Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Turniej majowy: Pobij rekord i wygraj bilety na Euro 2016!

Za tydzień w Krakowie rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski. - Bądźcie z nami - zaprasza obrotowy Biało-Czerwonych, Kamil Syprzak.
Kamil Kołsut
Kamil Kołsut

Towarzyskie zmagania będą pierwszą okazją, aby zobaczyć w akcji brązowych medalistów mistrzostw świata w Katarze. - Zapraszam wszystkich do gorącego wspierania naszych reprezentantów, tym bardziej, że piłka ręczna po raz pierwszy zagości w Kraków Arenie - mówi prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Andrzej Kraśnicki.


Z majowym turniejem wiąże on duże nadzieje. - Pobijmy rekord oglądalności meczu szczypiorniaka w Polsce, który obecnie wynosi 10 500 widzów i został ustanowiony podczas spotkania Polska - Niemcy w Ergo Arenie. Jeżeli jeden z meczów naszej drużyny obejrzy pod Wawelem rekordowa liczba osób, to kibice, którzy pojawią się w hali, otrzymają szanse wygrania 100 biletów na mecze Reprezentacji Polski podczas Euro 2016 - deklaruje prezes.

Trybuny Tauron Areny mogą pomieścić piętnaście tysięcy widzów. To właśnie w Krakowie swoje mecze będzie rozgrywali Biało-Czerwoni podczas turnieju, które odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Bilety trafią do sprzedaży 4 maja. Turniej majowy to pierwsza od 1978 roku okazja do zobaczenia narodowej drużyny pod Wawelem.

- Po raz pierwszy zagramy dla was w Krakowie, który będzie naszym domem na Mistrzostwach Europy. Zapełnijmy krakowską Arenę oraz katowicki Spodek! Pokażcie jak będziecie nas dopingować i wspierać w styczniu na Mistrzostwach Europy. Przyjdźcie i wygrajcie bilety na Euro 2016. Bądźcie z nami – zaprasza Syprzak.

Turniej rozegrany zostanie w dniach 1-3 maja. Biało-Czerwoni w Krakowie zmierzą się z Rumunią oraz Egiptem. Ostatniego dnia zmagań Polacy przeniosą się do katowickiego Spodka, by tam stawić czoła reprezentacji Brazylii. Całodniowe bilety na te wydarzenia można nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Terminarz turnieju

01.05.2015 (Kraków)

17:30, Egipt - Brazylia
20:00, Polska - Rumunia

02.05.2015 (Kraków)

17:30, Rumunia - Brazylia
20:00, Polska - Egipt

03.05.2015 (Katowice)

14:30, Egipt - Rumunia
17:00, Polska - Brazylia

Źródło: ZPRP

Kadra reprezentacji Polski na majowy turniej w Krakowie i Katowicach

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
ZPRP

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×