RK Zagrzeb - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 0
59 min. - 29:25 - Tin Kontrec dopełnia formalności. Tiago Rocha trafia z koła.
Skomentuj 0
59 min. - 27:24 - Sandro Obranovic zdobywa decydującą bramkę. Marko Tarabochia rzuca nieskutecznie.
Skomentuj 0
58 min. - 26:24 - Ivan Nikcević zdobywa bramkę ze skrzydła.
Skomentuj 0
58 min. - 26:23 - Sandro Obranovic wykorzystał pasywną postawę płocczan w obronie. Strata Wisły i bramkę z kontrataku zdobywa Tin Kontrec!
Skomentuj 0
57 min. - 24:23 - Luka Stepancić ponownie nie do zatrzymania. Nemanja Zelenović zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Antonijo Kovacevic.
Skomentuj 0
  • 56 min. - 23:22 - Marcin Wichary broni ważny rzut. Marko Tarabochia nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    54 min. - 23:22 - Luka Stepancić ponownie dziurawi bramkę Wisły. Chorwaci aktywnie w obronie. Rzut karny dla Nafciarzy. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    53 min. - 22:21 - Wisła dobrze w obronie, jednak w kontrataku pomylił się Michał Daszek!
    Skomentuj 0
    52 min. - 22:21 - Dmitrij Żytnikow zdobywa ważną bramkę dla Wisły.
    Skomentuj 0
    52 min. - 22:20 - Czas dla Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 0
    51 min. - 22:20 - Nemanja Zelenović popisał się efektowną wkrętką. Domagoj Pavlovic trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    49 min. - 21:19 - Tiago Rocha zdobywa bramkę z koła. Rodrigo Corrales zapisał na swoim koncie kilka dobrych interwencji, jednak w końcu pokonał go Sandro Obranovic.
    Skomentuj 1
    48 min. - 20:18 - Sandro Obranovic podwyższa prowadzenie RK Zagrzeb. W bramce Nafciarzy zmiana, na boisku pojawił się Rodrigo Corrales! Tin Kontrec ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    47 min. - 19:18 - Nemanja Zelenović rzuca nieskutecznie, trwa niemoc Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    46 min. - 19:18 - Rzut karny dla RK Zagrzeb i bramkę zdobywa Zlatko Horvat!
    Skomentuj 0
    45 min. - 18:18 - Wisła już sześć minut bez bramki. Dmitrij Żytnikow nie trafia z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    44 min. - 18:18 - Nafciarze dwukrotnie trafiają w słupek. Manolo Cadenas za dyskusje ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    43 min. - 18:18 - Dmitrij Żytnikow nieskutecznie. Domagoj Pavlovic doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    42 min. - 17:18 - Sandro Obranovic popisał się efektownym rzutem z drugiej linii. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 1
    40 min. - 16:18 - Tiago Rocha fauluje w ataku. Czas dla RK Zagrzeb.
    Skomentuj 0
    39 min. - 16:18 - Świetna akcja Nafciarzy i bramkę z koła zdobywa Tiago Rocha. Kolejna znakomita interwencja Marcina Wicharego!
    Skomentuj 0
    38 min. - 16:17 - Luka Stepancić zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    38 min. - 15:17 - Luka Stepancić trafia w słupek. Wisła w ataku pozycyjnym. Nemanja Zelenović rzuca wysoko nad bramką.
    Skomentuj 0
    36 min. - 15:17 - Tiago Rocha wywalczył rzut karny. Portugalczyk sam wymierzył sprawiedliwość.
    Skomentuj 1
    35 min. - 15:16 - Valentin Ghionea zdobywa bramkę z bardzo trudnej pozycji i Wisła ponownie na prowadzeniu. Marcin Wichary broni rzut rywali.
    Skomentuj 0
    33 min. - 15:15 - Nemanja Zelenović popisał się ładnym rzutem z prawego rozegrania. Domagoj Pavlovic łatwo sforsował obronę płocczan. W szeregach Wisły jest jednak skuteczny Zelenović.
    Skomentuj 0
    31 min. - 14:13 - Luka Stepancić otwiera wynik drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Orlen Wisła Płock po pierwszej połowie remisuje z RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb 13:13.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:13 - Luka Stepancić trafia tuż przed końcem pierwszej połowy.
    Skomentuj 0
    29 min. - 12:13 - Marko Tarabochia popisał się efektownym rzutem.
