Korepetycje u profesora Renato Sulicia. Siódemka 2. kolejki PGNiG Superligi

Renato Sulić wciąż na chodzie. Weteran z Orlenu Wisły Płock dał nauczkę szczypiornistom Stali Mielec. Sprawdź, kogo jeszcze wybraliśmy do siódemki 2. kolejki PGNiG Superligi razem z "nc+".
Marcin Górczyński

Bramkarz: Jakub Skrzyniarz (Zagłębie Lubin)

Kilka miesięcy temu więcej uwagi poświęcaliśmy Patrykowi Małeckiemu. W nowym sezonie przyszedł czas na Skrzyniarza. Rozpoczął obiecująco, najlepiej w czasie czteroletniej przygody z Zagłębiem. W 2. kolejce zatrzymał Arkę (38:27), choć Dawid Przysiek, Jackson Souza i Anderson Mollino sprawili, że się nie nudził. Odbił aż 18 rzutów (44 proc. skuteczności) i zdaniem WP SportoweFakty zasłużył na nominację do gracza kolejki. Do tego Skrzyniarz prowadzi w rankingu bramkarzy Superligi. Może w pełni wykorzysta kolejną szansę w Zagłębiu?

Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Renato Sulić jest największym wzmocnieniem Wisły?