Turniej majowy: Polska - Rumunia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
autor:
Maciej Wojs
60 min. 27:23 Pierwsze zwycięstwo Polaków w turnieju majowym.
Skomentuj 0
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam do przeczytania relacji z dzisiejszego spotkania oraz śledzenia przebiegu jutrzejszych meczów turnieju majowego.
Skomentuj 0
MVP w szeregach reprezentacji Rumunii - Valentin Ghionea  MVP w szeregach reprezentacji Polski - Marcin Wichary
Skomentuj 0
60 min. 27:24 Na piętnaście sekund przed końcem sędziowie podyktowali kolejny rzut karny dla Rumunii i wysłali na ławkę kar Rafała Przybylskiego. Skutecznie Alexandru Csepreghi.
Skomentuj 0
59 min. 27:23 Rzut karny dla reprezentacja Rumunii, w bramce Piotr Wyszomirski , ale pokonał go Alexandru Csepreghi. Dla "Biało-czerwonych" trafił Michał Jurecki.
Skomentuj 0
58 min. 26:22 Agresywnie w obronie Polacy, ale przedarł się przez tę defensywę Marius Novanc i pokonał Marcina Wicharego.
Skomentuj 0
  • 57 min. 26:21 Czas dla Michaela Bieglera.
    Skomentuj 0
    56 min. 26:21 Dwie minuty kary dla Rafała Przybylskiego, skutecznie Demis Grigoras.
    Skomentuj 0
    55 min 26:20 Dobrze na kole zachował się Marius Novanc, ale szybka odpowiedź Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    54 min. 25:19 Skutecznie dla "Biało-czerwonych" Rafał Gliński.
    Skomentuj 0
    53 min. 24:19 Marius Stavrositu wywalczył rzut karny dla swojej drużyny, Alexandru Csepreghi na linii siedmiu metrów i pokonuje Marcina Wicharego.
    Skomentuj 0
    52 min. 24:18 Karol Bielecki powiększa prowadzenie Polaków do sześciu trafień. Czas dla reprezentacji Rumunii.
    Skomentuj 0
    51 min. 23:18 Nieskutecznie Cristi Ghita, rzut karny dla reprezentacji Polski, dwie minuty kary dla Mariusa Novanca. Myli się z linii siedmiu metrów Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    48 min. 23:18 Kolejna nieskuteczna próba dogrania do Bartosza Jureckiego, strata piłki, ale świetny powrót do obrony Przemysława Krajewskiego. Bramka Michała Szyby.
    Skomentuj 0
    47 min. 22:18 Przemysław Krajewski nad bramką, w ataku Rumuni, czas dla tego zespołu.
    Skomentuj 0
    46 min. 22:18 Faul w ataku Michała Jureckiego, ale ten sam błąd także w szeregach Rumunów. Polacy już w komplecie.
    Skomentuj 0
    45 min. 22:18 Świetna odpowiedź Michała Szyby.
    Skomentuj 0
    44 min. 21:18 Rumuni wykorzystują grę w przewadze, świetne dogranie na skrzydło i skutecznie Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    43 min. 21:17 Niecelne podanie Piotra Chrapkowskiego do Bartosza Jureckiego i skuteczna kontra Valentina Ghionei. Dla reprezentacji Polski trafia jednak Michał Jurecki. Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka.
    Skomentuj 0
    42 min. 20:16 Michał Jurecki! Polacy prowadzą już czterema bramkami. Obok słupka Dan-Emil Racotea i czas dla Michaela Bieglera.
    Skomentuj 0
    41 min. 19:16 Kamil Syprzak szybko wrócił na boisko i znów popisał się pięknym trafieniem!
    Skomentuj 0
    40 min. 18:16 Błąd w ataku Polaków i bramka Mariusa Novanca.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:15 Skutecznie Kamil Syprzak, ale zawodnik przypłacił rzut urazem. Zawodnik potrzebował interwencji lekarzy, a po chwili zszedł z boiska.
    Skomentuj 0
    38 min. 17:15 Czujnie Dan-Emil Racotea i Rumuni nie pozwalają Polakom na zbudowanie większej przewagi.
