26 mar 2016 18:00
komentarz

Dziękujemy za śledzenie bardzo emocjonującego spotkania w portalu WP SportoweFakty. Zapraszamy na kolejne, miejmy nadzieję, równie ekscytujące wydarzenia

komentarz

Chwała Wiśle za momentami kapitalny występ. Po raz drugi z rzędu Vardar wyeliminował płocczan z walki o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

60'

Ostatnie wskazówki od Raula Gonzaleza, trenera Vardaru

60'

Sterbik chyba odebrał Wiśle marzenia o awansie... Nikcević w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z reprezentantem Hiszpanii

59'

Dujszebajew zatrzymany przez Corralesa! Nie ma już czasu, to trzeba wygrać!

58'

De Toledo wprost w Sterbika. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Wisła już oddycha rękawami

VAR 25 : 24 OWP
czas 58'

Nieporozumienie w szeregach Wisły wykorzystał Timur Dibirow.

czas 57'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Igor Karacić. To może być kluczowa akcja! Wichary!!!!

57'

Corrales lepszy od Cindricia, ale przy okazji Chorwat był faulowany. Karny.

56'

Publiczność w Skopje daje z siebie wszystko

55'

Daszek zgubił piłkę ...

VAR 23 : 24 OWP
czas 55'

Który to już raz trafił Alem Toskic?

VAR 22 : 24 OWP
czas 55'

Wisła spokojnie rozegrała akcję, piłka jak po sznurku powędrowała na skrzydło i Valentin Ghionea musiał to trafić!

54'

Tarabochia chciał oszukać rywali zwodem, a przy okazji tak się zakręcił, że stracił piłkę

53'

Dibirow zatrzymany! Corrales chyba bedzie mu się śnił po nocach. Nas to specjanie nie martwi

52'

Co za pech! Żytnikow przy sygnalizacji gry pasywnej w słupek... To może kosztować

51'

Na szczeście dla Wisły Tarabochia przerwał błyskawiczną kontrę rywali

1
50'

Dujszebajew bohaterem Skopje! Najpierw przejął podanie w kontrze, a chwilę później pokonał Corralesa

49'

Co za popis bramkarzy! Najpierw Sterbik odczytał zamiary Wiśniewskiego, a po chwili Corrales sparował piłkę na poprzeczkę po rzucie Karacicia!

VAR 22 : 23 OWP
czas 49'

Skutecznie rzut karny wykonywał Igor Karacić. Znowu Toskić wywalczył rzut z siódmego metra

1
VAR 21 : 23 OWP
czas 48'

Macedończycy ponownie zagrali bez bramkarza, pogubili się jednak i do pustej bramki rzucił Adam Wiśniewski.

1
VAR 21 : 22 OWP
czas 47'

Tak jest! Ze skrzydła trafił Valentin Ghionea. Rumun lepszy od Manaskowa, bowiem do bramki nie zdążył wrócić Sterbik!

1
VAR 21 : 21 OWP
czas 47'

Jednak nie. W roli drugoplanowej Żytnikow, który obsłużył podaniem Adama Wiśniewskiego.

46'

Czas dla Manolo Cadenasa. Czyżby Hiszpan szykował akcję pod Żytnikowa?

czas 46'

Matjaz Brumen został wykluczony na 2 minuty. Słoweniec zahaczył twarz Żytnikowa

VAR 21 : 20 OWP
czas 46'

Sędziowie dopatrzyli się błędu kroków u Pusicy i bramka płocczanina nie udana. Szybko odpowiedział Alem Toskic.

44'

Nikcević przeczytał podanie rywali i Wisła w natarciu!

VAR 20 : 20 OWP
czas 43'

Nieco przypadkowa akcja, ale Jose Guilherme de Toledo skutecznie. Uff, przełamanie po kilku minutach zapaści

VAR 20 : 19 OWP
czas 43'

Bramka! Trafił Igor Karacić. Karnego Brumena obronił Wichary,wobec dobitki Chorwata bezradny

czas 43'

Valentin Ghionea został wykluczony na 2 minuty. Rumun uprawiał zapasy na linii szóstego metra z Toskiciem.

VAR 19 : 19 OWP
czas 43'

Cindrić na skrzydło i Timur Dibirow z bramką. Vardar się napędza...

41'

Wiśniewski nie wykorzystał sytuacji sam na sam ze Sterbikiem. Na usprawiedliwienie "Gadżeta" - rzucał z niemal zerowego kąta

17:56

Ogromne emocje w Skopje.Kibice podważają niemal każdą decyzję sędziego

41'

Sprawiedliwości stało się zadość! Sędziowie nie zauważyli uderzenia Maquedy w twarz i Dibirow pobiegł do kontry. Lepszy jednak Corrales! Hiszpan dzisiaj jest niemożlwiy

40'

Jeden wielki gwizd w Skopje. Wisła przy piłce

czas 40'

Miljan Pusica został wykluczony na 2 minuty.

