LM: Mecz Orlen Wisła Płock - MKB-MVM Veszprem na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Górczyński
60 min. 27:27 - Co za mecz, co za emocje! Kapitalna końcówka w wykonaniu Dmitrija Żytnikowa i Orlen Wisła Płock remisuje z MKB-MVM Veszprem 27:27!
Skomentuj 1
Dziękujemy za wspólne emocje. Jeszcze raz przypomnijmy - Orlen Wisła Płock zremisowała z MKB-MVM Veszprém 27:27. Zapraszamy na kolejne relacje z meczów piłki ręcznej.
Skomentuj 0
Niezwykłe emocje zapewnili swoim kibicom szczypiorniści Orlen Wisły Płock. Po nie najlepszym początku drugiej połowy płocczanie obudzili się w końcówce i wyszarpali faworytom remis!
Skomentuj 0
60 min. 27:27 - Tiago Rocha nie myli się z karnego. Co ważniejsze, płocczanie przejęli piłkę 25 sekund przed końcem i Dmitrij Żytnikow poszedł na całość. Remis!
Skomentuj 0
59 min. 25:27 - Momir Ilić uciszył nieco Orlen Arenę. Nafciarze nie rezygnują i mają rzut karny i wykluczenie Chemy Rodrigueza
Skomentuj 0
58 min. 25:26 - Jakaż pomyłka w ważnym momencie, Dan-Emil Racotea zrobił błąd kroków Na szczęście Dmitrij Żytnikow wziął sprawy w swoje ręce i już tylko jedna bramka!
Skomentuj 0
  • 57 min. 24:26 - Angel Montoro rzuca z 11 metra, nieskutecznie, ale tam, gdzie powinien był Tiago Rocha. Daszek próbuje odciąc Rodrigueza od piłki i Veszprem się pobubiło!
    Skomentuj 0
    56 min. 23:26 - Tiago Rocha nie myli się z karnego, którego wywalczył Dmitrij Żytnikow. Nie wszystko jeszcze stracone, Laszlo Nagy powstrzymany przez Corralesa !
    Skomentuj 0
    55 min. 22:26 - Roland Mikler zatrzymał Dmitrija Żytnikowa w akcji, której zatrzymać nie miał prawa.
    Skomentuj 0
    54 min. 22:26 - Mate Lekai dostał prezent od Nafciarzy, pobiegł do kontry i nie dał szans Corralesowi.
    Skomentuj 0
    53 min. 22:25 - Ależ szkoda. Wisła miała akcję na bramkę nr 23, ale Mirko Alilović górą. Jak kończyć akcję pokazał za to niesamowity Andreas Nilsson
    Skomentuj 0
    52 min. 22:24 - Tiago Rocha urwał się Zeitzowi i musiał trafić w sytuacji sam na sam.
    Skomentuj 0
    51 min. 21:24 - Jeszcze w osłabieniu trafia Marko Tarabochia. Nafciarze grają wysuniętą obrona i przynosi to skutek, Rodrigo Corrales obija rzut.
    Skomentuj 0
    50 min. 20:24 - Partnerzy nie pokazywali się Danowi-Emilowi Racotei. Rumun zdecydował się na rzut rozpaczy, ale bez powodzenia. Skuteczny jest za to Gasper Marguc, który ma szeroki repertuar rzutów karnych.
    Skomentuj 0
    49 min. 20:23 - Niedobrze...Dmitrij Żytnikow próbował zatrzymać atak rywali, ale zdaniem sędziów zasłużył na 2 minuty. Gasper Marguc nie myli się z karnego/
    Skomentuj 0
    49 min. 20:22 - Na indywidualną akcję Chemę Rodriguez wkrętką odpowiedział Nemanja Zelenović.
    Skomentuj 0
    48 min. 19:21 - Dan-Emil Racotea między rękami obrońców i Wisła traci dwie bramki.
    Skomentuj 0
    47 min. 18:21 - Akcje Rodrigueza z Nilssonem powinny być pokazywane młodym adeptom piłki ręcznej. Szwed z kolejną bramką, trzeba go powstrzymać!
    Skomentuj 0
    46 min. 18:20 - Jakby na zaprzeczenie słów sprzed chwili najpierw kapitalna obrona Rodrigo Corrales, a po chwili szybką kontrę wykorzystał Marco Oneto Zuniga. Czas dla Veszprem.
