Piłka ręczna. MŚ 2021. Zagraniczne media po meczu Urugwaj - Polska: znakomita druga połowa, Polska zachowała spokój

Czas na przegląd prasy po meczu Polaków. Ekipa Biało-Czerwonych rozpoczęła drugą rundę MŚ 2021 piłkarzy ręcznych w Egipcie od wysokiej wygranej z Urugwajem (30:16) i liczy się w grze o ćwierćfinał.

Małgorzata Boluk

IHF: Znakomita, druga połowa Polaków i trzecie zwycięstwo

W relacji napisanej przez korespondenta Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej czytamy o "znakomitej, drugiej połowie Polaków". Słowa pochwały skierowano także w stronę Urugwaju, bo czwartkowy rywal Biało-Czerwonych nie chciał poddać się bez walki. W ataku brylował szczególnie Maximo Cancio Casas, ale my też mamy się kim pochwalić - chociażby Arkadiuszem Moryto (8 bramek) czy Szymonem Sićko (MVP).

---> MŚ 2021: Długie męczarnie i doskonała końcówka Biało-Czerwonych