Michał Pastuszko przed Final Four: Trudno wyłonić faworyta

W Final Four zagrają MKS Selgros Lublin, Vistal Gdynia, KGHM Metraco Zagłębie Lubin i SPR Pogoń Baltica Szczecin. Kto zgarnie puchar? - Trudno wyłonić faworyta - przyznał trener Michał Pastuszko.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Już w sobotę hala RCS w Lubinie będzie gościć cztery topowe drużyny. Trener jeleniogórzanek jest przekonany, że każdy zespół zaprezentuje swoją najlepszą piłkę ręczną i da z siebie wszystko, aby sięgnąć po trofeum.
- Ja myślę, że w najbliższy weekend wszystkie drużyny, które będą w Lubinie grały pokażą się z jak najlepszej strony i zaprezentują bardzo dobrą piłkę ręczną. Na dzień dzisiejszy ciężko jest wyłonić takiego jednego faworyta. Myślę, że wszystkie cztery zespoły mają szansę, żeby wywalczyć Puchar Polski
- ocenił szkoleniowiec jeleniogórskiego klubu, Michał Pastuszko.

W sobotnim półfinale gospodynie turnieju - KGHM Metraco Zagłębie Lubin, zmierzą się z SPR Pogonią Balticą Szczecin. Mistrzynie Polski po krótkim odstępie czasu ponownie zagrają z Vistalem Gdynia.

Start pierwszego dnia Final Four zaplanowano na godzinę szesnastą. W niedzielę odbędą się rywalizacje o pierwsze oraz trzecie miejsce.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×