Niezniszczalna Karolina Kudłacz-Gloc - oceny Polek za mecz ze Słowacją według WP SportoweFakty

Portal WP SportoweFakty ocenił żeńską reprezentację Polski za wygrane 28:25 spotkanie z kadrą Słowacji. Mecz został rozegrany w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w piłce ręcznej we Szwecji.

Redakcja
Redakcja

Bramkarki:

Anna Wysokińska - 3,5

Pierwsza bramkarka naszej reprezentacji jest dla swoich koleżanek dużym oparciem. Wybiegła na parkiet w pierwszym składzie i już w pierwszych pięciu minutach meczu zanotowała trzy udane interwencje.

Adrianna Płaczek - 4

Swoje wejście rozpoczęła od bardzo dobrej obrony. W kolejnych minutach prezentowała się jeszcze lepiej. Dzięki jej skutecznym interwencjom podopieczne szkoleniowca Kima Rasmussena odskoczyły Słowaczkom na pięć bramek. Trzeba zaznaczyć, że dla zawodniczki reprezentującej Pogoń Balticę Szczecin to początki w reprezentacji seniorek.

Weronika Kordowiecka - 3

Występ szczypiornistki Vistalu Gdynia niestety nie zbiegł się ze szczelną defensywą Biało-Czerwonych, a bramkarze bez wsparcia obrony mają utrudnione zadanie. Trener nie powinien mieć jednak do swojej zawodniczki pretensji, ponieważ rozegrała poprawne zawody.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 -bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Jaką ocenę wystawiłbyś/wystawiłabyś reprezentacji Polski za mecz ze Słowacją?