Kokpit Kibice

Adam Skrabania zostaje w Azotach Puławy

Adam Skrabania nadal bronił będzie barw Azotów Puławy. Lewoskrzydłowy, który miał opuścić po sezonie klub z Lubelszczyzny otrzymał jednak propozycję dalszej gry, z której skorzystał.
Daniel Kordulski
Daniel Kordulski

Informacja o odejściu Adama Skrabani z KS-u Azoty Puławy pojawiła się na początku marca. Zawodnik wraz z prezesem klubu Jerzym Witaszkiem ustalili wówczas, że dalsza współpraca nie będzie kontynuowana. Sytuacja uległa jednak zmianie po ostatnich meczach o brązowy medal z MMTS-em Kwidzyn. 31-latek wreszcie pokazał się w nich z dobrej strony, zaskarbiając sobie jednocześnie szansę na pozostanie w Puławach.

Skrabania otrzymał od puławskiego klubu propozycję dalszej gry, z której skorzystał, podpisując z piątkowe południe nową umowę. - Podpisaliśmy z zawodnikiem kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia na kolejny rok - poinformował prezes Witaszek.

Urodzony w Tarnowskich Górach zawodnik jest wychowankiem ASPR-u Zawadzkie. W Azotach Puławy występuje od 2013 roku. Na pozycji lewoskrzydłowego jest zmiennikiem reprezentanta Polski, Przemysława Krajewskiego. Poprzednim klubem Skrabani była Siódemka Miedź Legnica, której barw bronił przez pięć kolejnych sezonów, będąc czołowym strzelcem drużyny z miedziowego zagłębia.

ZOBACZ WIDEO Piotr Masłowski: łatwiej byłoby gdybyśmy byli w trudniejszej grupie (źródło TVP)

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×