)

Oceny SportoweFakty.pl: Kapitalna obrona, joker Szyba

Reprezentacja Polski po niesamowitym spotkaniu pokonała Hiszpanię i zdobyła brązowy medal mistrzostw świata. W niedzielę wygrała drużyna, Polacy w trudnym momencie potrafili podnieść się z kolan!
 Redakcja
Redakcja

Bramkarze:
Sławomir Szmal - 4,5 - Znakomity polski golkiper po fatalnym występie przeciwko Katarowi wrócił do wysokiej formy. Świetnie spisywał się zwłaszcza na początku spotkania, dzięki czemu Biało-Czerwoni zdołali wypracować kilkubramkowe prowadzenie. W decydujących momentach meczu także stanął na wysokości zadania i odbił kilka ważnych piłek.