Słowenia - Chorwacja. Media: szok, łzy, niedowierzanie. Jak można stracić taką przewagę?

Brązowe medale mistrzostw świata piłkarzy ręcznych zostały rozdane. Cenne krążki powędrowały do słoweńskiej reprezentacji, która po fantastycznym zrywie pokonała Chorwatów (31:30). Co o tym emocjonującym spotkaniu piszą zagraniczne media?

Małgorzata Boluk

"RTL Vijesti": Szokująca porażka Chorwatów

Jak przyznaje chorwacki portal, wydawało się, że tylko cud może uratować słoweńską reprezentację przed porażką w meczu o brązowy medal mistrzostw świata. Hrvatska w czterdziestej minucie rywalizacji prowadziła różnicą ośmiu trafień.

Na osiem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziów, ekipa Żeljko Babica miała na swoim koncie o pięć bramek więcej niż rywal. - Ale wtedy ktoś nagle "zgasił światło" i na siedem trafień przeciwników Chorwacja odpowiedziała tylko raz - relacjonuje "RTL Vijesti".

Czy porażka Chorwacji w meczu o brąz jest dla Ciebie zaskoczeniem?