Turniej w Irun: Polska - Brazylia na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Górczyński
Koniec - 27:23 - Polacy zagrali niezłą pierwszą połowę, trochę gorzej było w drugiej części, ale zwycięstwo cieszy. Kapitalnie spisał się Przemysław Krajewski
Skomentuj 0
Koniec - 27:23 - Piotr Wyszomirski zmienił Szmala w drugiej połowie i kilkoma interwencjami odebrał rywalom chęć do gry.
Skomentuj 1
60 min. 27:23 - Rzut karny Henrique Teixeiry był ostatnim akcentem tego meczu. Polacy wygrywają pierwszy mecz w hiszpańskim Irun!
Skomentuj 0
60 min. 27:22 - Indywidualną akcję podjął Michał Daszek i trafił po rzucie z kozłem.
Skomentuj 0
59 min. 26:22 - Interwencje meczu w wykonaniu Wyszomirskiego! Silva dwa razy upokorzony. Szczególnie obrona dobita była fe-no-me-na-lna.
Skomentuj 0
59 min. 26:22 - Piłka przeszła przez obroną, Michał Daszek bez problemu ją złapał i trafił obok bramkarza. W rewanżu Silva.
Skomentuj 0
  • 58 min. 25:21 - Jeszcze czas dla Brazylijczyków.
    Skomentuj 0
    58 min. 25:21 - Piotr Wyszomirski w ekwilibrystyczny sposób w bramce.
    Skomentuj 0
    57 min 25:21 - Jak Piotr Chrapkowski tego nie trafił? Sam na sam z bramkarzem, a trafił w nogę rywala. Na ME 2016 to musi być bramka.
    Skomentuj 0
    56 min. 25:21 - Wysunięta obrona Brazylijczyków sprawia Polakom mnóstwo kłopotów. Szczególnie Michałowi Szybie.