Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Norwegia w spotkaniu finałowym pokonała Holandię 31:23!
Skomentuj 0
59 min. - 23:31 - Rzut karny dla Norwegii. Linn Jorum Sulland nieskutecznie, lepsza Tess Wester.
Skomentuj 0
59 min. - 23:31 - Martine Smeets trafia ze skrzydła. Linn Jorum Sulland ponownie nieskutecznie. Rzut karny dla Holandii i wykluczenie dla Norwegii. Estavana Polman zdobywa bramkę.
Skomentuj 0
58 min. - 21:31 - Estavana Polman fauluje w ataku. Tess Wester skutecznie w bramce. Angela Malestein myli się ze skrzydła. Linn Jorum Sulland trafia w słupek.
Skomentuj 0
56 min. - 21:31 - Kolejny błąd Holenderek w ataku i bramkę z kontrataku zdobywa Pernille Wibe. Czas dla Holandii.
Skomentuj 0
55 min. - 21:30 - Stine Oftedal trafia z trudnej pozycji, dodatkowo wykluczona Cornelia Groot. Strata Holandii. Heidi Loke trafia do pustej bramki.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 21:28 - Camilla Herrem kolejny raz skutecznie ze skrzydła. Angela Malestein pomyliła się ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    53 min. - 21:27 - Stine Oftedal przedarła się przez obronę Holenderek. Estavana Polman nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    51 min. - 21:26 - Stine Oftedal rzuca obok bramki. Estavana Polman trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    50 min. - 20:26 - Nora Mork nieskutecznie. Estavana Polman trafia po indywidualnej akcji.
    Skomentuj 0
    49 min. - 19:26 - Holenderki kolejny raz przejmują piłkę, jednak nie potrafią wyprowadzić kontrataku. Heidi Loke zdobywa bramkę. Cornelia Groot szybko odpowiada.
    Skomentuj 0
    48 min. - 18:25 - Amanda Kurtovic obok bramki. Estavana Polman zdobywa bramkę w trudnej sytuacji. Norweżki gubią piłkę. Cornelia Groot ponownie nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    45 min. - 17:25 - Amanda Kurtovic rzuca nad bramką. Holenderki mylą się jednak w ataku. Stine Skogrand trafia ze skrzydła. Estavana Polman nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    44 min. - 17:24 - Debbie Bont trafia z koła. Czas dla Norwegii.
    Skomentuj 0
    43 min. - 16:24 - Camilla Herrem zatrzymana przez Tess Wester. Nieskuteczna akcja Holenderek. Heidi Loke wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczona Danick Snelder. Ida Alstad rzuca obok bramki.
    Skomentuj 0
    41 min. - 16:24 - Rzut karny dla Norwegii. Ida Alstad zdobywa Danię.  Danick Snelder trafia z koła.
    Skomentuj 0
    40 min. - 15:23 - Veronika Kristiansen przegrała pojedynek z Tess Wester. Danick Snelder trafia z koła.
    Skomentuj 0
    38 min. - 14:23 - Estavana Polman przedarła się przez obronę Norweżek. Przechwyt Holenderek. Cornelia Groot nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    36 min. - 13:23 - Nora Mork ukarana wykluczeniem. Martine Smeets zdobywa bramkę ze skrzydła. Camilla Herrem odpowiada efektowną wkrętką ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    34 min. - 12:22 - Stine Oftedal nieskutecznie. Estavana Polman wyprowadzona na czystą pozycję i zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    33 min. - 11:22 - Cornelia Groot trafia z drugiej linii. Norweżki gubią piłki. Ida Alstad ukarana wykluczeniem. Rzut karny dla Holandii. Estavana Polman zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    32 min. - 9:22 - Sanne Van Olphen trafia w poprzeczkę i bramkę z kontrataku zdobywa Camilla Herrem.
    Skomentuj 0
    31 min. - 9:21 - Drugą połowę rozpoczęła Norwegia. Heidi Loke trafia z koła.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie spotkania finałowego Norwegia prowadzi z Holandią 20:9!
    Skomentuj 2
    29 min. - 9:20 - Linn Jorum Sulland trafia z drugiej linii. Estavana Polman nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. - 9:19 - Sanne Van Olphen nieskutecznie, ponownie lepsza Kari Grimsbo. Czas dla Norwegii.
