Zakończony
Norwegia
ISL 26 : 25 NOR
czas 59'

Bramka! Celnie trafił Gudjon Valur Sigurdsson. Perfekcyjna akcja! I o czas poprosił szkoleniowiec Norwegów. Zostało im kilka sekund, aby wyrównać. Zejdzie bramkrz, za niego pojawi się zawodnik z pola.

1
59'

Za moment Islandia przeprowadzi akcję na wagę zwycięstwa. Jak to się skończy? Ależ emocje!

ISL 25 : 25 NOR
czas 59'

Celnie trafił Herald Reinkind. Remis! Jeszcze 24 sekundy i o czas poprosił trener Islandczyków.

59'

Strata Islandczyków  i kontra Norwegów! Czy zdążą?

ISL 25 : 24 NOR
czas 59'

Bramka! Celnie trafił Herald Reinkind. Walka do końca o punkty!

58'

Ważą się losy meczu, Norwegowie maja szansę na gola kontaktowego!

ISL 25 : 23 NOR
czas 58'

Arnor Thror Gunnarsson został wykluczony na 2 minuty.

czas 58'

Bramka! Celnie trafił Arnor Thror Gunnarsson.

ISL 23 : 21 NOR
czas 55'

Sander Sagosen został wykluczony na 2 minuty. Kolejne wykluczenie za rzut po gwizdku sędziego. Nieodpowiedzialne zachowanie Norwega...

ISL 22 : 21 NOR
czas 54'

Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson.

czas 53'

Kent Robin Tonnesen został wykluczony na 2 minuty. Szansa dla Islandczyków, aby przypieczetować sukces.

52'

Norwegowie bardzo wysoko wyszli w defensywie. Czy to pozwoli im wygrać?

ISL 22 : 20 NOR
czas 51'

Bramka! Celnie trafił Alexander Petersson. Niecodzienne było to trafienie. Wydawało się, że będzie faul, a tymczasem niemal z pozycji leżącej Islandczyk zdobył gola.

51'

Mnóstwo walki, fauli, determinacji. Oba zespoły muszą wykrzesać z siebie resztkę sił!

ISL 21 : 20 NOR
czas 50'

ISL 20 : 20 NOR
czas 50'

Bramka! Celnie trafił Espen Lie Hansen. Kolejny remis, co tu się będzie działo za kilka minut?!

ISL 20 : 19 NOR
czas 49'

Bramka! Celnie trafił Aron Palmarsson.

ISL 19 : 19 NOR
czas 48'

Skutecznie rzut karny wykonywał Arnor Thror Gunnarsson. Poprawka już skuteczna.

47'

Rzut karny nie trafiony, ale będzie powtórka! Błąd obrońców.

47'

Błąd kroków Islandczyków, szansa do Norwegów na remis. Gola nie ma, ale jest rzut karny!

ISL 19 : 18 NOR
czas 46'

Bramka! Celnie trafił Kent Robin Tonnesen. Kapitalne trafienie, a po chwili o czas poprosił szkoleniowiec Islandii - Aron Kristjanson.

45'

Islandia w komplecie.

ISL 19 : 17 NOR
czas 45'

Herald Reinkind został wykluczony na 2 minuty. Zbyt mocno interweniowł w obronie. Siły wyrównane.

czas 44'

Bramka! Celnie trafił Herald Reinkind.

44'

Andre Lindboe przestrzelił rzut karny!

ISL 19 : 16 NOR
czas 43'

Gudjon Valur Sigurdsson został wykluczony na 2 minuty. Podwójne osłabienie Islandczyków.

czas 43'

Bramka! Celnie trafił Aron Palmarsson. Cudowny gol "z podłoża".

ISL 18 : 16 NOR
czas 43'

Bramka! Celnie trafił Sander Sagosen.

ISL 18 : 15 NOR
czas 42'

Arnor Thror Gunnarsson został wykluczony na 2 minuty. Jeden zawodnik wrócił, drugi będzie odpoczywał.

czas 42'

Bramka! Celnie trafił Aron Palmarsson. Islandia zyskuje prowadzenie, trener Norwegów szybko zareagował i poprosił o czas.

ISL 17 : 15 NOR
czas 41'

Bramka! Celnie trafił Gudjon Valur Sigurdsson.

ISL 16 : 15 NOR
czas 41'

Żółtą kartkę otrzymał Aron Kristjansson. Trener Islandii zbyt żywiołowo protestował przecie decyzji sędziów.

czas 41'

Arnor Atlason został wykluczony na 2 minuty.

czas 40'

40'

czas 37'

Bramka! Celnie trafił Aron Palmarsson. Indywidualna akcja gwiazdora Islandczyków.

ISL 13 : 14 NOR
czas 37'

Bramka! Celnie trafił Magnus Jondal. Efektowny gol z lewego skrzydła.

36'

Tak jak w pierwszej połowie, kilka szybkich akcji, a potem przestój. Mamy straty z obu stron, sporo błędów.

35'

Strata Norwegów, szansa dla rywali na prowadzenie.

ISL 13 : 13 NOR
czas 34'

Bramka! Celnie trafił Alexander Petersson. Ależ potężna bomba z drugiej linii! Brawo.

czas 32'

Bramka! Celnie trafił Kristian Bjornsen. Skrzydłowy znów dał się we znaki rywalom.

ISL 11 : 11 NOR
czas 31'

Bramka! Celnie trafił Vignir Svavarsson. Szybko Islandia doprowadza do remisu.

