WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Oceny SportoweFakty.pl: Liderki zawiodły, slogany Rasmussena

W spotkaniu z Danią zawiodły liderki polskiego zespołu: [tag=4950]Karolina Kudłacz[/tag] i [tag=1335]Alina Wojtas[/tag]. Portal SportoweFakty.pl ocenił występ poszczególnych zawodniczek.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Bramkarki:
Izabela Prudzienica - 3 - W pierwszej połowie bramkarka reprezentacji Polski zagrała bardzo dobrze, zapisała na swoim koncie wiele udanych interwencji. Wydawało się, że może zaliczyć równie świetny występ jak w meczu z Rosją. Na swoim koncie zapisała m.in. obroniony rzut karny. Niestety po przerwie, podobnie jak cała drużyny, zaprezentowała się słabo i wyciągała głównie piłki z siatki.

Anna Wysokińska - 1 - W spotkaniu z Danią po raz pierwszy na tych mistrzostwach zaprezentowała się Anna Wysokińska, która zastąpiła Małgorzatę Gapską. Zawodniczka ta pojawiła się na parkiecie w końcówce spotkania, jednak nie zdołała odbić żadnej piłki. Nie była w stanie udaną interwencją tchnąć jeszcze promyk nadzieje w polski zespół.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (12):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Paweł szczygielski 0
  Janiszewska nie jest zła.....Gorzej z Zalewską-W obronie dunki bawiły się z nią jak z psem,Zalewska w lewą a duńska lewoskrzydłowa w prawą,Zalewską tam leci a dunka w lewo i gol ! w ataku JEDNO WIELKIE PUDŁO! A jak nie to,to wybraniana i kolejny minus.Katarzyna Koniuszaniec czy jak ją nazwałeś KK musi wręcz koniecznie wrócić do kadry,bo bez niej długo to nie pociągnie.....
  BadMannels Koniusza chyba z rasmusenem się obrazili na siebie . oglądam ją czesto i trza przyznac ze jej forma rosnie. Patrzac na Zaleską i przyszłosciową Janiszewską trzeba przyznać ze KK musi wrócić.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Ronald 0
  Oceny są surowe i adekwatne. Kto odciął prąd dziewczynom w drugiej połowie? Kto zna odpowiedź? Nie, ja nie znam. Rozszyfrowanie tej tajemnicy jest bezcenne w perspektywie eliminacji MŚ. Rasmusen umie docierać do naszych pań, ale coś jednak nie gra. Brak rozumienia się i zgrania widoczny w wielu momentach (ważnych) nie tylko meczu z Dunkami był aż nadto widoczny i przykry. Po drugie musi niepokoić wąski zasób rozwiązań taktycznych. Po trzecie dramatycznie niska skuteczność w ataku.
  Po czwarte, o ile świetnie funkcjonują konglomeraty młode-stare w Vistalu i MKS-ie, o tyle nie widać tego w reprezentacji, na boisku. Cudów nie oczekiwałem, ale też nie takiej różnicy jak w meczach z Hiszpanią, Węgrami i Danią. Te mecze przegrały nasze dziewczyny przede wszystkim w głowie. Wolałbym by mniej mówiły a lepiej grały.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Grieg 0
  Ależ przeczytałem :). To oczywiście prawda, że wszystkie bramkarki trenowały u Jankowskiego, ale zwłaszcza w przypadku Ryby nie jest on jedyną osobą, której należy przypisać zasługi za doprowadzenie jej do poziomu reprezentacyjnego.
  Observator a Kto tak powiedział ? - no bo nie ja (przeczytaj jeszcze raz mój wpis) :) !
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)