Christmas Cup: Polska - Ukraina na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Górczyński
60 min. 29:19 - Bliski zdobycia kolejnej bramki był Jakub Łucak. Polacy pewnie wygrywają i jutro w finale turnieju zagrają z Czechami.
Skomentuj 1
59 min. 29:18 - Piotr Masłowski uwolnił się spod opieki na środku i rzucił w samo okno. Ręce same składają się do oklasków.
Skomentuj 0
58 min. 28:17 - Polacy nieskuteczni w ofensywie. Szansa dla Ukraińców, którą wykorzystał Tilte
Skomentuj 0
56 min. 28:16 - Tilte pomimo asysty dwóch obrońców zdołał rzucić bramkę
Skomentuj 0
55 min. 28:15 - Piotr Wyszomirski tylko wyciągnął nogę i obronił rzut z drugiej linii. Świetny występ Polaka!
Skomentuj 0
54 min. 28:15 - Rafał Przybylski faulowany na 9 metrze. Nie przeszkodziło mu to jednak w oddaniu rzutu i zdobyciu bramki.
Skomentuj 0
  • 53 min. 27:14 - Rafał Przybylski także zapisał się w protokole sędziowskim.
    Skomentuj 0
    52 min. 26:14 - Piotr Chrapkowski na pewno to poczuł. Ostry atak na szyję reprezentanta kraju i dwuminutowe wykluczenie dla Ukraińca.
    Skomentuj 0
    51 min. 26:14 - Rzadko zdarza się, by ktoś przepchnął Syprzaka. Udało się to Sadowijowi, który w sytuacji sam na sam pokonał Wyszomirskiego.
    Skomentuj 0
    50 min. 26:13 - Adam Wiśniewski nie dał szans bramkarzowi rywali. Tęgie lanie w Hali Stulecia.
    Skomentuj 0
    49 min. 25:12 - Kamil Syprzak zebrał piłkę na skrzydle, nieco nieporadnie zabrał się do rzutu z nietypowej pozycji, lecz, co najważniejsze, trafił.
    Skomentuj 0
    48 min. 24:12 - Ukraińcy rzucili dopiero drugą bramkę w ciągu osiemnastu minut!
    Skomentuj 0
    48 min. 24:11 - Piotr Masłowski złapany w pół i powalony na parkiet. Ciężar gry wziął na siebie Bartosz Konitz, ale gracz Wisły znów nie popisał się zbyt dokładnym podaniem, tym razem na koło.
    Skomentuj 0
    47 min 24:11 - Bartosz Konitz próbował uruchomić na skrzydle Łucaka, bezskutecznie.
    Skomentuj 0
    46 min. 24:11 - Po raz wtóry Ukraińcy mieli sytuację sam na sam z Wyszomirskim. Nasz "minister obrony" nie ma zamiaru zbyt często schylać się po piłkę i ponownie okazał się lepszy
    Skomentuj 0
    45 min. 24:11 - Ukraińcy popełniają dzisiaj mnóstwo błędów. Tym razem sędziowie zagwizdali "kroki". Czas dla Michaela Bieglera
    Skomentuj 0
    44 min. 24:11 - Adam Wiśniewski przejął podanie rywali na skrzydło, pobiegł do kontry i nie miał najmniejszych problemów ze zdobyciem bramki.
    Skomentuj 0
    43 min. 23:11 - Po 13 minutach Ukraińcy przełamali się. Autorem bramki Karamyszew
    Skomentuj 0
    42 min. 23:10 - Wyszomirski będzie się śnił Ukraińcom po nocach. 8 rzut obroniony przez Polaka. Za to Piotr Masłowski wie, jak się zdobywa bramki. Gracz Azotów Puławy trafił z prawej połówki.
    Skomentuj 0
    41 min. 22:10 - Tym razem o umiejętnościach Wyszomirskiego przekonał się Karamyszew. Ciekawe, ile potrwa passa Polaka,
    Skomentuj 0
    40 min. 22:10 - Michał Jurecki ewidentnie jest w gazie. Kolejna bramka "Dzidziusia"
    Skomentuj 0
    39 min. 21:10 - Wydawało się, że Ukraińcy musza to rzucić. W sytuacji sam na sam pomogła poprzeczka. Polacy zaczęli szybką kontrę, a w niej kapitalnym rzutem popisał się Michał Jurecki
    Skomentuj 0
    38 min. 20:10 - Maciej Gębala zaryzykował na środku, ale rywal złapał go w pół i z akcji nici.
    Skomentuj 0
    37 min. 20:10 - Piotr Wyszomirski tylko się uśmiechnął, gdy rywal próbował pokonać go ze skrzydła
    Skomentuj 0
    36 min. 20:10 - Takie akcje kochają kibice. Piotr Masłowski urwał się na kole i rzucił pod poprzeczkę
    Skomentuj 0
    35 min. 19:10 - Piotr Wyszomirski jeszcze nie dał się pokonać. Kolejny popis polskiego bramkarza!
