Małgorzata Trawczyńska: Zagłębie to mieszanka wybuchowa

Małgorzata Trawczyńska jest jedną z zawodniczek, które dołączyły latem do Metraco Zagłębia Lubin. Utalentowana rozgrywająca wierzy, że może z nowym klubem sięgnąć po medal mistrzostw Polski.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

- Przychodząc tutaj wiedziałam, że zespół będzie mieszanką wybuchową. W Lubinie młodość pomieszana jest z doświadczeniem. Dużo zawodniczek gra w reprezentacjach narodowych - powiedziała Małgorzata Trawczyńska.

Leworęczna rozgrywająca zadebiutowała w PGNiG Superlidze Kobiet w zeszłym sezonie. Do Metraco Zagłębia Lubin przeniosła się z wiążącej z nią duże nadzieje Energi AZS Koszalin. Jak zawodniczka czuje się na Dolnym Śląsku?

- Na początku byłam trochę zestresowana, bo wiedziałam, że czeka mnie tutaj ogromne wyzwanie, ale dziewczyny przyjęły mnie bardzo ciepło. Dobrze się tutaj odnalazłam i wiem, że w tym roku będziemy walczyć o najwyższe cele - przyznała utalentowana szczypiornistka.

Już w tę niedzielę ekipa Miedziowych rozegra drugi mecz w sezonie. O pierwsze punkty podopieczne trener Bożeny Karkut zawalczą z Pogonią Baltica Szczecin. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18.00.

ZOBACZ WIDEO Hasi o transferach Legii: Rywalizacja jest zabójcza (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×