PWSZ Szczypiorno na obozie

Piłkarze ręczni PWSZ Szczypiorno Kalisz przed wyjazdem na zgrupowanie przygotowawcze rozegrali dwa kontrolne mecze z pierwszoligowym zespołem ChKS Łódź. Oba zakończyły się wygranymi kaliszan - 42:32 i 39:28.

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Dla drugoligowego klubu były to pierwsze sprawdziany przed nowym sezonem. Trener Witold Rojek miał okazję przyjrzeć się zawodnikom, których PWSZ Szczypiorno pozyskało w trakcie przerwy między rozgrywkami. Rafał Walczak (Grunwald Allegro Poznań), Eryk Sawicki (Tęcza Kościan) i Piotr Matuszczak (Ostrovia Ostrów) na parkiecie pozostawili po sobie dobre wrażenie. Na razie Witold Rojek nie może narzekać na zaangażowanie zespołu, z którym współpracuje w trakcie okresu przygotowawczego. - W tej chwili trenuje z nami 26 zawodników. Przed pierwszym meczem trzeba wybrać czternastu, a będzie to naprawdę trudne. Na szczęście mamy przed sobą jeszcze dużo meczów i mam nadzieję, że po nich będziemy już wiedzieć trochę więcej - mówi szkoleniowiec Szczypiorna. Kaliska drużyna wyjeżdża teraz na 10-dniowe zgrupowanie do Przesieki. Po powrocie z obozu zespół rozegra kolejne mecze kontrolne. Rywalem kaliszan będzie m. in. pierwszoligowy Grunwald Allegro Poznań.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×