Skomentuj 2
Polki w ćwierćfinale MŚ 2015 zmierzą się z Rosją lub Koreą Południową. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE!
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
Koniec meczu! POLKI W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!!!! Polska - Węgry 24:23 (13:14)
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Skomentuj 0
60. min. - 24:23 - Anna Wysokińska!!!! Polki teraz w ataku. Czas dla Polski. 8 sekund do końca!
Skomentuj 2
60. min. - 24:23 - Patrycja Kulwińska popełniła błąd. Węgry w ataku.
Skomentuj 2
  • 59. min. - 24:23 - Patrycja Kulwińska rzuciła z kozła, ale w poprzeczkę. Po chwili pomyliła się Hornyak. 1,5 minuty do końca.
    Skomentuj 0
    58. min. - 24:23 - błąd Węgierek! Piłka dla Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 1
    58. min. - 24:23 - Polki chciały rozegrać ładną akcję, ale się nie udało. Węgierki przy piłce. Emocje sięgają zenitu.
    Skomentuj 0
    57. min. - 24:23 - Hornyak nie zdobyła bramki. Polska w ataku.
    Skomentuj 1
    56. min. - 24:23 - Monika Kobylińska niestety obok słupka.
    Skomentuj 0
    55. min. - 24:23 - Zita Szucsanszki tym razem obok polskiej bramki. Polki w ataku.
    Skomentuj 0
    54. min. - 24:23 - Zita Szucsanszki odważnie i pokonała Wysokińską.
    Skomentuj 1
    54. min. - 24:22 - Karolina Kudłacz-Gloc FANTASTYCZNIE! 24:22 dla Polek! Czas dla kadry Węgier.
    Skomentuj 1
    53. min. - 23:22 - Anna Wysokińska dobrze w polskiej bramce! Polki w ataku.
    Skomentuj 0
    52. min. - 23:22 - Polki zdobyły bramkę w osłabieniu! Karolina Kudłacz-Gloc!
    Skomentuj 0
    51. min. - 22:22 - Węgierki długo rozgrywały, ale w końcu zdobyły bramkę.
    Skomentuj 0
    Monika Stachowska otrzymała 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    51. min. - 22:21 - przechwyt Niedźwiedź. Trafiła Karolina Kudłacz-Gloc!
    Skomentuj 0
    50. min. - 21:21 - Monika Kobylińska popełniła faul w ataku.
    Skomentuj 0
    50. min. - 21:21 - Anna Wysokińska znów dobrze w polskiej bramce!
    Skomentuj 0
    49. min. - 21:21 - w końcu przełamała się na skrzydle Karolina Zalewska!
    Skomentuj 1
    48. min. - 20:21 - Węgry zagrają przez dwie minuty w osłabieniu po faulu Mayer na Achruk.
    Skomentuj 0
    48. min. - 20:21 - Małgorzata Stasiak bliska szczęścia, ale nie ma bramki.
    Skomentuj 0
    48. min. - 20:21 - Anita Görbicz skutecznie z dystansu, Wysokińska bez szans.
    Skomentuj 0
    47. min. - 20:20 - Patrycja Kulwińska nie do zatrzymania! Polki wciąż ambitnie walczą. Czy będzie happy end?
    Skomentuj 0
    45. min. - 19:20 - Monika Kobylińska wzięła sprawy w swoje ręce i pokonała węgierską bramkarkę.
    Skomentuj 0
    45. min. - 18:20 - Anita Görbicz potężnie z biodra. Węgry znów przejmują inicjatywę.
    Skomentuj 0
    44. min. - 18:19 - Karolina Kudłacz-Gloc rzuciła w poprzeczkę, a chwilę później bramkę zdobyła Dora Hornyak.
    Skomentuj 0
    43. min. - 18:18 - Aniko Kovacsics pokonała Wysokińską.
    Skomentuj 0
    43. min. - 18:17 - Polska na prowadzeniu! Kinga Achruk pewnie z dystansu!
    Skomentuj 0
    42. min. - 17:17 - Polki bardzo aktywnie w obronie. Biało-Czerwone w ataku.
    Skomentuj 0
    42. min. - 17:17 - remis! Bramkę zdobyła Patrycja Kulwińska.
    Skomentuj 0
    41. min. - 16:17 - Anna Wysokińska show w polskiej bramce! Polki w ataku.
    Skomentuj 0
    40. min. - 16:17 - Anna Wysokińska gra dzisiaj bardzo dobrze, Kinga Achruk skuteczna w ataku! Już tylko bramka straty Polek do Węgier.
    Skomentuj 0
    39. min. - 15:17 - Monika Kobylińska zaryzykowała i pokonała węgierską bramkarkę! Polki wciąż w grze.
    Skomentuj 1
    39. min. - 14:17 - Zita Szucsanszki udanie ze środka z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    38. min. - 14:16 - Agnieszka Kocela znalazła się na kole i trafiła!
    Skomentuj 0
    37. min. - 13:16 - Anna Wysokińska robi co może! Czy jej koleżanki w końcu zdobędą bramkę?
    Skomentuj 0
    37. min. - 13:16 - Biro obroniła rzut Karoliny Kudłacz-Gloc.
    Skomentuj 0
    37. min. - 13:16 - Iwona Niedźwiedź rzuciła w słupek. W odpowiedzi skutecznie Węgierki. Czas dla Polek.
    Skomentuj 1
    36. min. - 13:15 - Szandra Zacsik zeszła do prawej strony i zdobyła bramkę.
    Skomentuj 0
    35. min. - 13:14 - Anna Wysokińska obroniła kolejny rzut, ale Węgry wciąż przy piłce.
    Skomentuj 0
    35. min. - 13:14 - Polki bardzo męczą się w wysoką węgierską obroną. Stasiak przestrzeliła.
    Skomentuj 0
    34. min. - 13:14 - blok Polek, które teraz przeszły do ataku. Czy w końcu rzucą bramkę?
    Skomentuj 0
    33. min. - 13:14 - Biro udanie w węgierskiej bramce.
    Skomentuj 0
    32. min. - 13:14 - Hornyak rzuciła obok bramki. Polki znów w ofensywie.
    Skomentuj 0
    32. min. - 13:14 - Anna Wysokińska skutecznie w sytuacji "sam na sam"!
    Skomentuj 0
    31. min. - 13:14 - Anna Wysokińska popisała się skuteczną obroną, Polska w ataku.
    Skomentuj 0
    Druga połowa meczu Polska - Węgry rozpoczęta! Czy Biało-Czerwone zaprezentują tak dobrą dyspozycję jak podczas pierwszych piętnastu minut pojedynku i awansują do ćwierćfinału mistrzostw świata?
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski kobiet przegrywa po I połowie meczu 1/8 finału MŚ 2015 z Węgrami 13:14.
    Skomentuj 3
    • alfi Zgłoś komentarz
      Bo głupio grają . powinny wchodzić na koło w ∑ęgierki i tamte łapały by kary . Kompletna indolencja trenerska Rasmusena . Jest kompletnie przereklamowany jako trener , albo one takie
      Czytaj całość
      głupiutkie .
      • Sawyer Jack Zgłoś komentarz
        Zapomniałem że grają. Ale po prześledzeniu wyniku (10:4!) chyba sie domyślam co straciłem od tego stanu hmm ;) i chyba dziękuje że zapomniałem ;)
        • kristobal Zgłoś komentarz
          mamy dużo kar - aż 8 minut przy 0 Węgierek
          30. min. - 13:14 - Hanna Sądej skutecznie z koła.
          Skomentuj 1
          30. min. - 12:14 - Aniko Kovacsics udanie z lewego skrzydła.
          Skomentuj 1
          29. min. - 12:13 - Karolina Kudłacz-Gloc pewnie z rzutu karnego. Fatalny okres przerwany.
          Skomentuj 0
          28. min. - 11:13 - Biało-Czerwone spokojnie rozgrywały i nic z tego nie wyszło. Skuteczna kontra Węgier. Monika Kobylińska otrzymała 2 minuty kary. Polki bez bramki od około 10 minut.
          Skomentuj 0
          27. min. - 11:12 - dobry blok Polek i Biało-Czerwone w ataku.
          Skomentuj 0
          25. min. - 11:12 - Biro dobrze węgierskiej bramce. Znów dobry rzut Hornyak i Węgry na prowadzeniu 12:11.
          Skomentuj 1
          25. min. - 11:11 - Hornyak odważnie i pokonała Gawlik. Polska gra w osłabieniu po karze dla Kulwińskiej.
          Skomentuj 0
          25. min. - 11:10 - Polki mają problem ze sforsowaniem wysokiej obrony kadry Węgier. W ofensywie Węgierki po błędzie Polski.
          Skomentuj 0
          24. min. - 11:10 - Węgierki po rzucie z dystansu doszły Polki na jedną bramkę. Kim Rasmussen poprosił o czas dla kadry Polski.
          Skomentuj 0
          23. min. - 11:9 - Karolina Zalewska nieskuteczna z prawego skrzydła.
          Skomentuj 3
          22. min. - 11:9 - Krisztina Triscsuk skutecznie z dystansu.
          Skomentuj 0
          22. min. - 11:8 - Zsuzsanna Tomori zniesiona z boiska po zderzeniu z polską zawodniczką.
          Skomentuj 0
          21. min. - 11:8 - Węgierki przyspieszają, ale Polki dobrze w obronie.
          Skomentuj 1
          20. min. - 11:8 - strata Polek. Błąd Polek wykorzystała reprezentacja Węgier, która niweluje przewagę Polski.
          Skomentuj 0
          20. min. - 11:7 - Tomori faulowana i dwie minuty kary dla Kobylińskiej. Siódma bramka dla Węgier.
          Skomentuj 0
          19. min. - 11:6 - Zita Szucsanszki nie do zatrzymania tym razem.
          Skomentuj 0
          18. min. - 11:5 - Kinga Achruk zeszła do środka i zdobyła bramkę!
          Skomentuj 0
          18. min. - 10:5 - Monika Kobylińska zagrała odważnie i wywalczyła rzut karny. Karolina Zalewska fatalnie przestrzeliła.