    Skomentuj 0
    34 min. 19:10 - Michał Jurecki zachwyca tym od lat. Wyszedł w powietrze i jakby czas się zatrzymał. Obrońcy spadli, a Polak nadal był na dobrym pułapie. Kapitalny rzut Jureckiego
    Skomentuj 0
    33 min. 18:10 - Świetną robotę w bramce wykonał Piotr Wyszomirski. Bramkarz Biało-Czerwonych efektownie obronił rzut rywala i uruchomił w kontrze Lijewskiego. Trener Ukraińców nie wytrzymał i poprosił o czas
    Skomentuj 0
    32 min. 17:10 - Taka bramka była mu potrzebna. Jakub Łucak po przerwie spowodowanej kontuzją ponownie wpisał się na listę strzelców w meczu kadry.
    Skomentuj 0
    31 min. 16:10 - Ależ początek! Maciej Gębala miał na plecach dwóch obrońców, a mimo tego zdołał się obrócić i rzucić bramkę.
    Skomentuj 0
    31 min. 15:10 - Polacy zaczynają w zmienionym składzie. Na boisku Łucak, Wiśniewski, Lijewski, Przybylski, Gębala, M. Jurecki. W bramce czas na Wyszomirskiego.
    Skomentuj 0
    Przerwa - 15:10 - Polacy już wrócili z szatni. Za chwilę początek drugiej odsłony.
    Skomentuj 0
    Przerwa - 15:10 - Wielkich emocji we Wrocławiu nie ma, bo nie pozwalają na to Polacy. Biało-Czerwoni kontrolują przebieg meczu.
    Skomentuj 0
    Przerwa - 15:10 - Widać, że Polacy są po ciężkim obozie w Płocku. Brakuje nieco świeżości, ale kilka akcji Krzysztofa Lijewskiego i Przemysława Krajewskiego mogło się podobać
    Skomentuj 0
    30 min. 15:10 - Ukraińcy bardzo nieporadnie rozgrywali ostatnią akcję pierwszej połowy i Polacy nie mieli większych problemów z odczytaniem ich zamiarów.
    Skomentuj 0
    29 min. 15:10 - Trener daje pograć zmiennikom. Na boisku m.in. Maciej Gębala
    Skomentuj 0
    28 min. 15:10 - Kamil Syprzak to zawodnik kompletny. Nie patyczkował się z obrońcami, postanowił rzucić z drugiej linii i trafił w okienko.
    Skomentuj 0
    27 min. 14:10 - Ukraińcy pogubili się w ataku. Michał Szyba wypatrzył niepilnowanego Krajewskiego, a ten wiedział, jak poradzić sobie z ukraińskim bramkarzem.
    Skomentuj 0
    26 min. 13:10 - Sławomir Szmal dalekim wyrzutem uruchomił Daszka. Skrzydłowy Orlen Wisły Płock nie dał najmniejszych szans Chuprynie
    Skomentuj 0
    25 min. 12:10 - Kamil Syprzak złapany w kleszcze przez obrońców. Polacy ponowili akcję, lecz podanie Szyby nie doszło do Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    24 min. 12:10 - Przemysław Krajewski musi się jeszcze trochę uczyć, jeżeli chodzi o rzuty z drugiej linii. Skrzydłowy zszedł do środka, rzucił mocno, niestety, prosto w bramkarza.
    Skomentuj 2
    23 min. 12:10 - Ależ to by była asysta Glinskiego. Polak zrobił obrót o 180 stopni, podał do Daszka, ale ten rzucił wprost w bramkarza.
    Skomentuj 0
    22 min. 12:10 - To musiało boleć Syprzaka. Obrotowy z impetem runął na ziemię, oczywiście rzut karny. Na bramkę zamienił go Przemysław Krajewski
    Skomentuj 1
    21 min. 11:10 - Nie na Szmala z takimi rzutami. "Kasa" z łatwością odbił anemiczny rzut Żukowa. Po chwili poprawka Ukraińca już skuteczna
    Skomentuj 0
    20 min. 11:9 - Michał Daszek potrafi też w koła. Filigranowy skrzydłowy oszukał obrońców i wyszedł na czystą pozycję
    Skomentuj 0
    19 min. 10:9 - Polacy stanęli. Biało-Czerwoni niemrawo w ataku i musiało się to skończyć stratą. Ukraińcy ukłuli w kontrze.
