KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kto zastąpi Manolo Cadenasa w Wiśle? Kandydatów jest wielu

Wraz z końcem sezonu 2015/16 Manolo Cadenas opuści Orlen Wisłę Płock. Włodarze wicemistrzów Polski jeszcze w styczniu chcą znaleźć następce hiszpańskiego szkoleniowca. Kto nim będzie? Kandydatów jest wielu.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

- Formuła naszej dotychczasowej współpracy wymaga pewnych korekt. Niestety, trener nie przystał na zaproponowane zmiany, w związku z czym musiałem podjąć decyzję o nieprzedłużaniu wygasającego w czerwcu kontraktu - przekazał kibicom podczas grudniowego spotkania prezes SPR Wisły Płock, Artur Zieliński.

Manolo Cadenas opuści tym samym Orlen Wisłę Płock po trzech latach. Kto zostanie jego następcą? - W styczniu spotkam się z kandydatami, są zainteresowani zarówno z kraju, jak i z Europy. Kandydaci w większości są już trenerami różnych kadr narodowych - dodał Zieliński. 

Lista potencjalnych trenerów wicemistrzów Polski jest pokaźna. Na rynku dostępnych jest bowiem sporo uznanych i doświadczonych szkoleniowców, jak i młodych trenerów, którzy są wyjątkowo żądni sukcesów. Nafciarze mają sporo możliwości. Zobacz kto może znaleźć się w gronie potencjalnych opiekunów Wisły.

Czy któryś z wymienionych szkoleniowców zostanie trenerem Wisły?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (28)
 • wawiak Zgłoś komentarz
  Jak twierdzi najważniejszy w kraju kurdupel : "Polska dla Polaków". Z pewnością zostanie ktoś z PIS-u, bo to obywatel lepszego sortu. I wcale nie musi znać się na sporcie. Podejmie się
  Czytaj całość
  ustawę (oczywiście nad ranem), że Wisła startuje z +30 punktami, i niech nam ktoś podskoczy. W play-ofach wyznaczy się sędziów, niezależnych i uczciwych reprezentujących linię jedynie słuszną. A może to Orban przyjechał negocjować kontrakt dla Mocsaia ?
  • Złoty Bogdan Zgłoś komentarz
   Przybecki to były sortownik, więc odpada :)
   • marulek Zgłoś komentarz
    Patrząc na twoje komentarze, to ty jesteś pijany cały rok...
    • Maxi-102 Zgłoś komentarz
     Widzę że co niektórzy jeszcze nie wytrzeźwieli po sylwestrze....
     • HBL Zgłoś komentarz
      Tylko Biegler !! Tylko Biegler !!!
      • Krzywousty Zgłoś komentarz
       Jest w Płocku koncepcja, że Orlen wyłoży znacznie większe pieniądze na piłkę ręczną po zamianie prezesa na płocczanina, ale... Jasiński nie będzie dolewał pieniędzy do spółki
       Czytaj całość
       miejskiej, czyli pana Nowakowskiego, więc może być tak, że większe finanse dla Wisły będzie zależeć od tego, że spółka wróci do grupy kapitałowej Orlen wtedy pojawi się duża kasa. O zwiększeniu pieniędzy na Wisłę mówił poseł Opioła na spotkaniu ze związkowcami z Orlenu na spotkaniu przedwyborczym w Płocku.
       • handballo Zgłoś komentarz
        Na ekipa.mk napisali o tym, że Cervar jest blisko Wisły. Natomiast na forach balkanskich piszą o tym jako o fakcie dokonanym. Wydaje się, że jest aktualnie najpoważniejszym kandydatem.
        • Wismar Zgłoś komentarz
         Biegler nie wchodzi kompletnie w rachubę,to wymysł dziennikarzy! Najpoważniejszym kandydatem był Schwalb ale ponoć jest zbyt drogi. Może to będzie Goluza może Obradovic? Kto wie.
         Czytaj całość
         Osobiście wolałbym Gudmundssona lub Przybeckiego! Wszystko wyjaśni się po mistrzostwach!
         • Maxi-102 Zgłoś komentarz
          Może i przypadek a może i nie.....Lino Cervar był widziany w Orlen Arenie na ostatnim meczu Wisły w LM.... p.s....skąd sf...mają te informacje odnośnie trenerów...większość to
          Czytaj całość
          wymysł..... jak powiedział prezes Zieliński szkoleniowcem Wisły zostanie trener, który prowadzi reprezentację i z tą drużyną będzie na ME....są trzy kandydatury....trener Chorwacji, Danii, Czarnogóry.....:)
          • endriu122 Zgłoś komentarz
           Sytuacja bardzo rozwojowa i twórcza dla bardzo wielu dyskutantów ,znawców i fachowców.Jaki wariant zostanie wybrany ?Cz ten oszczędnościowy,czy ten mocarstwowy ,tego nie wie nikt.Prawda
           Czytaj całość
           jest jednak bardzo prosta-kasa,pieniążki,czyli budżet i stabilizacja, nic więcej.Niekończąca się budowa wielkiego zespołu zaczyna być już nudna dla większości fanów Wisły.Nadzieje na sukces w każdym nowym sezonie zostają z premedytacją rozwiewane po pewnym czasie ,a wszystko to wiąże się z pieniążkami.
           • Marco Polo Zgłoś komentarz
            Jak dobrze pamiętam (mogę się mylić ) to 2 złota dla Płocka wcześniej wywalczył trener Kisiel. Po nim żaden zagraniczny trener nie miał takiej passy. Widać po wiadomościach prasowych
            Czytaj całość
            ,że nie jest obecnie brany pod uwagę. Nie oceniam jego warsztatu tylko jego zasługi . Dla mnie trochę dziwne , że obecny II trener nie aplikuje bo chyba zna się na fachu i doświadczenia też zdobył sporo.
            • Złoty Bogdan Zgłoś komentarz
             Nie lekceważyłbym Bogdana Kowalczyka, to wciąż w Płocku mocna kandydatura :)
             • zyg fryt Zgłoś komentarz
              Jestem spokojny. Andrzej Nowaczenko oraz prezesunio wybioro takiego trenera, że przez najbliższe lata nic więcej niż drugie miejsce nam nie grozi. A za zaoszczędzone pieniążki z pensji
              Czytaj całość
              Manola starczy pewnie na następnego wicespecjalistę od baru albo stworzy się kolejne stanowiska dla kolesi z peło. By żyło się lepiej, towarzysze, by żyło się lepiej!!!
              Zobacz więcej komentarzy (5)