PGNiG Summer Superliga. Zbliża się finał sezonu na piasku

Za 24 godziny poznamy mistrza Polski panów w piłce ręcznej plażowej. U pań szansę na powtórzenie sukcesu sprzed roku ma GRU Juko Piotrków Trybunalski.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
zawodniczka BHT GRU Piotrków Trybunalski Materiały prasowe / PGNiG Superliga / Na zdjęciu: zawodniczka BHT GRU Piotrków Trybunalski
Wśród panów tytułu sprzed roku nie obroni Damy Radę Inowrocław, dopiero trzecie w swojej grupie eliminacyjnej. Po pierwszym dniu zmagań w Darłowie, które można śledzić na platformie WP Pilot, w grze o medale pozostały po cztery męskie i damskie zespoły.

W pierwszej parze półfinałowej u mężczyzn GRU Piotrkowianin JUKO Piotrków Tryb. spotka się z Autoinwest SAS Gdańsk (godz. 15.20), z kolei z drugim półfinale Petra Płock zmierzy się z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie (godz. 14.30). O ile obecność w tym gronie trzech pierwszych drużyn nie jest niespodzianką, to w gronie półfinalistów widziano raczej Damy Radę Inowrocław niż zespół z Dolnego Śląska.

U pań głównym faworytem są zawodniczki GRU JUKO Piotrków Tryb., które zagrają o finał z MKS Ochota Warszawa (godz. 14.30). Druga para półfinałowa to BHT Pyrki Poznań z KS Lakers Powidz (godz. 13.40).

Finały zmagań 14 sierpnia od godziny 19:25 do 22:00 w TVP Sport, aplikacji mobilnej i na www.tvpsport.pl. Cały dzień turniej na kanale w WP Pilot.

ZOBACZ:
Polki poznały rywalki w MŚ 2021
Gwałtowne zmiany u Niemców

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Strach się bać!". Żona Burneiki pójdzie w jego ślady?!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×