Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Sobota z piłką ręczną na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Małgorzata Boluk

 KS Azoty Puławy - THW Kiel 

Puchar EHF (faza grupowa)

30 marca, godz. 15:00

 

26:35 (14:15)

 

60 min. 26:35

57 min. 25:32

54 min. 23:29

51 min. 22:28

48 min. 22:27

45 min. 21:24

42 min. 20:24

39 min. 19:22

36 min. 18:19

33 min. 17:17

30 min. 14:15

27 min. 13:15

24 min. 12:14

21 min. 11:12

18 min. 10:10

15 min. 9:8

12 min. 7:6

9 min. 4:4

6 min. 3:4

3 min. 2:2

 

Skomentuj 0

 Sandra Spa Pogoń Szczecin - SPR Stal Mielec

PGNiG Superliga (25. kolejka)

30 marca, godz. 18:00

 

28:31 (15:17)

 

60 min. 28:31

57 min. 25:29

54 min. 24:28

51 min. 24:25

48 min. 23:24

45 min. 20:22

42 min. 18:20

39 min. 17:19

36 min. 16:19

33 min. 15:18

30 min. 15:17

27 min. 15:14

24 min. 13:11

21 min. 11:9

18 min. 11:9

15 min. 11:7

12 min. 8:6

9 min. 5:5

6 min. 3:3

3 min. 2:1

Skomentuj 0

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin 

PGNiG Superliga Kobiet (grupa mistrzowska)

30 marca, godz. 13:00

 

21:24 (12:9)

 

60 min. 21:24

57 min. 21:22

54 min. 19:21

51 min. 18:18

48 min. 16:17

45 min. 16:14

42 min. 14:14

39 min. 14:13

36 min. 14:11

33 min. 12:10

30 min. 12:9

27 min. 10:9

24 min. 10:9

21 min. 8:7

18 min. 7:6

15 min. 7:4

12 min. 5:4

9 min. 2:4

6 min. 1:3

3 min. 1:1

Skomentuj 0

KPR Jelenia Góra - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

PGNiG Superliga Kobiet (grupa spadkowa)

30 marca, godz. 17:30

 

27:22 (12:14)

 

60 min. 27:22

57 min. 23:22

54 min. 22:20

51 min. 21:20

48 min. 19:19

45 min. 17:18

42 min. 16:18

39 min. 16:16

36 min. 15:15

33 min. 13:14

30 min. 12:14

27 min. 10:12

24 min. 7:12

21 min. 5:11

18 min. 5:9

15 min. 5:7

12 min. 2:6

9 min. 2:5

6 min. 2:2

3 min. 1:1

Skomentuj 0

CKS Jurand Ciechanów - MKS Nielba Wągrowiec 

I liga mężczyzn grupa A (19. kolejka)

30 marca, godz. 18:00

 

34:47 (16:24)

 

60 min. 34:47

55 min. 31:45

50 min. 26:41

45 min. 24:38

40 min. 19:34

35 min. 17:27

30 min. 16:24

25 min. 13:22

20 min. 9:18

15 min. 6:12

Skomentuj 0

Sambor Tczew - KS Stal Gorzów

I liga mężczyzn grupa A (19. kolejka)

30 marca, godz. 18:30

 

27:39 (13:20)

 

60 min. 27:39

55 min. 25:33

50 min. 22:31

45 min. 20:28

40 min. 16:26

35 min. 15:22

30 min. 13:20

25 min. 9:16

20 min. 8:15

15 min. 7:10

10 min. 5:7

Skomentuj 0
  • WKS Grunwald Poznań - ŚKPR Świdnica 

    I liga mężczyzn grupa B (19. kolejka)

    30 marca, godz. 17:00

     

    28:28 (13:13) k. 5:3

     

    Rzuty karne 5:3

    60 min. 28:28

    55 min. 24:24

    50 min. 22:22

    45 min. 20:18

    40 min. 17:15

    35 min. 13:13

    30 min. 13:13

    25 min. 11:11

    20 min. 9:9

    15 min. 6:6

    10 min. 4:3

    5 min. 2:2

    Skomentuj 0

     MKS Wieluń - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 

    I liga mężczyzn grupa B (19. kolejka)

    30 marca, godz. 18:00

     

    29:27 (13:9)

     

    60 min. 29:27

    55 min. 27:24

    50 min. 25:20

    45 min. 22:20

    40 min. 21:16

    35 min. 20:12

    30 min. 18:11

    20 min. 13:9

    15 min. 8:6

    10 min. 5:4

    5 min. 2:1 

    Skomentuj 0

     MSPR Siódemka Miedź Legnica - UKS Olimp Grodków 

    I liga mężczyzn grupa B (19. kolejka)

    30 marca, godz. 18:00

     

    30:21 (18:13)

     

    60 min. 30:21

    55 min. 28:21

    50 min. 27:20

    45 min. 23:18

    40 min. 21:16

    35 min. 18:14

    30 min. 18:13

    25 min. 15:11

    20 min. 14:8

    15 min. 10:6

    10 min. 6:5

    5 min. 3:4

    Skomentuj 0

     MKS Padwa Zamość - SPR PWSZ Tarnów 

    I liga mężczyzn grupa C (19. kolejka)

    30 marca, godz. 18:00

     

    24:24 (11:15) k. 4:5

     

    Karne 4:5

    60 min. 24:24

    55 min. 22:23

    50 min. 21:23

    45 min. 18:20

    40 min. 14:19

    35 min. 13:15

    30 min. 11:15

    25 min. 8:12

    20 min. 6:11

    15 min. 6:7

    10 min. 4:4

    5 min. 2:1

    Skomentuj 0