          Skomentuj 1
          • Osiedle Czaszki 2 Zgłoś komentarz
            A dlaczego pani, która przestrzeliła wiele karnych na tych mistrzostwach rzuca po raz kolejny i po raz kolejny zawodzi? Może wypowie sie pan Rasmussen ???
            17. min. - 10:5 - Węgierki rozegrały dobrą akcję i zdobyły bramkę po przerwie.
            Skomentuj 0
            16. min. - 10:4 - świetna gra Polek! Trafiła Patrycja Kulwińska. II czas dla Węgier.
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            15. min. - 9:4 - Anna Wysokińska skutecznie w bramce! Iwona Niedźwiedź nie do zatrzymania! 9:4!
            Skomentuj 0
            14. min. - 8:4 - kolejna bramka dla Polski! Tym razem Monika Kobylińska z lewej strony.
            Skomentuj 0
            13. min. - 7:4 - Zacsik udanie opowiedziała na bramkę Niedźwiedź.
            Skomentuj 0
            13. min. - 7:3 - Iwona Niedźwiedź! Fantastyczny rzut z drugiej linii polskiej rozgrywającej. Oby tak dalej!
            Skomentuj 0
            12. min. - 6:3 - blok Polek! Kadra Polski w ataku.
            Skomentuj 0
            12. min. - 6:3 - Karolina Kudłacz-Gloc otrzymała 2-minutową karę.
            Skomentuj 0
            11. min. - 6:3 - świetny okres gry Polek - Karolina Kudłacz-Gloc z zimną krwią wykończyła kontratak. Czas dla Węgier.
            Skomentuj 2
            11. min. - 5:3 - Anna Wysokińska obroniła, a Monika Stachowska skuteczna w kontrze!
            Skomentuj 0
            9. min. - 4:3 - Anna Wysokińska znów skutecznie w bramce! Polki w ofensywie.
            Skomentuj 0
            9. min. - 4:3 - Anna Wysokińska popisała się skuteczną obroną. Po chwili nie trafiła Achruk.
            Skomentuj 1
            8. min. - 4:3 - rzut karny dla Węgier. Krisztina Triscsuk skutecznie z 7. metra.
            Skomentuj 0
            7. min. - 4:2 - Kinga Achruk zaryzykowała i przedarła się przez obronę kadry Węgier! 4:2 dla Polski. Dobry początek Biało-Czerwonych.
            Skomentuj 0
            6. min. - 3:2 - Polki na razie agresywnie grają w obronie. Dwie udane obrony Wysokińskiej!
            Skomentuj 0
            5. min. - 3:2 - Karolina Kudłacz-Gloc ograła węgierską obronę i trafiła!
            Skomentuj 0
            4. min. - 2:2 - udana akcja Węgierek, a roli głównej Szandra Zascik.
            Skomentuj 0
            3. min. - 2:1 - Karolina Kudłacz-Gloc szybko odpowiedziała na bramkę Aniko Kovacsics.
            Skomentuj 0
            1. min. - 1:0 - piękna akcja Polek! Trafiła Karolina Kudłacz-Gloc!
            Skomentuj 0
            START MECZU! Reprezentacja Polski kobiet rozpoczęła rywalizację z Węgrami o ćwierćfinał MŚ 2015.
            Skomentuj 0
            Trwają hymny narodowe.
            Skomentuj 0
            - Widzę w oczach dziewczyn głód gry. Mieliśmy czas by przedyskutować wspólnie nasze dotychczasowe występy i przygotować się na najbliższe starcie - trener kadry Polski, Kim Rasmussen.
            Skomentuj 0
            Drużyny skończyły rozgrzewkę. Za chwilę prezentacja zespołów Polski i Węgier, hymny narodowe, a później początek spotkania 1/8 finału MŚ.
            Skomentuj 0
            Po raz ostatni Polki mierzyły się z Węgierkami 9 grudnia 2014 roku (podczas ME 2014) i przegrały ten pojedynek 23:29.
            Skomentuj 0
            Skomentuj 0
            Reprezentacja Polski kobiet zajęła 3. miejsce w swojej grupie MŚ 2015 i dość pewnie awansowała do 1/8 finału. Liderką Biało-Czerwonych w I fazie turnieju była rozgrywająca Karolina Kudłacz-Gloc. Zobacz rankingi po pierwszej rundzie zmagań:
            Skomentuj 0
            Bojan Lah i David Sok ze Słowenii poprowadzą poniedziałkowy mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata 2015 kobiet pomiędzy reprezentacją Polski a Węgrami.
            Skomentuj 0
            Reprezentacja Polski kobiet walczy z Węgierkami o ćwierćfinał MŚ 2015. Oto składy, w jakich obie drużyny przystąpią do poniedziałkowego boju w hali Jyske Bank Boxen w Herning:
            Skomentuj 0
            Kim Rasmussen przed poniedziałkowym mecze 1/8 finału Mistrzostw Świata 2015 stawia wszystko na jedną kadrę. Duński selekcjoner reprezentacji Polski zdecydował się dokonać drugiej zmiany w składzie Biało-Czerwonych. Do gry wraca Małgorzata Stasiak.