    Skomentuj 0
    46 min 17:20 - Szkoda, że dobry moment ma tylko Rodrigo Corrales. Hiszpan z minuty na minuty gra lepiej, jednak jego koledzy znów zmarnowali szansę na kontratak.
    Skomentuj 0
    45 min. 17:20 - Szybkie wznowienie Wisły i bramka. 15 minut do końca, wciąż jest szansa!
    Skomentuj 0
    44 min. 17:19 - Coraz więcej błędów Nafciarzy w ataku. Gospodarze popełnili faul ofensywny i otwiera się szansa przed Węgrami. Niestety, wykorzystana przez Momira Ilicia.
    Skomentuj 0
    43 min. 16:19 - Rodrigo Corrales dwoił się i troił, ale wobec dobitki Gaspera Marguca był bezradny.
    Skomentuj 0
    42 min. 16:18 - Tiago Rocha wywalczył pozycję do rzutu, ale Chema Rodriguez ciągnął go za koszulkę. Rzut karny i bramka dla Wisły, autorem wspomniany Rocha.
    Skomentuj 0
    41 min. 15:18 - Manolo Cadenas nie wytrzymał i poprosił o czas dla swojego zespołu. Nafciarze muszą poprawić skuteczność w ataku.
    Skomentuj 0
    40 min. 15:18 - Bartosz Konitz nie zaliczy dzisiejszego meczu do udanych. Były gracz Pogoni Szczecin kolejny raz popełnił prosty błąd.
    Skomentuj 0
    39 min. 15:18 - Orlen Wisła coraz lepiej w obronie. Węgrzy odbijają się od defensywy płocczan. Niestety dla Nafciarzy, Veszprem ma w składzie Chemę Rodrigueza, który zaskoczył Corralesa.
    Skomentuj 0
    38 min. 15:17 - Sędziowie pozwalają graczom Veszprem na ostrą grę w obronie. Marco Oneto Zuniga ponownie szczelnie kryty. Dmitrij Żytnikow postanowił wziąć odpowiedzialność na swoje barki i chwała mu za to, 15 bramka dla Wisły.
    Skomentuj 0
    37 min. 14:16 - Dmitrij Żytnikow wykorzystał kontratak po faulu Węgrów w ataku.
    Skomentuj 0
    36 min 13:16 - Węgrzy grają w osłabieniu, ale nie przeszkadza im to w zdobywaniu bramek. Laszlo Nagy zdobywa bramkę w swoim stylu z drugiej linii. Na szczęście na bramkę Węgra odpowiedział Valentin Ghionea, który kapitalnie oszukał Alilovicia.
    Skomentuj 0
    34 min. 12:15 - Gasper Marguc znów oszukał Wikarego z karnego. Nafciarze ruszyli z szybką akcją i Mirsad Terzić musiał faulować. 2 minuty dla gracza Veszprem. Szkoda tylko, że po chwili Bartosz Konitz nie zdołał pokonać Alilovicia.
    Skomentuj 0
    33 min. 12:14 - Marco Oneto Zuniga wreszcie z okazją do bramki. Chilijczyk dość niespodziewanie dla samego siebie przejął piłkę 7 metrów przed bramką i trafił do siatki.
    Skomentuj 0
    32 min. 11:14 - Dmitrij Żytnikow nie ma dzisiaj najlepszego dnia. Rosjanin ponownie nieskuteczny z drugiej linii. Na szczęście Węgrzy pomylili się w ataku i płocczanie nie tracą dystansu.
    Skomentuj 0
    31 min. 11:14 - Chema Rodriguez w podanie z serii no-look pass i Cristian Ugalde musiał skorzystać z takiego niekonwencjonalnego zagrania.
    Skomentuj 0
    Zespoły wracają do gry!
    Skomentuj 0
    Kluczem do sukcesu Wisły mogą być bramki z koła. W pierwszej połowie Marco Oneto Zuniga był właściwie odcięty od podań.
