Oceny WP SportoweFakty po Polska - Macedonia: Bombardier Syprzak, dramatyczne zwroty akcji

Biało-Czerwoni wygrali z Macedonią 24:23. Znakomity mecz zagrał Kamil Syprzak, który był bezbłędny w ataku. Świetne spotkanie zaliczyli po raz kolejny Sławomir Szmal i bracia Jureccy. Ponownie niewiele dali skrzydłowi.

Redakcja
Redakcja

Bramkarze

Sławomir Szmal - 5 - W starciu z Macedonią podobnie jak w meczu z Serbią Sławomir Szmal nie bronił ze znakomitą skutecznością, jednak zablokował najważniejsze piłki, które uskrzydliły cały nasz zespół. Potwierdził, że zawsze można na niego liczyć. Po prostu bohater!

Piotr Wyszomirski - brak oceny

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Czy zgadzasz się z ocenami WP SportoweFakty?

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Komentarze (6)
  • jayjay Zgłoś komentarz
    Lijek na 4 a Bielecki na 2,5? Redaktor chyba inny mecz oglądał, bo Lijek był dramatyczny...
    • Cezary Wach Zgłoś komentarz
      Lijka przez 37 minut nie było w meczu. Rzut - 0, asysta - 0 i 4,5 ??? Coś się wam chyba pomyliło. No chyba, że to rodzina to ... sory :). Biegler 4 ??? Jak można trzymać na boisku całą
      Czytaj całość
      1 połowę człowieka, który nie gra nic. Max kwadrans i ława żeby doszedł do siebie. Ludzie trochę obiektywizmu bo nie da się was czytać
      • mimiś Zgłoś komentarz
        Ludzie zaco ta 4- ka chyba za te 4-y piłki podane do przeciwnika i piękne kontry w ich wykonaniu i bramki. W końcówce zdobył potrzebne bramki to prawda. Zasłużył max na 2,5 Szmal
        uratował ten mecz i powinien dostać 6 -kę
        • marianus Zgłoś komentarz
          W pierwszej połowie Lijewski to tragenia ! Ósmy zawodnik rywala ! Czemu trener go nie zmienił? Nie ma na kogo ?
          • Pan Józek Zgłoś komentarz
            ocena 5 dla szmala??? za co??? Panowie redaktorzy znafcy tematu. Jak bramkarz broni ze skutecznoscia 31% to jest to występ przeciętny bez fajerwerków z oceną na 3+ maksymalnie. Po co nie
            potrzebnie go gloryfikujecie. Według waszych ocen 4,5(sebria) i 5(macedonia) to on gra życiowe zawody. A prawda jest taka ze w statystykach to jeden z gorszych bramkarzy na tych mistrzostwach.