocku i w Kielcach. W Lublinie bilety będzie można nabyć w kasie Hali Globus - ul. Kazimierza Wielkiego 8. W Płocku w siedzibie klubu SPR Wisła Płock - Plac Celebry Papieskiej 1. W Kielcach wejściówki od godz. 16:00 w poniedziałek do nabycia w siedzibie Vive Tauron Kielce przy ul. Robotniczej 5. Cena bilety na mecz to 50 złotych. Istnieje również możliwość zakupu wejściówek PREMIUM w cenie 100 złotych.

W trakcie meczu pod egidą Superligi PGNiG będzie można również licytować wiele cennych pamiątek podarowanych przez sportowców i artystów. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie Tomka Strząbały.Wszystkie szczegóły dotyczące możliwości pomocy trenerowi Vive Tauron Kielce znajdziecie na stronie www.dlatomka.pl

Skład Reszty Świata:
1. Rodrigo Corrales - Orlen Wisła Płock
2. Ivan Nikcević - Orlen Wisła Płock
3. Dan-Emil Racotea - Orlen Wisła Płock
4. Alexander Tioumentsev - Orlen Wisła Płock
5. Nemanja Zelenović - Orlen Wisła Płock
6. Valentin Ghionea - Orlen Wisła Płock
7. Tiago Rocha - Orlen Wisła Płock
8. Vadim Bogdanov - Azoty Puławy
9. Nikola Prce - Azoty Puławy
10. Marko Tarabochia - Azoty Puławy
11. Yuri Gromyko - Górnik Zabrze
12. Faruk Halilbegović - Zagłębie Lubin
13. Manuel Strlek - Vive Tauron Kielce
14. Marin Sego - Vive Tauron Kielce
15. Uros Zorman - Vive Tauron Kielce
16. Denis Buntić - Vive Tauron Kielce
17. Ivan Cupić - Vive Tauron Kielce
18. Zeljko Musa - Vive Tauron Kielce
19. Mariusz Jurasik - Górnik Zabrze
20. Grzegorz Tkaczyk - Vive Tauron Kielce
21. Marcin Lijewski - Wybrzeże Gdańsk
22. Bartosz Konitz - Gaz System Pogoń Szczecin
23. Tobias Reichmann - Vive Tauron Kielce
24. Julen Aguinagalde - Vive Tauron Kielce

Sztab Trenerski
1. Talant Dujszebajew - Trener
2. Manolo Cadenas - Trener
3. Robert Dziwoń - Fizjoterapeuta
4. Tomasz Mgłosiek - Fizjoterapeuta
5. Wojciech Łukawski - Kierownik Zespołu

Bilety na MŚ 2023 do kupienia za pośrednictwem Eventim!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
vivetargi.pl
Komentarze (9)
 • hbll Zgłoś komentarz
  Drużyna chyba skompletowana optymalnie. Są wszyscy, którzy w drużynie zagranicznych gwiazd być powinni. Dobrze, że to nie jest tylko reprezentacja VIVE i Wisły, a są też Konitz, Bruna,
  Czytaj całość
  Bogdanov, Gromyko, Halibegović, Prce i Tarabocchia, jako reprezentanci tych pozostałych ekip. Bardzo fajnie, że znalazło się też miejsce dla Tkaczyka, Lijewskiego i Jurasika. Tak jak pisałem wczoraj - cel meczu jest szczytny i oby udało się zebrać jak najwięcej pieniędzy. Ale też niejako przy okazji ten mecz pokaże, czy jest sens organizować takie wydarzenia corocznie. Jeśli zawodnicy zagrają nieco ambitniej niż u Siódmiaka i mecz będzie ciekawy dla oka, warto może będzie powtarzać taką imprezę cyklicznie. A jeśli tak, to ZPRP czy za jakiś czas "liga" powinny zastanowić się też nad poprawą otoczki wokół meczu - można przyznać jakieś nagrody dla najlepszych graczy, sędziów, trenerów etc. Wszystko to buduje produkt pt. piłka ręczna. Oby tylko zawodnicy nie potraktowali meczu jak zabawę z piłką, a chociaż jak nieco mocniejszy trening.
  • HANDBALL ZABRZE Zgłoś komentarz
   Może stronniczo ale mało kto wie żę Gromyko w tym sezonie przestrzelił tylko dwa rzuty,jeden w kontrze ijefen po kożle z koła.W innych przypadkach albo bramka,albo karny.Wydaje mi się
   Czytaj całość
   że to jeden z najbardziej nie docenianych graczy naszej ligi
   • ręczny Zgłoś komentarz
    Niezła paczka, na każdej pozycji reprezentanci Chorwacji, Hiszpanii, Serbii etc. Ten zespół mógłby grać o medale na Mistrzostwach Świata.
    • Wisła Płock Zgłoś komentarz
     No, noo. Skrzydła bajka. Lewe Strlek & Nikcevic, prawe Ghionea & Cupic. Koło też konkret, Aguinagalde, Rocha, Musa. Bramka Bogdanov i Sego. Lewe rozegranie może trochę bidniejsze, ale i
     Czytaj całość
     tak ładną ekipę można zmontować. Jest w kim wybierać, bogactwo wyboru.
     • Filip Zieliński-Andrysiak Zgłoś komentarz
      Ławka trenerska najlepsza! :p
      • Wismar Zgłoś komentarz
       Urwanie jajec na tej ławce trenerskiej będzie :)
       • AlexLFC Zgłoś komentarz
        zeby Cadenas z Dujszabajewem nie pozabijali się na jednej ławce trenerskiej :D
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×