    Skomentuj 1
    • gargamell Zgłoś komentarz
      Veszprem jak Vive... Banda gwiazdorów która myśli że mecz sam się wygra. I zamiast zmłócić cieniasów z Klocka to poszli na wymianę ciosów
      Im dłużej trwał mecz, tym Orlen Wisła Płock grała lepiej. Dobrze wprowadził się Marko Tarabochia, dużo ciepłych słów należy także kierować pod adresem Nemanji Zelenovicia
      Skomentuj 0
      Swoją klasę potwierdzili też Aron Palmarsson i Momir Ilić. Rozgrywający węgierskiego zespołu często zwodzili defensywę Nafciarzy.
      Skomentuj 0
      W pierwszej połowie najgroźniejszym zawodnikiem Veszprem był Andreas Nilsson. Podanie do Szweda było niemal równoznaczne z bramką.
      Skomentuj 0
      Nafciarze walczą i jeszcze nie wszystko stracone. Obie drużyny popełniły jak dotąd sporo błędów w ataku.
      Skomentuj 0
      30 min. 11:13 - Rzut karny Gaspera Marguc był ostatnim akordem pierwszej odsłony. Wisła przegrywa z Veszprem 11:13, ale momentami ich gra nastraja optymizmem na dalszą część meczu.
      Skomentuj 0
      30 min. 11:13 - Aron Palmarsson uruchomił Mate LekaiaMarco Oneto Zuniga powstrzymywał rywala, ale w polu bramowym. Rzut karny na bramkę zamienił Gasper Marguc.
      Skomentuj 0
      30 min. 11:12 - Aron Palmarsson zaznaczył bramką swoje wejście na boisko. Marko Tarabochia nie chciał być gorszy i sprawił, że Wisła wciąż traci tylko jedną bramkę.
      Skomentuj 0
      30 min. 10:11 - Ostatnia minuta połowy, Węgrzy w natarciu.
      Skomentuj 0
      28 min. 10:11 - Christian Zeitz poszedł na przebój i oszukał defensorów Wisły. Rodrigo Corrales bezradny.
      Skomentuj 0
      27 min. 10:10 - Marcin Wichary był bliski obrony kolejnego karnego. Gasper Marguc tym razem nie powtórzył błędu Ilicia i trafił. Parę chwil potem Michał Daszek wypracował pozycję Zelenoviciowi, a ten się nie pomylił.
      Skomentuj 0
      26 min. 9:9 - Andreas Nilsson jest dzisiaj niesamowity, kolejna bramka Szweda. Po chwili odpowiedział Tiago Rocha. Ależ robi się mecz!
      Skomentuj 0
      25 min. 8:8 - Marko Tarabochia rzuca znad głowy obrońcy i zaskakuje Alilovicia. Mamy remis !
      Skomentuj 0
      24 min. 7:8 - Coraz więcej emocji w meczu. Mate Lekai fauluje Marco Oneto Zunigę w ataku. Wisła musi to wreszcie rzucić!
      Skomentuj 0
      23 min. 7:8 - Marcin Wichary wszedł na rzut karny i zrobił to, co do niego należało. Momir Ilić zatrzymany !
      Skomentuj 0
      22 min. 7:8 - Wisła już w komplecie. Marko Tarabochia z 9 metra, ale wprost w nogi Alilovicia.
      Skomentuj 0
      21 min. 7:8 - Wisła gra w osłabieniu, ale atakuje. Mirko Alilović odbija jednak rzut Nemanji Zelenovicia
      Skomentuj 0
      20 min. 7:8 - Dan-Emil Racotea ostro potraktował Rodrigueza i Rumun dostaje dwie minuty. Mirko Alilović po chwili znowu uratował swój zespół, tym razem powstrzymany Ivan Nikcević
      Skomentuj 0
      19 min. 7:8 - Wisła ma kontakt z rywalem, gra coraz lepiej w obronie, ale płocczanie przed chwilą nie wykorzystali szansy na remis.
      Skomentuj 0
      19 min. 7:8 - Marko Tarabochia nie mógł przedrzeć się przez obronę, więc rzucił zaskakująco z drugiej linii. Co ważniejsze, skutecznie.
      Skomentuj 0
      18 min. 6:8 - Rodrigo Corrales w niesamowity sposób broni rzut Cristiana Ugalde. Bramkarz Wisły zatrzymał swojego rodaka w sytuacji sam na sam!
      Skomentuj 0
      17 min. 6:8 - Andreas Nilsson fauluje w ataku, płocczanie mają szansę na odrobienie strat.
