Polska - Holandia. Oceny WP SportoweFakty: nie tak miało być. Weronika Gawlik najlepsza

WP SportoweFakty oceniają postawę Polek za mecz z Holandią rozgrywany w ramach mistrzostw Europy piłkarek ręcznych w Szwecji. Ekipa Biało-Czerwonych nie znalazła sposobu na rywalki i przegrała 21:30.

Małgorzata Boluk

Bramkarki

Weronika Gawlik - 3,5 - to był bardzo dobry mecz w wykonaniu golkiperki mistrza Polski. Choć nie miała wsparcia w defensywie, zanotowała jedenaście udanych interwencji. Świetnie poradziła sobie na siódmym metrze i obroniła dwa rzuty karne.

Adrianna Płaczek - bez oceny

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Jaką ocenę wystawiłbyś/wystawiłabyś Polkom za mecz z Holandią?