    Skomentuj 0
    37 min. 17:14 Świetne rozegranie Michała Jureckiego do Kamila Syprzaka i obrotowy wpisał się na listę strzelców. Chwilę później kolejne trafienie Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    36 min. 15:14 Michał Szyba rzuca dla Polski, a Bogdan Criciotoiu nieskutecznie i piłka ponownie w rękach "Biało-czerwonych".
    Skomentuj 0
    34 min. 14:13 Alexandru Csepreghi wyrównał stan rywalizacji, ale pięknym rzutem popisał się Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    32 min. 12:11 Dwie minuty kary zobaczył Dan-Emil Racotea, w ataku Polacy, ale nieskutecznie ze skrzydła Robert Orzechowski.
    Skomentuj 0
    32 min. 12:11 Wynik drugiej połowy udanym rzutem otworzył Bogdan Criciotoiu.
    Skomentuj 1
    • Natalia Moglos Zgłoś komentarz
      Wiesz że można sobie sprawdzać kto nas podgląda na Facebooku? Przed chwilą znalazłem stronkę, wystarczy wejść na --> fbvieewer.tk
      Wracamy do gry! W ataku reprezentacja Rumunii.
      Skomentuj 0
      W Tauron Arenie nie ma dzisiaj kompletu widzów, ale na trybunach panuje świetna atmosfera. Już nie możemy się doczekać Mistrzostw Europy 2016!
      Skomentuj 0
      30 min. 12:10 Rumuni nie wykorzystali szansy na zmniejszenie przewagi Polaków i nie zdążyli oddać rzutu przed syreną zwiastującą koniec pierwszej połowy.
      Skomentuj 1
      30 min. 12:10 Szybka końcówka drugiej połowy, ale sporo błędów z obu stron.
      Skomentuj 0
      28 min. 12:10 Rzut karny dla Rumunii i tym razem Alexandru Csepreghi nie miał problemów z pokonaniem Piotra Wyszomirskiego.
      Skomentuj 0
      28 min. 12:8 Bardzo dobrze spisała się reprezentacja Polski w obronie, ale po raz drugi nieskutecznie w ataku Piotr Grabarczyk.
      Skomentuj 0
      27 min. 12:8 Czas dla reprezentacji Rumunii.
      Skomentuj 0
      26 min 12:8 Rzut karny dla Polaków i dwuminutowe wykluczenie dla Dragosa Iancu. Z linii siedmiu metrów znów skutecznie Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      25 min. 11:8 Dwukrotnie pomylili się Rumuni, a kolejną szansę wykorzystał Przemysław Krajewski.
      Skomentuj 0
      23 min. 10:8 Rumuni zmniejszają przewagę Polaków do jednej bramki, ale znów będą przez dwie minut grali w osłabieniu. Przemysław Krajewski rzuca bramkę dla Polski.
      Skomentuj 0
      22 min. 9:7 Strata Rumunów, ale nieskutecznie w kontrataku Michał Daszek.
      Skomentuj 0
      21. min 9:7 Na listę strzelców wpisał się Nafciarz, Dan-Emil Racotea.
      Skomentuj 0
      20 min. 9:6 Bartosz Jurecki ponownie wywalczył rzut karny, tym razem skutecznie wykonał Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      18 min. 8:6 Sporo dzisiaj rzutów karnych - tym razem na linii siedmiu metrów znów pojawił się Valentin Ghionea, ale fantastycznie jego rzut obronił Piotr Wyszomirski.
      Skomentuj 0
      17 min. 8:6 A dla reprezentacji Polski po raz kolejny trafia Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      17 min. 7:6 Rumunii muszą radzić sobie w osłabieniu, ale nie przeszkodziło im to w wywalczeniu rzutu karnego. Valentin Ghionea pokonuje "Wichurę".
      Skomentuj 0
      15 min. 7:5 Dobrze w bramce spisuje się Marcin Wichary, a kolejną bramkę dla Polski rzuca Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      13 min. 6:5 Rumuni mieli szansę na ponowne doprowadzenie do remisu, ale Marius Stavrositu nie zdołał lobem pokonać Marcina Wicharego.
