Kosmiczny mecz Marcina Wicharego. Siódemka 1. kolejki Ligi Mistrzów wg WP SportoweFakty

Fenomenalny Marcin Wichary dał Orlen Wiśle Płock nadzieje na korzystny wynik z Vardarem Skopje. Sprawdź, kto jeszcze znalazł się w najlepszej siódemce 1. kolejki Ligi Mistrzów. Weterani trzymają się mocno.

Marcin Górczyński

Bramkarz: Marcin Wichary (Orlen Wisła Płock)

Nikt nie miał takiego wejścia jak golkiper Wisły. Były reprezentant Polski zmienił po przerwie Adama Borbely'ego i sam na swoich barkach dźwigał wynik meczu z Vardarem. Obrońcy tytułu nie wierzyli, że nie udaje im się pokonać Wicharego. Golkiper otarł się o idealny występ. Przez piętnaście minut wpuścił zaledwie dwie bramki. Kapitalnie dysponowani wcześniej Vuko Borozan i Dainis Kristopans niemiłosiernie obijali go z bliska. Pod koniec meczu jego skuteczność spadła, Vardar zwyciężył 26:22, ale występ Wicharego poszedł w świat.

Czy Marcin Wichary był najlepszym golkiperem 1. kolejki LM?