Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Piłka ręczna
Europejskie puchary
Europejskie puchary - Wyniki i Terminarz
Europejskie puchary
Wyniki/Kalendarz
Tabele
Relacje na żywo
Europejskie puchary - Wyniki i Terminarz
Piłka ręczna
Wszystkie kolejki/grupy
Wszystkie kolejki/grupy
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału - 1. mecz
1/2 finału - 2. mecz
1/2 finału
Finał
Mecz o 3. miejsce
Finał
Turniej o Dziką Kartę
1. runda
Turniej kwalifikacyjny
2. runda
2. runda
3. runda
2. runda
1. kolejka
3. runda
3. runda
3. runda
1. kolejka
1. kolejka
1. kolejka
2. kolejka
2. kolejka
2. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
3. kolejka
3. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/4 finału
Finał
Mecz o 3. miejsce
Turniej o Dziką Kartę
4. kolejka
4. kolejka
4. kolejka
3. runda
3. runda
3. runda
Turniej kwalifikacyjny
2. runda
1/8 finału
1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
5. kolejka
6. kolejka
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału - 1. mecz
1/2 finału - 2. mecz
1/2 finału
Mecz o 3. miejsce
Finał
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału
Mecz o 3. miejsce
Finał
1/2 finału
Mecz o 3. miejsce
Finał
Finał
Turniej kwalifikacyjny
1. runda
1. kolejka
1. kolejka
2. kolejka
2. runda
2. kolejka
3. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
4. kolejka
5. kolejka
5. kolejka
5. kolejka
5. kolejka
5. kolejka
5. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
6. kolejka
1/4 finału - 1. mecz
7. kolejka
7. kolejka
7. kolejka
8. kolejka
1/4 finału - 2. mecz
8. kolejka
8. kolejka
9. kolejka
9. kolejka
1/2 finału
9. kolejka
10. kolejka
10. kolejka
O 3. miejsce
10. kolejka
Finał
1/8 finału - 1. mecz
1/8 finału - 1. mecz
1/8 finału - 2. mecz
1/8 finału - 2. mecz
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału
Turniej kwalifikacyjny
3. runda
3. runda
3. runda
3. runda
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
5. kolejka
6. kolejka
1/4 finału
1/4 finału
1/8 finału - 1. mecz
1/8 finału - 2. mecz
1/4 finału
1/2 finału
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału
1/2 finału
Finał
O 3. miejsce
Finał
Mecz o 3. miejsce
Finał
Grupa A - 1. kolejka
Grupa A - 2. kolejka
Grupa A - 3. kolejka
Grupa A - 4. kolejka
Grupa A - 5. kolejka
Grupa B - 1. kolejka
Grupa A - 6. kolejka
Grupa A - 7. kolejka
Grupa C - 1. kolejka
Grupa D - 1. kolejka
Turniej kwalifikacyjny
Grupa C - 2. kolejka
Grupa C - 3. kolejka
Grupa C - 4. kolejka
Grupa C - 5. kolejka
Grupa D - 2. kolejka
Grupa D - 3. kolejka
Grupa D - 5. kolejka
Grupa D - 4. kolejka
Grupa B - 2. kolejka
Grupa B - 3. kolejka
Grupa B - 4. kolejka
Grupa B - 5. kolejka
Grupa B - 6. kolejka
Grupa B - 7. kolejka
Grupa C - 7. kolejka
Grupa C - 9. kolejka
Grupa C - 10. kolejka
Grupa C - 8. kolejka
Grupa C - 6. kolejka
Grupa D - 6. kolejka
Grupa D - 7. kolejka
Grupa D - 8. kolejka
Grupa D - 9. kolejka
Grupa D - 10. kolejka
Grupa A - 8. kolejka
