Kokpit Kibice

Zaczyna się walka o awans na zaplecze - zapowiedź meczów barażowych o I ligę kobiet

W piątek rozpoczyna się turniej barażowy o awans do I ligi kobiet. W Żorach zagrają trzej zwycięzcy grup II ligi. Z walki o awans wycofała się Varsovia.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

W poprzednich sezonach kwestię awansu do I ligi rozstrzygały dwumecze między zwycięzcami grup II ligi. Tym razem jednak chęci gry o awans nie zdeklarowała UKS Varsovia Warszawa, która wygrała swoją grupę w znakomitym stylu. Wobec tego trzy drużyny powalczą o dwa miejsca w turnieju w Żorach.


Zagrają tam MTS Żory, GTMS Sparta Gubin oraz MTS Kwidzyn. Wszystkie te zespoły wygrały swoje grupy i mają szansę wrócić na zaplecze PGNiG Superligi. Na ten moment trudno określić który z zespołów jest faworytem turnieju, gdyż wszystkie rywalizowały w różnych grupach, w których różnica poziomów była znaczna.

Już w piątek o godzinie 16:00 zmierzą się ze sobą zespoły z Żorów i Gubina. Dzień później drugi mecz zagra gubińska Sparta - tym razem z MTS-em Kwidzyn. Ostatni mecz pomiędzy dwoma MTS-ami odbędzie się w niedzielę. do I ligi awansują dwa zespoły, więc tylko jeden wyjedzie z Żor niepocieszony.

08.05.2015 (piątek):
16:00 - MTS Żory - Sparta Gubin

09.05.2015 (sobota):
16:00 - MTS Kwidzyn - Sparta Gubin

10.05.2015 (niedziela):
10:00 - MTS Żory - MTS Kwidzyn

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×