KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

W poniedziałek impreza w Torwarze z udziałem brązowych medalistów MŚ w Katarze

23 Lutego w hali Torwar reprezentanci Polski, głównie ci grający w Vive Tauronie Kielce i w Orlen Wiśle Płock spotkają się z kibicami. Ponadto odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Poniedziałkowa impreza ma na celu podziękowanie reprezentantom Polski za ich walkę i za piękne chwile, których dostarczali nam w każdym meczu, czego dowodem jest brązowy medal mistrzostw świata. Gośćmi specjalnymi będą kadrowicze, którzy na turnieju w Katarze zdobyli brązowe medale - Mariusz Jurkiewicz, Adam Wiśniewski, Michał Daszek, Marcin Wichary, Kamil Syprzak, Piotr Masłowski, Krzysztof Lijewski, Karol Bielecki oraz Sławomir Szmal.

W pierwszej części imprezy przewidziany jest trening z PGNiG Akademią Małych Mistrzów prowadzony przez Artura Siódmiaka oraz trenerów z Fundacji Akademia Sportu. Aktywności z udziałem zawodników Vive Tauronu Kielce, będą doskonałą okazją dla najmłodszych, by wspólnie z naszymi mistrzami spędzić aktywnie czas z akcentami piłki ręcznej. Atrakcyjna forma zajęć ruchowych wpisuję się również w akcję Ministerstwa Sportu i Turystyki "Stop zwolnieniem z WF-u", której ambasadorem jest Artur Siódmiak. Kolejnym punktem będzie specjalne podziękowanie dla naszych mistrzów, brązowych medalistów mistrzostw świata w piłce ręcznej 2015. W trakcie nich, specjalnie dla zawodników i kibiców zaśpiewa uczestniczka The Voice of Poland - Sabina Sago.

Następnie odbędzie się trening z udziałem zawodników i trenerów Orlenu Wisły Płock. Po treningu odbędzie się wykład motywacyjny pt: "Piłka ręczna jako droga do realizacji marzeń", który prowadzi Marcin Kochanowski - psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, uczestnik MŚ i ME w piłce ręcznej. Zdradzi on uczestnikom imprezy tajniki tej dyscypliny oraz opowie, że warto przełamywać swoje słabości, ciężko pracować oraz podejmować trudne wyzwania, aby osiągać cele nie tylko w obszarze sportowym, ale także w życiu codziennym. Ostatnią częścią imprezy o godzinie 16:00 będzie oficjalne otwarcie wystawy fotograficznej: "COS dla piłki ręcznej - MŚ 2015 w obiektywie Grzegorza Trzpila" Otwarcia wystawy dokona Pani Dorota Idzi wiceminister Sportu i Turystyki.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×