LM. Zobacz nagłówki niemieckich mediów po tym, co stało się w Kielcach

Industria Kielce pokonała w środę SC Magdeburg i zrobiła mały krok w stronę Final Four Ligi Mistrzów. Sprawdziliśmy, co o tym szalenie emocjonującym spotkaniu piszą niemieckie media.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

Focus Online

W tym pasjonującym meczu nie brakowało absolutnie niczego. No, może poza nieco większą zaliczką mistrzów Polski przed rewanżem w Magdeburgu. Industria po pełnym emocji starciu pokonała u siebie Niemców 27:26 (---> RELACJA).

Co na to nasi zachodni sąsiedzi? Redakcja Focus Online przyrównała środowy pojedynek do kryminału i dreszczowca. "To zapowiada mnóstwo emocji w rewanżu! SC Magdeburg po bardzo zaciętej walce przegrał w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów w Kielcach. Pozycja wyjściowa przed spotkaniem u siebie jest jednak naprawdę mocna" - czytamy.

"Andreas Wolff trzyma się zwycięstwa" - dodaje portal. Wzmianka o niemieckim golkiperze ekipy z Kielc nieprzypadkowa. Bramkarz w ostatnich dniach sensacyjnie łączony był z SC Magdeburgiem, ale plotki szybko zostały zdementowane.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (15)
 • Grzegorz Boettcher Zgłoś komentarz
  Chciałbym wierzyć w to że ta bramka wystarczy lecz tak nie jest a cały sezon pokazuje, że mam ku temu powody. Industrio ,walcz jakby jutro nie miało już nadejść ✊✊✊
  • neptun Zgłoś komentarz
   Wynik cieszy,ale czy wystarczy w rewanżu.? Michałowi życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do drużyny.
   • elek8 Zgłoś komentarz
    Her oscar tfusk na dywanik do berlina
    • Sławek Staszów Zgłoś komentarz
     Kielce ręczną stoją i basta. Polak Niemiec dwa bratanki i do ręcznej i do ...