VAR 18 : 19 OWP
czas 40'

Alem Toskic dzisiaj zamienia w złoto kazde podanie, które dostanie na kole.

czas 39'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michał Daszek. Kibice w Skopje szaleją. Angelow wszedł na obronę karnego i spełnił swoje zadanie

39'

Żytnikow spychany przy próbie rzutu. Karny!

VAR 17 : 19 OWP
czas 39'

Bardzo mało miejsca miał Alem Toskic. Nie przeszkodziło mu to jednak w zdobyciu bramki

VAR 16 : 19 OWP
czas 38'

Skutecznie rzut karny wykonywał Michał Daszek.

38'

De Toledo zaryzykował, poszedł na przebój i wywalczyl karnego !

VAR 16 : 18 OWP
czas 37'

Skutecznie rzut karny wykonywał Matjaz Brumen. Słoweniec nad głową Corralesa

VAR 15 : 18 OWP
czas 36'

Bramka! Valentin Ghionea! Rumun w pełnym biegu wykorzystał kontrę po przejęciu piłki przez Pusicę. Tak, to dzisiaj może być ten wielki dzień Wisły!

35'

Za szybko, za szybko! De Toledo odwaznie, ale z nieprzygotowanej pozycji. Sterbik zamknął krótki róg

VAR 15 : 17 OWP
czas 35'

Skutecznie rzut karny wykonywał Matjaz Brumen. Wcześniej Żytnikow bronił w kole

VAR 14 : 17 OWP
czas 34'

Podanie do skrzydła przeciął Valentin Ghionea i popędził na bramkę. Gol!

1
33'

Mnóstwo szczęścia po stronie Nafciarzy. Rzut Karacicia po rękach Corralesa trafił w poprzeczkę

32'

Bezpańską piłkę zebrał Pusica. W sytuacji sam na sam lepszy jednak Sterbik

VAR 14 : 16 OWP
czas 31'

Bramka! Trafił Luka Cindrić.

VAR 13 : 16 OWP
czas 31'

Co oni zrobili? 10 sekund po rozpoczęciu piłka trafiła do Ghionei, ten zamarkował rzut, a tak naprawdę przerzucił na drugie skrzydło. Tam na wrzutkę czekał Ivan Nikcević. Chyba bramka kolejki!

31'

Czas na drugą odsłonę!

30'

Toskić trafił do siatki, ale bez gwizdka sędziów. Rzut wolny z miejsca wykonywał Brumen, trafił wprost w głowę Montoro. Sędziowie niewzruszeni

VAR 13 : 15 OWP
czas 30'

Kontra i bramka Valentina Ghionei. Niewykorzystana szansa Cindricia sporo kosztowała Vardar!

VAR 13 : 14 OWP
czas 29'

Daszek ściągnął na siebie uwagę obrońców i Dmitrij Żytnikow miał ułatwione zadanie.

czas 29'

Czerwoną kartkę otrzymał Ilija Abutović ! Chorwat niemal łokciem zaatakował Żytnikowa. Płocczanie grają w podwójnej przewadze!

czas 28'

Igor Karacić został wykluczony na 2 minuty.

28'

Świetna akcja Montoro! Hiszpan poszedł na przebój i był faulowany przez Karacicia. Dwie minuty wykluczenia

VAR 13 : 13 OWP
czas 27'

Na linii szóstego metra niekryty spacerował sobie Alem Toskic.

VAR 12 : 13 OWP
czas 27'

Dmitrij Żytnikow miał mnóstwo miejsca. Rosjanin wszedł w lukę, którą wypracował Pusica

VAR 12 : 12 OWP
czas 26'

Nic nie dała bardzo aktywna obrona płocczan. Trafił Igor Karacić.

26'

Czas dla Vardaru

VAR 11 : 12 OWP
czas 26'

Bramka! Trafił Ivan Nikcević. Serb pobiegł do kontry, uruchomiony przez Corralesa. Hiszpan chwilę wcześniej odbił potężną próbę Dujszebajewa. Wisła na upragnionym prowadzeniu!

VAR 11 : 11 OWP
czas 25'

Macedończycy chyba nie wiedzieli, że Michał Daszek potrafi odnaleźć się na rozegraniu. Marsenić ograny niczym dziecko

1
czas 24'

Żółtą kartkę otrzymał Ilija Abutović.

VAR 11 : 10 OWP
czas 17:56

Przed chwilą Vardar się nie popisał, tym razem już wszystko poszło po myśli mistrzów Macedonii. Ze skrzydła trafił Daniił Sziszkariew.

VAR 10 : 10 OWP
czas 23'

Kto jak kto, ale Ivan Nikcević nie zwykł mylić się w kontrach.