Grupa A - 9. kolejka
Grupa A - 10. kolejka
Grupa A - 11. kolejka
Grupa A - 12. kolejka
Grupa A - 13. kolejka
Grupa A - 14. kolejka
Grupa B - 8. kolejka
Grupa B - 9. kolejka
Grupa B - 10. kolejka
Grupa B - 11. kolejka
Grupa B - 12. kolejka
Grupa B - 13. kolejka
Grupa B - 14. kolejka
1. runda
2. runda
3. runda
2. runda
3. runda
1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
5. kolejka
6. kolejka
3. runda
3. runda
1/8 finału
1/4 finału
Faza grupowa - 1. kolejka
Faza grupowa - 2. kolejka
Faza grupowa - 3. kolejka
Faza grupowa - 4. kolejka
Faza grupowa - 5. kolejka
Faza grupowa - 6. kolejka
Faza play-off
Faza play-off - rewanże
Faza TOP 16 - 1. mecz
Faza TOP 16 - 2. mecz
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/4 finału - 1. mecz
1/4 finału - 2. mecz
1/2 finału
1/2 finału
1/2 finału
O 3. miejsce
Finał
Turniej kwalifikacyjny nr 1: 1/2 finału
Turniej kwalifikacyjny nr 1: o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny nr 1: finał
Turniej kwalifikacyjny nr 2: finał
Turniej kwalifikacyjny nr 2: o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny nr 2: 1/2 finału
I runda eliminacji: 1. mecz
I runda eliminacji: 2. mecz
Turniej kwalifikacyjny
Turniej kwalifikacyjny nr 2: 1/2 finału
Turniej kwalifikacyjny nr 2: o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny nr 2: finał
Turniej kwalifikacyjny nr 1: 1/2 finału
Turniej kwalifikacyjny nr 1: o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny nr 1: finał
Turniej kwalifikacyjny nr 3: 1/2 finału
Turniej kwalifikacyjny nr 3: o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny nr 3: finał
I runda eliminacji: 1. mecz
I runda eliminacji: 2. mecz
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
II runda eliminacji: 1. mecz
II runda eliminacji: 2. mecz
II runda eliminacji: 1. mecz
II runda eliminacji: 2. mecz
III runda eliminacji: 1. mecz
III runda eliminacji: 2. mecz
III runda: 1. mecz
III runda: 2. mecz
III runda eliminacji: 1. mecz
III runda eliminacji: 2. mecz
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
1/8 finału: 1. mecz
1/8 finału: 2. mecz
1/4 finału: 1. mecz
1/4 finału: 2. mecz
Faza play-off: 1. mecz
Faza play-off: 2. mecz
Faza TOP 16: 1. mecz
Faza TOP 16: 2. mecz
Ćwierćfinał: 1. mecz
Ćwierćfinał: 2. mecz
Ćwierćfinał: 1. mecz
Ćwierćfinał: 2. mecz
Final4: Półfinały
Final4: Półfinały
Final4: o 3. miejsce
Final4: Finał
Final4: o 3. miejsce
Final4: Finał
Turniej kwalifikacyjny, 1/2 finału
Grupa A
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
III runda, pierwszy mecz
I runda eliminacyjna, pierwsze mecze
I runda eliminacyjna, rewanże
III runda, rewanż
Turniej kwalifikacyjny, o 3. miejsce
Turniej kwalifikacyjny, finał
II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
II runda eliminacyjna, rewanże
II runda eliminacyjna, pierwszy mecz
II runda eliminacyjna, rewanż
III runda eliminacyjna, pierwsze mecze
III runda eliminacyjna, rewanże
Grupa D
1/8 finału, pierwszy mecz
