MŚ 2015: Bitwa o brąz! Polska - Rumunia NA ŻYWO!

Wróć do relacji
Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
Nie, nie i jeszcze raz nie - nie tak miała wyglądać pierwsza połowa meczu o brąz... Polki w niczym nie przypominają drużyny, która we wcześniejszej fazie turnieju pokonała Węgierki i Rosjanki. Biało-Czerwone grają tragicznie i do przerwy zasłużenie przegrywają aż 8:15.
Skomentuj 5
  • Jarosław Fuchs Zgłoś komentarz
    Prawda jest taka, że w meczu z Rosjankami to Rosjanki grały fatalnie, a nie Polki grały tak świetnie. Gdy tylko znalazły się przeciwniczki grające lepiej to Polki nie
    Czytaj całość
    istnieją......Fatalna dyspozycja w ataku, taka sobie obrona...i gdyby nie bramkarki to nie byłoby nawet tego miejsca.......Trzeba się z tym pogodzić......