WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Sobotnie mecze piłki ręcznej na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs

 PGNiG SUPERLIGA

 KPR Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk 

16 września, godz. 18:00

3. kolejka

 

30:28 (14:12; 26:26, k. 4:2)

 

5. seria: 4:2

4. seria: 3:2

3. seria: 2:1

2. seria: 2:0

1. seria: 1:0

60 min. 26:26

59 min. 25:26

57 min. 23:25

54 min. 20:23

51 min. 18:23

48 min. 17:21

45 min. 16:20

42 min. 16:17

39 min. 16:16

36 min. 16:14

33 min. 14:13

30 min. 14:12

27 min. 13:12

24 min. 12:11

21 min. 10:9

18 min. 9:8

15 min. 8:6

12 min. 7:4

9 min. 5:3

6 min. 4:2

3 min. 1:0

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 PGNiG SUPERLIGA

 MMTS Kwidzyn - Spójnia Gdynia 

16 września, godz. 17:00

3. kolejka

 

32:27 (18:10)

 

60 min. 32:27

57 min. 31:26

54 min. 28:24

51 min. 27:23

48 min. 25:21

45 min. 24:19

42 min. 22:17

39 min. 21:16

36 min. 20:15

33 min. 20:11

30 min. 18:10

27 min. 15:9

24 min. 14:8

21 min. 12:8

18 min. 11:7

15 min. 10:6

12 min. 7:4

9 min. 5:3

6 min. 3:1

3 min. 2:0

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 PGNiG SUPERLIGA

 KS Azoty Puławy - Meble Wójcik Elbląg 

16 września, godz. 18:00

3. kolejka

 

30:19 (15:12)

 

60 min. 30:19

57 min. 28:19

54 min. 26:18

51 min. 24:18

48 min. 22:16

45 min. 20:16

42 min. 20:14

39 min. 19:14

36 min. 16:13

33 min. 16:12

30 min. 15:12

27 min. 12:12

24 min. 11:10

21 min. 9:10

18 min. 8:9

15 min. 8:7

12 min. 7:5

9 min. 6:3

6 min. 4:3

3 min. 3:1

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

 PGNiG SUPERLIGA KOBIET

 SPR Pogoń Szczecin - Kram Start Elbląg 

16 września, godz. 16:00

3. kolejka

 

22:24 (17:15)

 

60 min. 22:24

57 min. 22:23

54 min. 22:22

51 min. 20:22

48 min. 20:20

45 min. 19:20

42 min. 19:20

39 min. 19:19

36 min. 18:18

33 min. 18:16

30 min. 17:15

27 min. 14:13

24 min. 12:11

21 min. 12:10

18 min. 10:8

15 min. 7:7

12 min. 6:4

9 min. 3:2

6 min. 1:2

3 min. 0:0

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

  •  PGNiG SUPERLIGA KOBIET

     KPR Gminy Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 

    16 września, godz. 17:00

    3. kolejka

     

    37:25 (14:11)

     

    60 min. 37:25

    57 min. 37:23

    54 mni. 34:21

    51 min. 30:18

    48 min. 28:16

    45 min. 26:15

    42 min. 23:14

    39 min. 21:13

    36 min. 18:12

    33 min. 17:11

    30 min. 14:11

    27 min. 12:10

    24 min. 11:9

    21 min. 10:8

    18 min. 8:8

    15 min. 7:7

    12 min. 6:5

    9 min. 4:3

    6 min. 3:2

    3 min. 1:1

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     PGNiG SUPERLIGA KOBIET

     MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin 

    16 września, godz. 17:00

    3. kolejka

     

    25:36 (14:18)

     

    60 min. 25:36

    57 min. 21:32

    54 min. 20:31

    51 min. 20:30

    48 min. 17:29

    45 min. 17:29

    42 min. 17:28

    39 min. 16:26

    36 min. 16:22

    33 min. 16:20

    30 min. 14:18

    27 min. 14:18

    24 min. 12:13

    21 min. 10:12

    18 min. 9:11

    15 min. 8:8

    12 min. 7:7

    9 min. 6:5

    6 min. 2:2

    3 min. 1:1

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA A

     MKS Grudziądz - KS Stal Gorzów 

    16 września, godz. 17:00

    2. kolejka

     

    28:24 (15:11)

     

    60 min. 28:24

    55 min. 25:20

    50 min. 25:20

    45 min. 22:18

    38 min. 19:16

    34 min. 17:14

    30 min. 15:11

    24 min. 11:9

    19 min. 8:7

    14 min. 6:4

    8 min. 4:1

    5 min. 3:1

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA A

     MKS Mazur Sierpc - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 

    16 września, godz. 17:00

    2. kolejka

     

    26:25 (13:11)

     

    60 min. 26:25

    55 min. 25:22

    50 min. 22:22

    45 min. 20:19

    40 min. 20:18

    35 min. 15:13

    30 min. 13:11

    25 min. 11:11

    20 min. 9:8

    15 min. 7:5

    10 min. 3:3

    5 min. 1:2

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA A

     WKS Grunwald Poznań - SMS ZPRP Gdańsk 

    16 września, godz. 17:00

    2. kolejka

     

    23:21 (9:11)

     

    60 min. 23:21

    55 min. 20:18

    47 min. 18:16

    40 min. 15:15

    31 min. 10:11

    30 min. 9:11

    19 min. 7:6

    10 min. 3:3

    5 min. 1:0

     

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

     I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA A

     SPR GKS Żukowo - AZS UZ Zielona Góra 

    16 września, godz. 17:30

    2. kolejka

     

    30:31 (12:9; 27:27; k. 3:4)

     

    Rzuty karne: 3:4

    60 min. 27:27

    58 min. 26:25

    51 min. 25:22

    48 min. 23:20

    45 min. 21:19

    41 min. 17:17

    38 min. 17:16

    30 min. 12:9

    25 min. 10:8

    20 min. 8:7

    15 min. 6:3

    10 min. 4:2

    5 min. 2:0

     

     I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA A

     MKS Nielba Wągrowiec - KPR Gwardia Koszalin 

    16 września, godz. 18:00

    2. kolejka

     

    34:25 (15:13)

     

    60 min. 34:25

    55 min. 31:23

    50 min. 28:22

    45 min. 26:21

    40 min. 22:17

    35 min. 19:15

    30 min. 15:13

    25 min. 13:12

    20 min. 9:7

    15 min. 8:6

    10 min. 5:4

    5 min. 3:1

    Skomentuj 0
    [ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz: