Zakończony
Czarnogóra
HUN 32 : 26 MNE
czas 59'

Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. To jedna z ostatnich bramek w tym pojedynku, świetne zagranie Węgra.

HUN 31 : 26 MNE
czas 58'

Bramka! Celnie trafił Branko Vujović.

58'

Doskonale broni Roland Mikler, to jeden z bohaterów swojej drużyny!

HUN 31 : 25 MNE
czas 57'

Gabor Ancsin został wykluczony na 2 minuty. Popchnął w plecy jednego z rywali.

czas 57'

Bramka! Celnie trafił Iman Jamali. Nic już nie zabierze Węgrom dwóch punktów!

HUN 30 : 25 MNE
czas 57'

Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Łatwo padają gole w końcówce meczu.

czas 55'

Tak! To już chyba koniec emocji. Węgrzy są blisko triumfu w pierwszym meczu ME. Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi.

HUN 28 : 23 MNE
czas 54'

Czyżby moment przełomowy? Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.

HUN 27 : 23 MNE
czas 53'

Madziarzy natychmiast wykorzystują osłabienie rywali. Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.

HUN 26 : 23 MNE
czas 52'

Szansa dla Węgrów na przypieczętowanie wygranej. Vladan Lipovina został wykluczony na 2 minuty.

51'

Mamy dłuższy okres bez goli. Widać na twarzach zawodników potworne zmęczenie.

komentarz

Czyżby emocje były do ostatniej minuty? Czarnogóra walczy.

czas 49'

Bramka! Celnie trafił Akos Pasztor. Bardzo ważny gol po kontrataku. Mieli szansę Czarnogórcy, ale popełnili faul w ataku.

HUN 25 : 23 MNE
czas 48'

Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Czarnogóra odrabia straty!

HUN 25 : 22 MNE
czas 46'

Timuzsin Schuch został wykluczony na 2 minuty. Kolejna kara!

czas 45'

Skutecznie rzut karny wykonywał Vasko Sevaljević.

HUN 25 : 21 MNE
czas 45'

Rudolf Faluvegi został wykluczony na 2 minuty.

czas 45'

Bramka! Celnie trafił Richard Bodo.

HUN 24 : 21 MNE
czas 44'

Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Rzut najwyższej klasy. Dużo goli w tym okresie. Węgrzy nie mogą odskoczyć.

HUN 24 : 20 MNE
czas 44'

Bramka! Celnie trafił Rudolf Faluvegi. Bardzo szczęśliwy rzut, ale piłka przekroczyła jednak linię.

HUN 23 : 20 MNE
czas 44'

Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović.

HUN 23 : 19 MNE
czas 42'

Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Cieszą sie Węgrzy z tego gola, bo ich sytuacja nie jest zbyt pewna przy takim rezultacie.

42'

Dużo błędów w wykonaniu Węgrów, to chyba pierwszy raz w tym meczu.

HUN 22 : 19 MNE
czas 41'

Bramka! Celnie trafił Vasko Sevaljević. Znakomita akcja indywidualna. Czarnogóra złapała wiatr w żagle!

HUN 22 : 18 MNE
czas 40'

Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Świetne podanie otrzymał od Laslo Nagya.

39'

Przewaga Węgrów wciaż jest mała.

HUN 21 : 18 MNE
czas 38'

Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Atomowy rzut z dystansu i bez szans Roland Mikler.

HUN 21 : 17 MNE
czas 37'

Bramka! Celnie trafił Rudolf Faluvegi. Pogubiał się defensywa Czarnogóry w tej sytuacji.

HUN 20 : 17 MNE
czas 37'

Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Szybka odpowiedź.

HUN 20 : 16 MNE
czas 36'

Skutecznie rzut karny wykonywał Gergo Ivancsik. W tym elemencie bezbłędny Węgier.

HUN 19 : 16 MNE
czas 35'

Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Fantastyczna wkrętka!

HUN 19 : 15 MNE
czas 35'

Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.

34'

Węgrzy już w komplecie.

HUN 18 : 15 MNE
czas 34'

Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan.

HUN 18 : 14 MNE
czas 33'

Bramka! Celnie trafił Gergo Ivancsik. Bardzo pewny rzut Węgra.

HUN 17 : 14 MNE
czas 32'

Laszlo Nagy został wykluczony na 2 minuty. Zawodnik od razu przyznał się do winy.

czas 32'

Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Ponownie tylko tyrzy gole straty Czarnogóry.

HUN 17 : 13 MNE
czas 32'

Bramka! Celnie trafił Tamas Borsos. Szybka odpowiedź Węgrów. Asystował Bodo!

HUN 16 : 13 MNE
czas 31'

Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Czarnogóra zmniejsza straty jeszcze bardziej.