    Skomentuj 0
    29 min. - 12:12 - Wisła traci piłkę w ataku. Zlatko Horvat rzutem ze skrzydła doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    28 min. - 11:12 - Nemanja Zelenović kolejny raz fauluje w ataku. Mateusz Piechowski ukarany wykluczeniem i Chorwaci zdobywają bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    27 min. - 10:12 - Rzut karny dla RK Zagrzeb. Zlatko Horvat zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    26 min. - 9:12 - Tin Kontrec przedarł się przez obronę Wisły. Lovro Sprem ukarany wykluczeniem, Chorwaci często przekraczają przepisy. Mateusz Piechowski trafia z koła.
    Skomentuj 0
    24 min. - 8:11 - Zlatko Horvat zdobywa bramkę ze skrzydła. Nemanja Zelenović szybko odpowiada rzutem z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    23 min. - 7:10 - Chorwaci długo w ataku. Tin Kontrec myli się z koła. Nemanja Zelenović fauluje w ataku. Mateusz Piechowski ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    21 min. - 7:10 - RK Zagrzeb traci piłkę. Tiago Rocha zdobywa bramkę z koła. Czas dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    21 min. - 7:9 - Nafciarze szybko przejmują piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Nemanja Zelenović. Miljan Pusica został ostro potraktowany przez rywali.
    Skomentuj 0
    20 min. - 7:8 - Marcin Wichary kolejny raz broni w trudnej sytuacji! Lovro Mihic ukarany wykluczeniem. Nemanja Zelenović zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Leon Susnja. Wisła w podwójnej przewadze!
    Skomentuj 0
    19 min. - 7:7 - Luka Sebetic zdobywa bramkę z drugiej linii. Valentin Ghionea przedarł się przez środek rozegrania.
    Skomentuj 0
    Dan-Emil Racotea ukarany czerwoną kartką!
    Skomentuj 1
    18 min. - 6:6 - Rzut karny dla RK Zagrzeb. Luka Sebetic zdobywa bramkę. Angel Montoro fauluje w ataku.
    Skomentuj 0
    17 min. - 5:6 - Ivan Nikcević pomylił się ze skrzydła, była szansa na podwyższenie prowadzenia.
    Skomentuj 0
    17 min. - 5:6 - Kolejny błąd RK Zagrzeb. Dan-Emil Racotea zdobywa bramkę z kontrataku, a dodatkowo wykluczony Zlatko Horvat!
    Skomentuj 0
    16 min. - 5:5 - Wisła przejmuje piłkę i po skutecznym kontrataku doprowadza do remisu! Bramkę zdobywa Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    14 min. - 5:4 - Wisła ma problemy z aktywną obroną rywali. Rzut karny dla RK Zagrzeb. Marcin Wichary zatrzymuje Lukę Stepancicia! Dan-Emil Racotea zdobywa bramkę dla Wisły.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:3 - Dan-Emil Racotea popełnia błąd w ataku. Lovro Mihic trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    10 min. - 4:3 - Josip Valcić zdobywa bramkę dla gospodarzy. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    9 min. - 3:3 - Luka Stepancić ponownie zaskoczył Wisłę rzutem z drugiej linii.  Valentin Ghionea tym razem się pomylił.
    Skomentuj 0
    8 min. - 2:3 - Luka Stepancić przedarł się przez obronę Wisły. Valentin Ghionea odpowiada skutecznym rzutem ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    6 min. - 1:2 - Marko Tarabochia wywalczył rzut karny. Valentin Ghionea rzuca w samo okienko.
    Skomentuj 0
    5 min. - 1:1 - Marko Tarabochia fauluje w ataku. Wynik spotkania otwiera Tonc Valcic. Odpowiada Nemanja Zelenović.
    Skomentuj 0
    3 min. - 0:0 - Mamy pierwsze wykluczenie, ukarany Dan-Emil Racotea. Dobrze w bramce spisuje się Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    1 min. - 0:0 - Spotkanie rozpoczęła Wisła. Nemanja Zelenović w pierwszej akcji stracił koszulkę, została rozerwana. Adam Wiśniewski pomylił się w ataku.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Wisła w Zagrzebiu wystąpi bez kontuzjowanego Marco Oneto Zunigi. Trener Manolo Cadenas będzie jednak miał do swojej dyspozycji dwóch kołowych.
    Skomentuj 0
    Sobotnie spotkanie będzie niezwykle istotne dla obu drużyn, które w tabeli dzieli zaledwie punkty. Nafciarze w przypadku zwycięstwa awansują na 5. miejsce.
    Skomentuj 0
    To nie koniec emocji na dziś. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb - Orlen Wisła Płock.