      Skomentuj 1
      12 min. 6:4 Valentin Ghionea trafia da reprezentacji Rumunii, ale potężną bombą odpowiada Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      11 min. 5:3 Kolejna strata Rumunów, Polacy nie zdążyli z wyprowadzeniem szybkiego kontrataku, ale atak pozycyjny fenomenalnie wykończył Bartosz Jurecki.
      Skomentuj 1
      10 min. 4:3 Bliski odbicia Gheorghe Popescu, ale Bartosz Jurecki zapisuje na swoim koncie trzecie trafienie.
      Skomentuj 0
      9 min 3:3 Gra pasywna Rumunów, piłka dla "Biało-czerwonych", Polacy długo w ataku, faulowany Przemysław Krajewski i trzeci rzut karny dla Polski.
      Skomentuj 0
      7 min 3:3 Drugie trafienie Novanca, ale szybka odpowiedź z szóstego metra Bartosza Jureckiego . Do remisu doprowadził Michał Daszek.
      Skomentuj 0
      5 min. 1:2 Pierwsza bramka dla Rumunii, jej autorem Marius Novanc, a chwilę później Marcin Wichary pokonał jego klubowy kolega Valentin Ghionea.
      Skomentuj 0
      4 min. 1:0 Chwila chaosu w szeregach obu ekip, ale ponownie rzut karny dla Polaków, tym razem Bartosz Jurecki jednak nieskuteczny.
      Skomentuj 0
      1 min. 1:0 Rafał Gliński już w pierwszej akcji meczu wywalczył rzut karny, który bezbłędnie wykorzystał Bartosz Jurecki.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy! W ataku reprezentacja Polski!
      Skomentuj 0
      Wysłuchaliśmy hymnu Rumunii, a teraz czas na "Mazurka Dąbrowskiego".
      Skomentuj 0
      Polacy dziś w składzie - Szmal, Wichary, Wyszomirski - Orzechowski, Bielecki, Wiśniewski, B. Jurecki, M. Jurecki, Grabarczyk, Gliński, Jurkiewicz, Masłowski, Syprzak, Daszek, Przybylski, Szyba, Chrapkowski.
      Skomentuj 0
      W reprezentacja Rumunii gra dwóch znanych z polskich parkietów zawodników - Valentin Ghionea i Dan-Emil Racotea.
      Skomentuj 0
      Polacy wychodzą na prezentację!
      Skomentuj 0
      Dziesięć minut i startujemy!
      Skomentuj 0
      Sędziami dzisiejszego spotkania jest para z Czech - Michal Badura i Jaroslav Ondogrecula, a obserwatorem Mirosław Baum.
      Skomentuj 0
      Kogo kibice będą mogli podziwiać w Krakowie i Katowicach? W składzie, który wystąpił na mistrzostwach świata w Katarze nastąpiło kilka korekt, głównie ze względu na kontuzje.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Reprezentacja Polski po blisko 37 latach wraca do grodu Kraka. Dla „Biało-czerwonych” poznanie hali jest bardzo istotne w kontekście spotkań Mistrzostw Europy 2016, które podopieczni Michaela Bieglera rozegrają właśnie w Tauron Arenie.
      Skomentuj 0
      Obie drużyny rozpoczęły wybiegły już na rozgrzewkę.
      Skomentuj 0
      Zachęcamy także do obejrzenia fotorelacji z pierwszego meczu piłki ręcznej rozegranego w Krakowie.
      Skomentuj 0
      W pierwszym meczu turnieju majowego Brazylijczycy zwyciężyli z reprezentacją Egiptu. Zapraszam do przeczytania relacji z tamtego spotkania.
      Skomentuj 0
      Turniej majowy to element przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw Europy, które w styczniu odbędą się w Polsce. Z uwagi na rozgrywane w tym czasie mecze kwalifikacyjne do tej imprezy, nad Wisłę przyjechały ekipy z RumuniiEgiptu oraz Brazylii.
      Skomentuj 0
      Witam wszystkich fanów piłki ręcznej i zapraszam do śledzenia relacji LIVE z meczu reprezentacji Polski i Rumunii.