22'

Daszek w ekwilibrystycznej pozycji rzucił wprost w Sterbika

VAR 10 : 9 OWP
czas 21'

Igor Karacić musiał finalizować akcję i sprytnym rzutem w dolny róg pokonał Corralesa.

21'

Corrales mocny kandydat do bramki kolejki

VAR 9 : 9 OWP
czas 20'

Bramka! Uwaga, uwaga, trafił Rodrigo Corrales! Vardar wycofał bramkarza i po próbie Dibirowa w blok Corrales mógł rzucić przez całe boisko do świątyni opuszczonej przez Sterbika! Remis!

19'

Sterbik zebrał burzę oklasków. Jak najbardziej zasłużenie. Hiszpan najpierw zatrzymał Żytnikowa, a po chwili w nogi bramkarza trafić Nikcević

czas 19'

Luka Cindrić został wykluczony na 2 minuty. Gracz Vardaru bardzo ostro potraktował Pusicę na kole

VAR 9 : 8 OWP
czas 18'

Jose Guilherme de Toledo na dwa razy, ale w końcu skutecznie. Brazylijczyk dobił własny rzut

VAR 9 : 7 OWP
czas 18'

Za rozegranie wziął się Dibirow. Rosjanin obsłużył podaniem Alexa Dujszebajewa.

17'

Publiczność nie może uwierzyć, że Karacić nie trafił w bramkę

VAR 8 : 7 OWP
czas 16'

16'

Coś drgnęło. Rzut karny po indywidualnej akcji Żytnikowa

VAR 8 : 6 OWP
czas 15'

Sterik nigdy nie był mistrzem obrony rzutów w dolne rejony bramki i wykorzystał to Dmitrij Żytnikow.

VAR 8 : 5 OWP
czas 14'

Nagle przed Alexem Dujszebajew pojawiło się sporo wolnej przestrzeni. Nic tylko rzucać. Czas dla Wisły

czas 13'

VAR 7 : 5 OWP
czas 13'

Tego oczekuje się obrotowego. Nie dość, że bramka, to jeszcze Alem Toskic faulowany i dwie minuty kary dla Nafciarzy.

VAR 6 : 5 OWP
czas 12'

Sygnał do walki dał Dmitrij Żytnikow. Na kole zameldował się Pusica

VAR 6 : 4 OWP
czas 12'

Alem Toskic potwierdził, że nie bez powodu ma pewne miejsce w Vardarze. Kapitalny rzut z koła

VAR 5 : 4 OWP
czas 11'

Bardzo ważne trafienie Jose Guilherme de Toledo w osłabieniu.

11'

Wkrętką próbował popisać się Dibirow, ale piłka minimalnie obok słupka

17:56

Dla płocczan brak Rochy to katastrofa.

czas 10'

Czerwoną kartkę otrzymał Tiago Rocha. Sędziowie z Czech nie mieli wątpliwości... Obiektywnie bardzo ostry atak Portugalczyka. Orlen Wisła zostaje tylko ze Zbigniewem Kwiatkowskim na kole...

10'

Tarabochia jakby wiedział, gdzie rzuci Tarabochia. Gorąco, oj gorąco w Skopje

9'

Wisła jak na razie monentami bije głową w mur

VAR 5 : 3 OWP
czas 9'

Kapitalna wkrętka Daniiła Sziszkariewa.

czas 8'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Timur Dibirow. Corrales!

czas 8'

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrij Żytnikow.

VAR 4 : 3 OWP
czas 7'

Wydawało się, że Alem Toskic zgubi piłkę na kole. Obrotowy Vardaru opanował sytuację i pokonal Corralesa

VAR 3 : 3 OWP
czas 6'

Na razie pojedynek Vardaru z Dmitrijem Żytnikowem. Trzecia bramka Wisły, trzecia Rosjanina!

czas 4'

Płocczanie sugerują, że piłka nie minęła linii bramkowe, ale sędziowie zaliczają trafienie Alexa Dujszebajewa.

Dmitrija Żytnikowa uruchomił Tiago Rocha. Kapitalny rzut Rosjanina!

Żółtą kartkę otrzymał Igor Karacić.

2'

Na skrzydle znalazł się Dibirow, pojedynek wygrał jednak Corrales!

2'

Żytnikow musiał rzucać, ale trafił w spojenie słupka z poprzeczką

Potężny rzut Luki Cindricia otwiera wynik meczu

17:45

Remis 30:30 w pierwszym meczu w korzystniejszym położeniu stawia Vardar. Zespół ze Skopje w tym sezonie Ligi Mistrzów tylko raz przegrał na własnym parkiecie

17:45

Zapraszamy na relację z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Skopje Orlen Wisła Płock zagra z miejscowym Vardarem