Christmas Cup: Czechy - Iran na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
Reprezentacja Czech pokonała Iran 38:32 (21:14) i awansowała do finału turnieju Christmas Cup!
Skomentuj 0
60 min. - 38:32 - Salegi potężnie z dystansu.
Skomentuj 0
60 min. - 38:31 - trafienie dla reprezentacji Iranu po indywidualnej akcji. Udana odpowiedź Czech.
Skomentuj 0
58 min. - 37:30 - błyskawiczna kontra reprezentacji Czech.
Skomentuj 0
58 min. - 36:30 - Czesi rozegrali udaną akcję i pokonali irańskiego bramkarza.
Skomentuj 0
57 min. - 35:30 - Irańczycy zakończą dzisiejsze spotkanie z dorobkiem przynajmniej trzydziestobramkowym.
Skomentuj 0
  • 56 min. - 35:29 - Irańczycy rozegrali ładną akcję, ale Czesi szybko odpowiedzieli.
    Skomentuj 0
    55 min. - 34:28 - z biodra reprezentanta Czech skuteczny.
    Skomentuj 0
    54 min. - 33:28 - szybka odpowiedź reprezentacji Iranu.
    Skomentuj 0
    53 min. - 33:27 - Czesi w końcu się przebudzili i znów pokonali irańskiego bramkarza.
    Skomentuj 0
    53 min. - 32:27 - Leos Petrovsky wywalczył rzut karny. Strahala zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    52 min. - 31:27 - rzut karny dla Czechów po faulu na Babaku, Samsami wykluczony. Strahala skutecznie z 7. metra.
    Skomentuj 0
    51 min. - 30:27 - co się dzieje z tymi Czechami... Czeski bramkarz znów pokonany!
    Skomentuj 0
    50 min. - 30:26 - ambitni Irańczycy znów zaskoczyli Czechów i zbliżyli się do nich na cztery bramki.
    Skomentuj 0
    48 min. - 30:25 - Irańczycy grają w II połowie odważniej, co przynosi im oczekiwany efekt.
    Skomentuj 0
    47 min. - 30:24 - piękne trafienie Czechów w samo okienko bramki Iranu.
    Skomentuj 0
    46 min. - 29:24 - rzut karny dla Iranu, mamy trafienie z 7. metra.
    Skomentuj 0
    45 min. - 29:23 - dobra obrona irańskiego bramkarza i skuteczna kontra Persów.
    Skomentuj 0
    44 min. - 29:22 - skuteczna odpowiedź szczypiornistów kadry Czech.
    Skomentuj 0
    43 min. - 29:21 - Reprezentacja Czech w końcu przerwała swój okres bez zdobytej bramki.
    Skomentuj 0
    42 min. - 28:21 - Irańczycy szaleją po kolejnej udanej akcji.
    Skomentuj 0
    41 min. - 28:20 - Irańczycy dobrze zagrali w kontrataku po błędzie własnym w czeskim zespole. Czas dla Czechów.
    Skomentuj 0
    40 min. - 28:19 - Czesi zaskoczeni, dobry okres gry Persów.
    Skomentuj 0
    40 min. - 28:18 - grający w osłabieniu Iran zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    39 min. - 28:17 - Czesi dali się zaskoczyć, ale po chwili szybko odpowiedzieli.
    Skomentuj 0
    38 min. - 27:16 - Czesi bardzo skuteczni w ofensywie, Leos Petrovsky trafił do bramki Iranu.
    Skomentuj 0
    37 min. - 26:16 - udana kontra reprezentacji Iranu.
    Skomentuj 0
    35 min. - 26:15 - Hrstka pewnie z 7. metra.
    Skomentuj 0
    35 min. - 25:15 - Stahala nie do zatrzymania w ofensywie.
    Skomentuj 0
    34 min. - 24:15 - w końcu pierwsze trafienie dla kadry Iranu po przerwie.
