WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Oceny SportoweFakty.pl: Polacy wrócili na właściwe tory

Reprezentacja Polski po słabym występie przeciwko Norwegii, ze znakomitej strony zaprezentowała się w pojedynku z Węgrami. Świetnie spisali się m.in. [tag=15984]Piotr Chrapkowski[/tag] oraz [tag=9637]Sławomir Szmal[/tag].
 Redakcja
Redakcja

Bramkarze:
Sławomir Szmal - 5 - Kapitan reprezentacji Polski po nieudanym spotkaniu przeciwko Norwegii tym razem zaprezentował się ze znakomitej strony. To właśnie jego świetne interwencje na początku spotkania pozwoliły Polakom na zbudowanie kilkubramkowej przewagi. Przez 45 minut bronił na wysokim poziomie. 

Marcin Wichary - brak oceny - nie grał.

Piotr Wyszomirski - 4,5 - Wracający do pełni sił bramkarz na parkiecie pojawił się na ostatnie 15 minut, gdy było już praktycznie po meczu. Zawodnik Picku Szeged może być zadowolony ze swojego występu, zaliczył kilka udanych interwencji. 

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • wawiak 0
  Mecz zupełnie inny niż z NOR.
  Ucieszyła mnie zwłaszcza gra Piotra Wyszomirskiego. O Pana Sławka jestem zawsze spokojny. Gdy w Katowicach Piotr "schodził" z boiska to mocno się spociłem. Wygląda, że powoli wszystko będzie w porządku.
  Martwi mnie brak na boisku Jurkiewicza. ???
  Martwi prawa strona.
  Nie chcę się wdawać w taktyczne dyskusje, ale uparte granie i zagęszczanie do środka jest łatwo czytelne. Póki Panu Karolowi siedzi to jest OK, Chrapkowski też stara się dorównać. Ale zdarzają się gorsze dni. Może to brak rasowego rozgrywającego ? Gra ze skrzydłami gry nie pogarsza, a robi luzik na środku. Sądzę, że warto poćwiczyć kilka wariantów współpracy z bokami.
  Dzisiaj meczyk z wieżowcami z ESP. Wynik nie ważny, ważna gra. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do śmiałych prób. To tylko sparing, nie ma kompletnie nic do stracenia, a do zyskania doświadczenie i pewność na przyszłość.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)