Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bartosz Jurecki: Grając w Polsce nie potrzeba dodatkowej motywacji

Reprezentacja Polski po 37 latach w dobrym stylu powróciła do Krakowa. Biało-Czerwoni pokonali w piątek Rumunię. - Nie był to łatwy mecz - podkreśla Bartosz Jurecki.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Reprezentacja Rumunii wysoko zawiesiła poprzeczkę polskim szczypiornistom w inauguracyjnym spotkaniu turnieju majowego. Biało-Czerwoni kontrolowali przebieg pojedynku, jednak nie zdołali wypracować na tyle bezpiecznej przewagi, by na kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego zapewnić sobie wygraną.

- Nie był to łatwy mecz. Było dużo momentów, w których brakowało może zgrania. Mieliśmy sporo czasu przed pierwszym meczem, ale jednak jak widać było go trochę za mało, bo popełniliśmy dużo błędów. Najważniejsze, że wygraliśmy i kibice dopisali - powiedział Bartosz Jurecki.


W spotkaniu z Rumunią mocnym punktem polskiego zespołu byli kołowi. Zarówno Bartosz Jurecki, jak i Kamil Syprzak spisali się znakomicie. Partnerzy często dogrywali do nich piłki, a ci albo zdobywali bramki, albo akcje z ich udziałem kończyły się odgwizdaniem rzutu karnego. Bartosz Jurecki nieźle sobie radził także na linii siódmego metra.

- Było dużo miejsca, chłopacy dogrywali. Pozostało tylko robić swoje. Każdy element naszej gry może być jeszcze lepszy, mamy nad czym pracować. Kontra czy obrona może przynosić nam jeszcze więcej korzyści - ocenił kołowy Biało-Czerwonych.  

Reprezentacja Polski po raz kolejny ma okazję występu przed własną publicznością. Ponownie jednak towarzyski turniej rozgrywany jest w nie najlepszym terminie dla kibiców. Polscy szczypiorniści cieszą się z faktu, że mogą zaprezentować się w domu. Biało-Czerwoni w każdym meczu walczą o zwycięstwo, by dać powody do zadowolenia sympatykom szczypiorniaka. - W Polsce gra się zupełnie inaczej, kibice dopisują, jest świetna atmosfera, tutaj dodatkowej motywacji nie potrzeba - zakończył Bartosz Jurecki.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×