31'

Zaczynamy drugą połowę! Co wymyślą Islandczycy? Jak dotąd mecz jest bardzo wyrównany. W ekipei Norwegii świetnie gra Kristian Bjornsen.

30'

Koniec pierwszej części. Norwegia dość niespodziewanie prowadzi z Islandią 11:10!

1
29'

O czas poprosił jeszcze szkoleniowiec Islandczyków. To oni mają piłkę, a do końca kilkanaście sekund. Czy będzie remis?

29'

Seria strat z obu stron. Koniec połowy coraz bliżej!

28'

Dość długi okres bez bramki. Atak Norwegów trwa "w nieskończoność".

27'

O  czas poprosił trener Norwegów - Christian Berge.

ISL 10 : 11 NOR
czas 27'

Bramka! Celnie trafił Asgeir Orn Hallgrimsson.

27'

Można odnieść wrażenie, że oba zespoły grają "falami". Kilka szalonych ataków, a potem przestój.

24'

Coraz bliżej przerwy, Islandczycy często mylą się w ataku pozycyjnym. Nie najlepiej grają skrzydłowi, brakuje dograń na koło.

ISL 9 : 11 NOR
czas 24'

Bramka! Celnie trafił Kristian Bjornsen. Prawoskrzydłowy gra rewelacyjnie, nic sobie nie robi z obrony rywali.

ISL 9 : 10 NOR
czas 23'

ISL 8 : 10 NOR
czas 23'

Bramka! Celnie trafił Kent Robin Tonnesen. Piękne trafienie z dystansu!

ISL 8 : 9 NOR
czas 22'

Bramka! Celnie trafił Gudjon Valur Sigurdsson. Drugi gol kapitana z linii 7 metra.

ISL 7 : 9 NOR
czas 21'

Bramka! Celnie trafił Christian O'Sullivan. Po kontrze. Rośnie przewaga Norwegów.

ISL 7 : 8 NOR
czas 20'

Bramka! Celnie trafił Kristian Bjornsen. Imponuje formą ten skrzydłowy.

19'

Pomylił się Aron Palmarsson, a była szansa na gola w osłabieniu!

ISL 7 : 7 NOR
czas 18'

Bjarki Mar Gunnarsson został wykluczony na 2 minuty.

czas 18'

ISL 7 : 6 NOR
czas 17'

Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson. Kapitan zrobił to bezbłędnie.

17'

Doskonała interwencja bramkarza Islandii - Bjorgvina Gustavssona!

ISL 6 : 6 NOR
czas 16'

Bramka! Celnie trafił Vignir Svavarsson. Kolejny remis.

ISL 5 : 6 NOR
czas 16'

Skutecznie rzut karny wykonywał Andre Lindboe.

ISL 5 : 5 NOR
czas 15'

Asgeir Orn Hallgrimsson został wykluczony na 2 minuty. Nerwowo na boisku!

15'

Bardzo wyrównany mecz. Cieżko zdobywa się bramki przy tak szczelnej defensywie. Kto pierwszy straci siły?

czas 15'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Petersson.

czas 13'

Bramka! Celnie trafił Aron Kristjansson.

ISL 4 : 5 NOR
czas 12'

Żółtą kartkę otrzymał Bjarki Mar Gunnarsson. Twarda walka w obronie powoduje wiele indywidualnych kar.

czas 11'

Peter Overby został wykluczony na 2 minuty.

12'

Erlend Memelund kontuzjowany, trafiony w brzuch przez Islandczyka. Już wszystko jednak w porzadku.

czas 11'

Bramka! Celnie trafił Sander Sagosen. Gol za gol!

ISL 4 : 4 NOR
czas 10'

Żółtą kartkę otrzymał Erlend Mamelund.

czas 10'

9'

Worek z bramkami nieco sie rozwiązał. Mamy sporą ilość kontrataków z obu stron.

ISL 3 : 4 NOR
czas 9'

ISL 3 : 3 NOR
czas 8'

Bramka! Celnie trafił Alexander Petersson.

ISL 2 : 3 NOR
czas 8'

Żółtą kartkę otrzymał Gudjon Valur Sigurdsson.

czas 7'

Bramka! Celnie trafił Kristian Bjornsen. Ten zawodnik póki co prowadzi grę Norwegów.

7'

Jak dotąd kibice nie oglądali zbyt wielu bramek. Obie drużyny skupiły się na obronie.

ISL 2 : 2 NOR
czas 6'

6'

Kristian Bjornsen, tym razem pomylił się ze skrzydła.

5'

Oba zespoły twardo grają w defensywie. Mamy mnóstwo walki.

ISL 1 : 2 NOR
czas 4'

ISL 0 : 2 NOR
czas 3'

Kristian Bjornsen. Świetny początek tego zawodnika!Bramka! Po dobitce z karnego!

ISL : 1 NOR
czas 2'

czas Start meczu
18:01

Obie drużyny mają w składzie znakomitych zawodników, choć za faworytów uchodzą Islandczycy. Szczypiorniści są już na parkiecie katowickiego Spodka. Za chwilę prezentacja, potem hymny narodowe i zaczynamy! Trybuny są pełne, nic dziwnego, bo Polacy kochają handball.

17:59

Witamy na relacji LIVE z grugiego piątkowego meczu grupy B, w którym reprezentacja Islandii podejmie Norwegię. W pierwszym spotkaniu tej grupy faworyzowani Chorwaci nie bez kłopotów pokonali Białoruś. Początek meczu już za kwadrans. Zapraszamy!