    Skomentuj 0
    19 min. 10:8 - Ganczew ma niezłą armatę w lewej ręce. Nie patyczkował się, wyszedł w górę i Szmal musiał wyciągać piłkę z siatki. Czas dla Michaela Bieglera. Słabszy moment Polaków
    Skomentuj 1
    18 min. 10:7 - Kamil Syprzak rzadko myli się w takich sytuacjach. Po raz kolejny sam na sam, tym razem w poprzeczkę
    Skomentuj 0
    18 min. 10:7 - Trzeci raz Krzysztof Lijewski się nie przedarł. Dwóch Ukraińców wzięło go w kleszcze
    Skomentuj 0
    17 min. 10:6 - Niemal kopia akcji sprzed chwili. Polacy uśpili uwagę rywali i w odpowiednim momencie uruchomili Lijewskiego.
    Skomentuj 0
    16 min. 9:6 - Sławomir Szmal na posterunku. Kliuko zdołał powstrzymać, z Mankowskim nie dało rady
    Skomentuj 0
    15 min. 9:5 - Kamil Syprzak pobawił się w rozgrywającego i obsłużył podaniem Lijewskiego.
    Skomentuj 0
    14 min. 8:5 - Kamil Syprzak stanął oko w oko z Chupryną i wydawało się, że musi być gol. Pozory mylą, góra bramkarz
    Skomentuj 0
    13 min. 8:5 - Żukow po raz kolejny dzisiaj urwał się Polakom.
    Skomentuj 0
    13 min. 8:4 - Rywale wypychali Jureckiego jak tylko mogli, ale "Dzidziuś" nic sobie z tego nie robił i rzutem z 9 metra zdobył 8. bramkę
    Skomentuj 0
    12 min. 7:4 - Przemysław Krajewski się doigrał. Po raz kolejny skrzydłowy Biało-Czerwonych zagrał ostro w obronie. Musiało skończyć się karą.
    Skomentuj 0
    11 min. 7:4 - Akimienko znalazł się na kole i przy biernej postawie obrony pokonał Szmala. Odpowiedź była błyskawiczna. Krzysztof Lijewski z drugiej linii nie dał szans bramkarzowi.
    Skomentuj 0
    10 min. 6:3 - Karol Bielecki i wszystko jasne. "Kola" wyszedł w górę i rzucił w samo okienko
    Skomentuj 0
    9 min. 5:2 - Akcja rozprowadzona do skrzydła, gdzie już czekał Michał Daszek. Skrzydłowy Wisły Płock mógł zapytać bramkarza, w który róg chce dostać rzut
    Skomentuj 0
    8 min. 4:2 - Polska defensywa ponownie w akcji. Do kontry pobiegł Przemysław Krajewski, musiał to trafić.
    Skomentuj 0
    7 min. 3:3 - Próbował Karol Bielecki, ale jego akcję w odpowiednim momencie przecięli Ukraińcy. Po chwili atomowy rzut Jureckiego, niestety, ponad bramką
    Skomentuj 0
    6 min. 3:3 - Zadziałała polska defensywa! Podwójny blok wyrósł przed Czyczadło. To nie mogło się udać
    Skomentuj 0
    5 min. 3:2 - Rzut karny po faulu na Syprzaku. Przemysław Krajewski zabawił się z ukraińskim bramkarzem
    Skomentuj 0
    4 min. 2:2 - Michał Jurecki ostro potraktował rywala, ale skończyło się na upomnieniu. Po chwili świetna interwencja Szmala. Pomógł słupek
    Skomentuj 0
    3 min. 2:2 - Michał Daszek nie zamierza być gorszy od swojego kolegi ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    2 min. 1:1 - Przemysław Krajewski zszedł ze skrzydła i rzucił bez namysłu z lewej połówki
    Skomentuj 0
    1 min. 0:1 - Czyczadło ostro potraktował polską obroną, ale sędzia nie widział w tym nic złego. Bramka dla Ukraińców
    Skomentuj 0
    1 min. 0:0 - Od środka zaczynają Ukraińcy.
    Skomentuj 0
    Zabrzmiały hymny i lada chwila początek boju!
    Skomentuj 0
    Są i oni! Biało-Czerwoni wychodzą na parkiet!
    Skomentuj 0
    Trybuny powoli wypełniają się kibicami. Organizatorzy spodziewają się kompletu widzów!
    Skomentuj 0
    Spotkania pierwotnie miało rozpocząć się o godzinie 20. Mamy lekkie opóźnienie i sędziowie po raz pierwszy zagwiżdżą za niewiele ponad 10 minut.
    Skomentuj 0
    Trener Biegler nie będzie mógł skorzystać w meczu z kilku graczy
    Skomentuj 0
    Zapowiadało się na gładkie zwycięstwo Czechów, ale Iran obudził się w drugiej połowie.
    Skomentuj 0
    Biało-Czerwoni w drugim pojedynku Christmas Cup zagrają z Ukrainą. Zwycięzcy spotkania spotkają się w jutrzejszym finale turnieju z Czechami, którzy przed kilkunastoma minutami ograli Iran.