)

Polska - Francja: Oceny WP SportoweFakty: Mecz życia wielu reprezentantów!

Reprezentacja Polski wygrała historyczny mecz z Francją 31:25 i zwyciężyła w grupie A na EHF Euro 2016. Po takim spotkaniu nie wahaliśmy się przyznawać maksymalnych ocen!
 Redakcja
Redakcja

Bramkarze

Sławomir Szmal - 6,0 - Znakomity mecz kapitana reprezentacji Polski. W poprzednich spotkaniach pokazywał klasę głównie w najważniejszych momentach. Teraz przez 60 minut można było na niego liczyć. Jego interwencje w pierwszej połowie przez długi czas sprawiały, że Francuzom odechciewało się piłki ręcznej. Profesor. Klasa. Wprost brakuje słów!

Piotr Wyszomirski - brak oceny

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Sławomir Szmal: Do ostatniej minuty się stresowałem, nie mogłem uwierzyć w to zwycięstwo

Czy zgadzasz się z ocenami WP SportoweFakty?

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku

Komentarze (13):

• Czysta_Energia 0
    Racja. Wyszło to w meczu z Norwegią i Chorwacją.
    Parafianin Pewnie wywołam fale oburzenia ale podzielę się opinia że...mimo wygranej wcale nie graliśmy dobrze w ataku. Wiekszość akcji Polaków była przeprowadzana na pałę, środkiem pola, skrzydłowi zamiast szeroko na łuku chodzić i rozciągac obronę to stali w polowie pola i wyglądało to jakbysmny cała szóstka przez środek pola chcieli przejsc, stąd tyle rzutów z daleka nieprzygotowanych na szczescie trafnych (rzadko sie zdarza taka skutecznosc), to samo jesli chodzi o straty, Bielecki wiódł prym, wiele popsutych podań. Owszem wygralismy jestem szczesliwy gratuluje ale nie mówmy że w ataku bylismy dobrzy, bo haos panaował jak smok..
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Tomson 0
    Naprawde uważasz że Lijewski zagrał na takim poziomie jak Bielecki, Szmal czy Sypa? No nie... zdecydowanie nie! Uważam że właśnie Kola powinien zostać mvp meczu, najlepszy występ w reprezentacji od lat, co podkreślali nawet Francuzi.
    hbll Miał też jedno podanie bezpośrednio w ręce rywali. Co nie zmienia faktu, że dał dobrą zmianę Daszkowi, który dzisiaj był mało aktywny. Jak dla mnie przy tych ocenach jednakowo na "6" zagrali Syprzak, Szmal, Bielecki, Krajewski, Lijewski i Jurecki. Każdy z nich - może poza Syprzakiem i Szmalem, nie ustrzegł się błędów, ale każdy tych dobrych zagrań miał znacznie więcej. Obrona z Chrapkowskim i Grabarczykiem też się obudziła, nawet jeśli pod koniec Nyokas był za szybki. Brawo!