Turniej kwalifikacyjny do IO mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do IO w Gdańsku

Już trochę na wstecznym biegu, ale skutecznie Filip Mirkulowski.

czas 60'

Pablo Baeza został wykluczony na 2 minuty.

60'

Haraldowi Feuchtmannowi ta sytuacja będzie się śniła po nocach. Sam na sam z Ristowskim i w boczną siatkę. Chile już bez szans na remis

MKD 29 : 27 CHL
czas 59'

Skutecznie rzut karny wykonywał Erwin Feuchtmann Perez. Proszę bardzo, mamy jeszcze emocje!

czas 58'

Żarko Peszewski został wykluczony na 2 minuty. Macedonia ma problem, do konca meczu w osłabieniu!

58'

No, no, Oliva górą i Chile kontratakuje

MKD 29 : 26 CHL
czas 57'

Bramka! Trafił Erwin Feuchtmann Perez. Przez moment emocji było tyle, co podczas grzybobrania, ale ostatnie trzy minuty mogą okazać się jeszcze ciekawe

56'

Wręcz szaleńcza obrona Chilijczyków na całym boisku przyniosła efekt. Mojsowski obok bramki

MKD 29 : 25 CHL
czas 56'

Skutecznie rzut karny wykonywał Erwin Feuchtmann Perez.

MKD 29 : 24 CHL
czas 55'

Kolegów do walki poderwał Diego Reyes.

MKD 29 : 23 CHL
czas 55'

Skutecznie rzut karny wykonywał Dejan Manaskow.

MKD 28 : 23 CHL
czas 54'

Bramka! Trafił Harald Feuchtmann.

MKD 28 : 21 CHL
czas 52'

Zgubiony Baeza i spokojnie akcję wykończył Gocze Ojleski.

52'

Salinas w koncu się pomylił. Ale i tak trener Garralda zadowolony z próby

MKD 27 : 21 CHL
czas 51'

Ładnie ten rzut ukrył Diego Reyes.

MKD 27 : 20 CHL
czas 48'

Z zimną krwią trafił Nikola Kosteski. Macedoński skrzydłowy dzisiaj zwraca na siebie uwagę być może silniejszych klubów niż Metalurg Skopje

MKD 26 : 20 CHL
czas 47'

Bramka! Trafił Gocze Ojleski. Macedończyk przerzucił piłkę nad mierzącym ponad 190 cm Rene Olivą

czas 46'

Erik Caniu został wykluczony na 2 minuty. Wyglądało to bardziej na zapasy w stylu wolnym

45'

Bramką zatrząsła się w posadach po rzucie Mirkulowskiego w poprzeczkę

MKD 25 : 20 CHL
czas 44'

Macedoński tur, przepraszam Stojancze Stoiłow, tylko się zastawił, a dwóch rywali się od niego odbiło. Zdobyć bramkę było już prościzną

MKD 24 : 20 CHL
czas 43'

Bramka! Trafił Harald Feuchtmann. Trzeci z braci z pierwszym trafieniem dzisiaj.

MKD 24 : 19 CHL
czas 42'

Chilijczycy zaczynają już oddychać rękawami. Przy ich biernej postawie trafił Gocze Ojleski.

MKD 23 : 19 CHL
czas 42'

Bramka! Trafił Naumcze Mojsowski. Przy okazji Macedończyk poczuł na własnej twarzy siłę uderzenia Salinasa

czas 41'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Rodrigo Salinas. Górą Ristowski, który przypomniał o swoim istnieniu

40'

Szczypiorniści to mężczyźni chyba ze stali. Esteban Salinas potężnie uderzył potylicą o parkiet, ale po chwili wstał, otrzepał się i wróciłdo gry

MKD 22 : 19 CHL
czas

Nikola Kosteski może się dzisiaj podobać. Skrzydłowy wykorzystuje szansę od trenera Obrvana

czas 39'

Erwin Feuchtmann Perez został wykluczony na 2 minuty. Chilijczyk musi trzymać nerwy na wodzy, bo kolekcjonuje wykluczenia równie regularnie jak bramki

MKD 21 : 19 CHL
czas 38'

Wlatko Mitkow wykorzystał dziurę w obronie i rzucił z 9 metra.

czas 38'

Pablo Baeza został wykluczony na 2 minuty. Chilijczykowi brakuje trochę zwrotności

37'

Siła razy masa to nie wszystko. Stojancze Stoiłow przepchnął obronę, ale jego potężny nie znalazł drogi do bramki

MKD 20 : 19 CHL
czas 36'

No tak, wszyscy wiedzą, co się stanie, ale nikt nie umie go zatrzymać. Rodrigo Salinas zawisnął w powietrzu i już opadając rzucił w narożnik bramki

MKD 20 : 18 CHL
czas 35'

Sędziowie sygnalizowali już grę pasywną, ale co to dla Naumcze Mojsowskiego. Macedończyk rzucił zza obroncy

MKD 19 : 18 CHL
czas 35'

Bramka! Trafił Rodrigo Salinas. 7 bramka w 9 próbie

MKD 19 : 17 CHL
czas 35'

Gdy rozpędza się Nemanja Pribak, to rywale drżą. W koncu mało przyjemnym doświadczeniem jest zderzenie z 103 kg żywej wagi

MKD 18 : 17 CHL
czas 34'

Bramka! Ze skrzydła Nikola Kosteski.

MKD 17 : 17 CHL
czas 33'

Po raz kolejny Chilijczycy pokazują, że nie można ich lekceważyć. Po czterech podaniach w szybkiej kontrze trafił Erwin Feuchtmann Perez. Remis 17:17!

MKD 17 : 16 CHL