Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

#dziejesienazywo: przegrany turniej? Podsumowanie EHF Euro 2016

W programie #dziejesienazywo prowadzonym przez Artura Mazura poruszymy tematy nieudanego występu reprezentantów Polski na EHF Euro 2016 organizowanym w Polsce. Dodatkowo będziemy gościć Jana Błachowicza i Bartosza Fabińskiego.

Michał Oblizajek
Michał Oblizajek
WP SportoweFakty / Leszek Stępień

Dwóch Polaków walczących w prestiżowej federacji UFC opowie o swoich kolejnych rywalach.

W ostatniej części będziemy gościć Annę Gabarę i Weronikę Wessołowską, reprezentantki Polski, które zdobyły z reprezentacją srebrny medal halowych Mistrzostw Europy w hokeju trawie.




Bilety na MŚ 2023 do kupienia za pośrednictwem Eventim!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Wujo66 Zgłoś komentarz
    Przegrany turniej? 7 miejsce na ME, to nie jest katastrofalny wynik, choć wszyscy liczyli na więcej. Ogólnie to był turniej z dużymi niespodziankami. Kto by spodziewał się, że będą
    Czytaj całość
    takie pary półfinałowe bez Polaków, Duńczyków i Francuzów? Mnie bardziej martwi fakt, że nie za specjalnie widać zawodników, którzy mogą tę kadrę odświeżyć oraz to, że atmosfera wewnątrz zespołu jest chyba nienajlepsza.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×