    Skomentuj 0
    29 min. - 9:19 - Kolejny błąd w ataku Holandii. Rzut karny dla Norwegii. Ida Alstad ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    28 min. - 9:18 - Stine Skogrand trafia ze skrzydła. Cornelia Groot fauluje w ataku. Stine Skogrand ponownie rzuca ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    27 min. - 9:16 - Estavana Polman ponownie nieskutecznie. Marta Tomac zdobywa bramkę z koła. Sanne Van Olphen trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    25 min. - 8:15 - Sanne Van Olphen przełamuje niemoc. Camilla Herrem nieskutecznie ze skrzydła. Faul w ataku Holenderek. Heidi Loke zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    23 min. - 7:14 - Lois Abbingh rzuca obok bramki. Veronika Kristiansen wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczenie dla Abbingh. Bramkę zdobywa Ida Alstad.
    Skomentuj 0
    21 min. - 7:13 - Danick Snelder trafia z koła. Nora Mork wywalczyła rzut karny. Ida Alstad zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    20 min. - 6:12 - Michelle Goos zdobywa bramkę z kontrataku. Strata Norwegii. Sanne Van Olphen trafia w słupek. Camilla Herrem zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    19 min. - 5:11 - Heidi Loke zdobywa bramkę z koła. Norwegia gra koncertowo. Sanne Van Olphen zablokowana.
    Skomentuj 0
    17 min. - 5:10 - Nora Mork trafia w słupek. Zła akcja Holenderek i bramkę po kontrataku zdobywa Amanda Kurtovic.
    Skomentuj 0
    16 min. - 5:9 - Stine Oftedal wysoko nad bramką. Lois Abbingh nieskutecznie, ponownie górą Kari Grimsbo.
    Skomentuj 0
    14 min. - 5:9 - Sanne Van Olphen trafia z drugiej linii. Strata Norwegii i Holandia w ataku pozycyjnym. Michelle Goos nieskutecznie ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    12 min. - 4:9 - Kari Grimsbo znakomicie spisuje się w bramce Norwegii. Veronika Kristiansen przedarła się przez obronę Holenderek. Czas dla Pomarańczowych.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:8 - Holenderki mają problemy. Camilla Herrem po raz kolejny trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:7 - Camilla Herrem po raz kolejny skutecznie ze skrzydła. Norweżki wykorzystują grę w przewadze.
    Skomentuj 0
    10 min. - 4:6 - Heidi Loke trafia z koła, a dodatkowo wykluczenie dla Danick Snelder. Cornelia Groot rzuca obok bramki.
    Skomentuj 0
    9 min. - 4:5 - Camilla Herrem zdobywa bramkę ze skrzydła, natychmiast odpowiada z koła Danick Snelder.
    Skomentuj 0
    8 min. - 3:4 - Danick Snelder wyprowadzona na czystą pozycję i mamy bramkę kontaktową dla Holandii.
    Skomentuj 0
    7 min. - 2:4 - Cornelia Groot przełamuje chwilową niemoc Holenderek. Rzut karny dla Norwegii. Nora Mork zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    6 min. - 1:3 - Amanda Kurtovic trafia ze skrzydła, rośnie przewaga Norwegii.
    Skomentuj 0
    5 min. - 1:2 - Cornelia Groot nieskutecznie, górą Kari Grimsbo. Norweżki na prowadzeniu, bramkę zdobywa Stine Oftedal.
    Skomentuj 0
    3 min. - 1:1 - Veronika Kristiansen rzuca nieskutecznie. Laura Van Der Heijden także się myli. Kristiansen zdobywa pierwszą bramkę dla Norwegii.
    Skomentuj 0
    1 min. - 1:0 - Spotkanie rozpoczęły Holenderki. Estavana Polman otwiera wynik finału.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Drużyna narodowa Norwegii w drodze do finału wyeliminowała Czarnogórę, Niemcy oraz Rumunię. Najlepszą strzelczynią zespołu jest Nora Mork - 43 bramki.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Holandii w drodze do finału dwukrotnie pokonała Polskę. Pomarańczowe ograły także Francję i Serbię. Najskuteczniejszymi zawodniczkami zespołu są Estavana Polman - 43 bramki oraz Lois Abbingh - 42 bramki.
    Skomentuj 0
    Witamy kibiców piłki ręcznej. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z finałowego spotkania Holandia - Norwegia!