    Skomentuj 0
    33 min. - 24:14 - kolejna bramka dla Czechów, tym razem z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    32 min. - 23:14 - błąd własny Irańczyków wykorzystał Strahala.
    Skomentuj 0
    31 min. - 22:14 - Strahala pokonał irańskiego bramkarza.
    Skomentuj 0
    Czas na II odsłonę meczu Czechy - Iran.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Czech prowadzi po I połowie meczu z Iranem 21:14.
    Skomentuj 0
    30 min. - 20:14 - świetna akcja Iranu i trafienie z koła.
    Skomentuj 0
    29 min. - 20:13 - udana akcja reprezentacji Czech przez lewe skrzydło.
    Skomentuj 0
    29 min. - 19:13 - ładna akcja Czechów i trafienie Strahali. Szybka odpowiedź Irańczyków.
    Skomentuj 0
    28 min. - 18:12 - Samsami zdobył bramkę dla Iranu. Czas dla Czechów.
    Skomentuj 0
    26 min. - 18:11 - zespołowa akcja kadry Iranu.
    Skomentuj 0
    26 min. - 18:10 - Strahala popisał się fantastycznym rzutem!
    Skomentuj 0
    25 min. - 17:10 - Irańczycy zagrali cierpliwie i pokonali czeskiego bramkarza.
    Skomentuj 0
    24 min. - 17:9 - dobre obrony obydwu bramkarzy. Po chwili Leos Petrovsky trafił do bramki Iranu.
    Skomentuj 0
    23 min. - 16:9 - Babak dzisiaj nie do zatrzymania na środku rozegrania.
    Skomentuj 0
    22 min. - 15:9 - udana akcja Irańczyków z prawej strony.
    Skomentuj 0
    21 min. - 15:8 - Leos Petrovsky zdobył bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    19 min. - 14:8 - trafienie z dystansu reprezentanta Czech. Błyskawiczna odpowiedź Babaka.
    Skomentuj 0
    18 min. - 13:7 - reprezentacja Czech zagrała spokojnie przez prawe skrzydło.
    Skomentuj 0
    17 min. - 12:7 - rzut karny dla Czechów, pewny rzut Strahali.
    Skomentuj 0
    15 min. - 11:7 - Babak potężnie z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    15 min. - 10:7 - czeski bramkarz pokonany, ambitna walka Iranu.
    Skomentuj 0
    14 min. - 10:6 - Hrstka skuteczny w kontrataku.
    Skomentuj 0
    14 min. - 9:6 - reprezentacja Iranu dobrze zagrała przez lewe skrzydło. Czesi momentalnie trafili do bramki rywali.
    Skomentuj 0
    13 min. - 8:5 - indywidualne akcje po obydwu stronach.
    Skomentuj 0
    11 min. - 7:4 - Jakub Hrstka zdobył siódmą bramkę dla Czechów. Jednak szybko odpowiedział Iran.
    Skomentuj 0
    10 min. - 6:3 - w końcu ładna akcja reprezentacji Iranu i trzecie trafienie dla tej ekipy.
    Skomentuj 0
    9 min. - 6:2 - Leos Petrovsky znów zaskoczył Irańczyków. Czas dla Persów.
    Skomentuj 0
    8 min. - 5:2 - Petrovsky nie do zatrzymania w ataku.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:2 - Czesi łapią swój rytm i znów skontrowali kadrę Iranu.
    Skomentuj 0
    6 min. - 3:2 - Petrovsky znany z gry w ekipie z Puław skuteczny w ofensywie.
    Skomentuj 0
    5 min. - 2:2 - udana akcja reprezentantów Iranu. Czesi także wykorzystali swoją okazję.
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:1 - kontrę reprezentacji Czech wykończył Strahala. Po chwili szybka odpowiedź Iranu.
    Skomentuj 0
    3 min. - 0:0 - Czesi na razie nieskuteczni i wciąż bez bramek we Wrocławiu, sporo nerwów z obydwu stron.