      Skomentuj 0
      16 min. 6:8 - Wisła rozprowadziła akcję po obwodzie, piłka trafiła na skrzydło, a tam nie pomylił się Ivan Nikcević
      Skomentuj 0
      16 min. 5:8 - Andreas Nilsson gra dzisiaj po profesorsku, trzecia bramka Szweda.
      Skomentuj 0
      15 min 5:7 - Mirko Alilović bardzo zły na siebie, bo Tiago Rocha ponownie oszukał go z karnego.
      Skomentuj 0
      15 min. 4:7 - Mirsad Terzić faulował Zelenovicia, zółta kartka dla gracza Veszprem. Rzut karny dla Wisły.
      Skomentuj 0
      14 min. 4:7 - Marcin Wichary nie zdołał obronić rzutu karnego egzekwowanego przez Momira Ilicia
      Skomentuj 0
      13 min. 4:6 - Wspaniała wrzutka Dmitrija Żytnikowa do Nemanji Zelenovicia i bramka Serba, ręce same składają się do oklasków.
      Skomentuj 0
      12 min. 3:6 - Dmitrij Żytnikow indywidualnie, ale metr obok lewego słupka.
      Skomentuj 0
      11 min. 3:6 - Andreas Nilsson znów uruchomiony przez Chemę Rodrigueza. Rodrigo Corrales bez najmniejszych szans.
      Skomentuj 0
      10 min. 3:5 - Marco Oneto Zuniga po raz kolejny wywalczył rzut karny. Z linii siódmego metra nie pomylił się Portugalczyk Tiago Rocha.
      Skomentuj 0
      9 min. 2:5 - Podopieczni Manolo Cadenasa nie mogą przedrzeć się przez szczelną obronę rywali. Czas dla trenera Wisły
      Skomentuj 0
      9 min 2:5 - Laszlo Nagy pozostawiony bez opieki huknął z drugiej linii w samo okienko.
      Skomentuj 0
      8 min 2:4 - Kapitalne podanie Momira Ilić do Andreasa Nilsson. Szwed nie mógł tego nie trafić.
      Skomentuj 0
      7 min. 2:3 - Veszprem straciło piłkę, ale płocczanie nie wykorzystali okazji na gola.
      Skomentuj 0
      7 min. 2:3 - Fantastyczny rzut Valentina Ghionei. Rumun przerzucił piłkę nad Aliloviciem.
      Skomentuj 0
      5 min. 1:3 - Momir Ilić nie pomylił się z karnego. Po chwili Cristian Ugalde kończy akcję ze skrzydła
      Skomentuj 0
      3 min. 1:1 - Angel Montoro dał się się sfaulować i mamy rzut karny. Valentin Ghionea po raz kolejny próbował pokonać Mirko Alilovicia. Tym razem nieskutecznie
      Skomentuj 0
      2 min. 1:1 - Momir Ilić z drugiej linii, ale w słupek. Po chwili płocczanie tracą piłkę, co wykorzystał Laszlo Nagy
      Skomentuj 0
      1 min. 1:0 - Angel Montoro próbował przedrzeć się na kole, ale rywale powstrzymali go w nieregulaminowy sposób. Sędziowie dyktują rzut karny, który wykorzystał Valentin Ghionea
      Skomentuj 0
      Zaczynamy !
      Skomentuj 0
      Zapowiada się wspaniały pojedynek rozgrywających Dmitrija Żytnikowa z Aronem Palmarssonem
      Skomentuj 0
      Już za chwilę wielkie emocje w Płocku. Zawodnicy już gotowi do gry, w tle hymn Ligi Mistrzów
      Skomentuj 0
      Spotkanie poprowadzi chorwacki duet Jurinović-Mrvica
      Skomentuj 0
      Marco Oneto Zuniga, kołowy Wisły, do niedawna występował w Veszprem
      Skomentuj 0
      Podopieczni Manolo Cadenasa postarają się powtórzyć fantastyczny wynik sprzed dwóch lat
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Płocczanie staną przed sporym wyzwaniem, jakim z pewnością jest bój z drugą drużyną poprzedniej edycji rozgrywek.
      Skomentuj 0
      Zapraszamy na relację z pierwszego pojedynku Orlen Wisły Płock w tegorocznej Lidze Mistrzów. Wicemistrzowie kraju podejmą jeden z najlepszych zespołów kontynentu MKB-MVM Veszprém.