Światowe media bez ogródek po tym, co zrobili Polacy w Katowicach

Polska pokonała w poniedziałek Arabię Saudyjską (27:24) i zameldowała się w rundzie głównej MŚ piłkarzy ręcznych, ale styl może wzbudzać niepokój. Sprawdziliśmy, co o trzecim meczu Polaków piszą w zagranicznych mediach.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

IHF

"Nie było to ani łatwe, ani ładne, ale Polska w końcu otworzyła konto na MŚ 2023 piłkarzy ręcznych, odnosząc zwycięstwo po zażartej walce (---> RELACJA). Katowicki Spodek po raz kolejny został wyprzedany. I nikt nie mógł się wówczas spodziewać, że Polska będzie miała poważne kłopoty z Arabią Saudyjską" - rozpoczyna Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej.

Polska awansowała do rundy głównej imprezy, ale szanse naszej drużyny na ćwierćfinał są bardzo małe. "To będzie mission imposible dla Polaków. Prawdopodobnie zapełnią krakowską Tauron Arenę, ale muszą się poprawić, i to szybko, jeśli chcą zdobyć jakiekolwiek punkty" - komentuje IHF.

Niepokoi Cię wynik meczu z Arabią Saudyjską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • handballer81 Zgłoś komentarz
  Brakuje normalnej starej piłki ręcznej Mocny atak, gra na zew!!! A nie cały czas podskoki na środku boiska bez żadnego zagrożenia nie mamy rozgrywających dużego kalibru więc trzeba
  Czytaj całość
  grę rozciągać a nie grać na 3m2 Nic z tego nie ma No i szybkie wznowienia trochę również tego brakuje. Ale wierzę że się Chłopaki ogarną Mniej kombinacji, więcej mocnego ataku, przewagi gry z kołem i będzie git Obrona ogólnie daje rade.
  • holger Zgłoś komentarz
   Teraz rondle pokażą handball na światowym poziomie. Wszystkim wpieprzą!!!!!!!
   • mazór Zgłoś komentarz
    Olejniczak i Jędraszczyk muszą zmienić styl gry .Dziwne podsskoki na nikim nie robią wrażenia .No i to gubienie piłki ,tragedia .