Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Turniej majowy: Polska - Egipt na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 27:20. W swoim drugim meczu podczas turnieju majowego Polska pokonała Egipt. W niedzielę Biało-czerwoni zagrają o pierwsze miejsce z reprezentacją Brazylii. Canarinhos także mają dwie wygrane na koncie.
Skomentuj 0
MVP po stronie Egiptu - Mustapha Kahlil ; MVP po stronie Polski - Sławomir Szmal
Skomentuj 0
59 min. 25:20. Dwie bramki Michała Jureckiego po indywidualnej akcji i kontrze, wieńczą dzieło. Oba zespoły chyba już czekają na końcowa syrenę.
Skomentuj 0
58 min. 24:20. Celnie Michał Szyba i już nic nie zagraża zwycięstwu Biało-czerwonych. Nie zmienia to faktu, że Polacy popełniają bardzo dużo błędów. Trafia tym czasem egipski kołowy - najlepszy zawodnik gości i o czas poprosił Michael Biegler.
Skomentuj 0
55 min. 23:19. Znów kara dla Polaka - tym razem dwie minuty odpocznie Rafał Przybylski. Mieliśmy przed momentem kolejna fantastyczną interwencję Piotra Wyszomirskiego. Biało-czerwoni wyprowadzili kontrę, ale w sytuacji sam na sam myli się Michał Daszek.
Skomentuj 0
54 min. 23:18. Znakomite dogranie gości do kołowego i pokonany Piotr Wyszomirski. Polacy gubią z kolei piłkę a ataku i rywale mają szansę na zmniejszenie strat. Nasza obrona zmusiła jednak Egipcjan do błędu. Kolejny dłuższy okres bez bramek.
Skomentuj 0
 • 51 min. 23:17. Przewaga Polaków ani nie rośnie ani też specjalnie nie maleje. Do końca pozostało niespełna 10 minut. Przed chwilą Egipcjanie zarobili rzut karny, a na dwie minuty odesłany został Bartosz Jurecki. Na linii 7 metra ponownie górą Piotr Wyszomirski! To już 4 karny przestrzelony przez zespół gości.
  Skomentuj 0
  49 min. 23:17. Egipt wciąż bardzo wysoko w defensywie, a nasi wciąż na dwóch obrotowych - brakuje nam zawodników na środku rozegrania. Kilka strat z obu stron i kara dla Egipcjan. W końcu celnie rzuca jednak Rafał Przybylski.
  Skomentuj 0
  45 min. 22:16. Łatwy gol dla Egipcjan. Polacy konstruują atak pozycyjny, gramy na dwóch obrotowych. Ładne wejście indywidualne Piotra Chrapkowskiego w obronę gości i gola zawodnika z Kielc. W odpowiedzi Faraonowie zarobili karnego, ale "na raty" obronił fenomenalnie Piotr Wyszomirski!
  Skomentuj 0
  43 min. 21:15. Bardzo dużo błędów z obu stron, niecelne podania, przestrzelone rzuty. Nasi trochę na stojąco, rywale nie mają wiele argumentów. Dobrze w polskiej bramce interweniował Piotr Wyszomirski, a nasi w ataku zarobili rzut karny. Z linii 7 metra celnie Karol Bielecki.
  Skomentuj 0