Kadra Azotów skompletowana. "Klub nie szuka kolejnych zawodników".

Azoty Puławy pozyskały sześciu nowych graczy. Zdaniem prezesa Jerzego Witaszka kadra personalna na nowy sezon została już skompletowana. - Klub nie szuka kolejnych zawodników - mówi.

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
Po zakończonym sukcesem sezonie i zdobyciu historycznego brązowego medalu na parkietach PGNiG Superligi drużyna Azotów w nowych rozgrywkach ma zamiar ponownie walczyć o podium. Ma im w tym pomóc trójka zakontraktowanych niezwykle doświadczonych graczy: Michał Kubisztal, Patryk Kuchczyński oraz Robert Orzechowski, którzy rozstali się z Górnikiem Zabrze. Ponadto szeregi puławskiej siódemki zasilił młody gracz SMS-u Gdańsk Bartosz Kowalczyk.
W miejsce dotychczasowego kapitana i podstawowego kołowego klub ściągnął do Puław reprezentanta Czech rosłego obrotowego Leosa Petrovsky'ego, który był także w kręgu zainteresowań wicemistrzów Polski. W ostatnich dniach do drużyny prowadzonej przez Ryszarda Skutnika dołączył również bramkarz zza naszej południowej granicy - Jakub Krupa.

Jak mówi prezes Jerzy Witaszek kadra na nowy sezon, w którym szczypiorniści Azotów oprócz gry na krajowym podwórku rywalizować będą również na arenie europejskiej jest już kompletna. Nie wyklucza jednak, iż w zespole może pojawić się jeszcze nowa twarz. - Na każdej pozycji mamy podwójną, a na niektórych nawet większa obsadę. Klub nie szuka kolejnych zawodników, co nie oznacza, że jeśli pojawi się jakiś ciekawy zawodnik, to nie podejmiemy z nim rozmów - podkreśla.

Źródło: azoty-pulawy.pl

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×