1/8 finału, rewanż
Grupa C
Liga Mistrzów, play-off - 1. mecze
1/4 finału Challenge Cup kobiet
Liga Mistrzów, play-off - rewanże
Liga Mistrzów - TOP 16, 1. mecz
TOP 16 - 2. mecz
Półfinał, 1. mecz
Półfinał, 2. mecz
Ćwierćfinały, 1. mecz
Ćwierćfinały, 2. mecz
Finał
Półfinał
O 3. miejsce
Finał
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Turniej kwalifikacyjny, półfinał
Finał turnieju kwalifikacyjnego
Mecz o 3. miejsce turnieju kwalifikacyjnego
I runda kwalifikacji
II runda kwalifikacji
II runda kwalifikacji
III runda
III runda kwalifikacji
III runda kwalifikacji
1/8 finału
Faza grupowa
Play-off
Ćwierćfinały
Faza TOP 16
Półfinał
Ćwierćfinały
Final4
1. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
I runda kwalifikacji
4. kolejka
5. kolejka
6. kolejka
7. kolejka
II runda kwalifikacji
Grupa B
8. kolejka
III runda kwalifikacji
9. kolejka
10. kolejka
11. kolejka
Puchar EHF, faza grupowa
12. kolejka
13. kolejka
14. kolejka
1. kolejka
II runda kwalifikacji
2. kolejka
2. kolejka
3. kolejka
4. kolejka
Faza grupowa
5. kolejka
6. kolejka
7. kolejka
8. kolejka
9. kolejka
10. kolejka
Final4
11. kolejka
12. kolejka
13. kolejka
14. kolejka
Faza TOP16
TOP16
Ćwierćfinał
Ćwierćfinały
Final4
Półfinały
Final4
I runda kwalifikacji
Grupa A
Grupa B
II runda kwalifikacji
Faza grupowa
Kwalifikacje
Faza grupowa
TOP16
TOP 16
Ćwierćfinał
Ćwierćfinał
Półfinał
Mecz o 3. miejsce
Finał
Półfinał
Mecz o 3. miejsce
Finał
I runda eliminacji
Grupa A
Grupa B
II runda eliminacji
II runda eliminacji - rewanże
TOP16
Ćwierćfinał
Final4
Grupa B
Wszystkie lata
2024
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Wszystkie rozgrywki
Challenge Cup kobiet
Puchar EHF kobiet
Liga Mistrzyń
Puchar EHF
Liga Mistrzów
PZP kobiet
09.01.2016
18:00
Vipers Kristiansand
28 : 22
MKS FunFloor Lublin
16.01.2016
18:00
MKS FunFloor Lublin
25 : 22
Vipers Kristiansand
16.03.2016
18:30
Orlen Wisła Płock
30 : 30
Vardar Skopje
19.03.2016
16:00
HC Motor Zaporoże
24 : 29
Telekom Veszprem
17:00
Mieszkow Brześć
28 : 32
Industria Kielce
17:30
Montpellier HB
27 : 28
SG Flensburg-Handewitt
20:00
RK PPD Zagrzeb
23 : 24
Rhein-Neckar Loewen
20.03.2016
18:30
MOL-Pick Szeged
33 : 29
THW Kiel
23.03.2016
18:30
THW Kiel
36 : 29
MOL-Pick Szeged
26.03.2016
16:00
Industria Kielce
33 : 30
Mieszkow Brześć
17:00
Telekom Veszprem
41 : 28
HC Motor Zaporoże
18:00
Vardar Skopje
25 : 24
Orlen Wisła Płock
27.03.2016
17:00
SG Flensburg-Handewitt
31 : 30
Montpellier HB
19:30
Rhein-Neckar Loewen
29 : 31
RK PPD Zagrzeb
02.09.2016
20:30
US Creteil HB
29 : 32
HC Zamet
10.09.2016
HC Lipsk
32 : 30
Hypo Niederösterreich
11.09.2016
14:00
Iuventa Michalovce
21 : 33
MKS FunFloor Lublin
17:00
RK Krim Mercator Lublana
37 : 16
Indeco Conversano
18:00
Glassverket IF
28 : 19
RK Podravka Vegeta
12.11.2016
14:00
Randers HK
28 : 27
MKS FunFloor Lublin
12.11.2016
19:00
UHC Muellner Bau Stockerau
17 : 28
EKS Start Elbląg
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier