Polacy z drugą porażką na igrzyskach w Rio.

Bramka! Trafił Kamil Syprzak.

Julius Kühn na sam koniec. Piłka wtoczyła się do siatki obok nogi Szmala.

Szmal obronił rzut Druxa, ale fatalne podanie Lijewskiego do Daszka. Po robocie

Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski. Wypada wreszcie rzucić, ale nie tylko do pustej bramki

Gierak! Bramka, ale faul w ataku. To chyba koniec

Hendrik Pekeler został wykluczony na 2 minuty. Kiedy odrabiać, jak nie teraz?

Julius Kühn poprawił się błyskawicznie. Pętla się zaciska.

Kolejny rzut Polaków do pustej bramki. Tym razem Michał Jurecki. Wcześniej Szmal wyciagnął próbę Kuhna

Wszystko idealnie, do momentu rzutu Daszka. Słupek i Niemcy w natarciu.

Co za bramka Paula Druxa. Parkiety świata!

Mateusz Jachlewski do pustej bramki po przejęciu piłki przez Jureckiego.

Co by było, gdyby nie Karol Bielecki. ?

Fabian Wiede zgarnął piłkę znad głów obrońców i Niemcy z 5 bramkami przewagi.

Przedarł się Łukasz Gierak. Cztery bramki, osiem minut.

Robi się naprawdę gorąco. Niemiecka druga linia jest niesamowita. Trafił Paul Drux.

Jednak i Daszkowi należy się bura. Reichmann przejął podanie Polaka, chociaż dookoła właściwie nie było nikogo.

Rzut z biodra Paula Druxa.

Czas na żadanie. W gwoli przypomnienia, Polacy bez rzutu z lewego skrzydła!

Siła doświadczenia. Karol Bielecki wykorzystał błąd niemieckiego obrońcy w ustawieniu.

Odpowiedź Patricka Wienceka błyskawiczna.

Nie mżemy tylko srodkiem. Piłka trafiłą na koło, a  Kamil Syprzak wiedział, co z nią zrobić

Bramka! Trafił Tobias Reichmann. A jeszcze chwilę temu byliśmy o krok od remisu

Kolejny prosty błąd. Szyba podał czytelnie i Niemcy przerwali akcję. W kontrze nie mógł pomylić się Kai Häfner.

Skutecznie rzut karny wykonywał Uwe Gensheimer. I znowu - 2...

W całej Polsce pewnie padło z ust właśnie najpopularniejsze polskie słowo. Michał Jurecki w idealnej sytuacji w kontrze nie trafił na remis

Zaczynamy odrabiać straty. Polacy świetnie w obronie i Michał Jurecki. mógł się rozpędzić w ataku

Michał Daszek jak rasowy rozgrywający. W kontrze zmylił obronę i rzucił ze środka. Chyba nikt już nie będzie na niego psioczył, jest naprawdę w dobrej formie

Katastrofa w ataku. Daszek był wolny na skrzydle, a Gierak popełnił faul ofensywny

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Ósma bramka! Wypadałoby, żeby ktoś dołączył do niego

Skutecznie rzut karny wykonywał Uwe Gensheimer. Taki zawodnik nie myli się dwa razy

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Uwe Gensheimer. Ale kolejny karny, bo Polacy faulowali Niemca przy dobitce...

Nie ma bramki Druxa, ale Lijewski potraktował rywala bodziczkiem. Karny.

Bartosz Jurecki z obrotem po kapitalnym podaniu Gieraka.

Z zimną krwią w kontrze Uwe Gensheimer. Nie popisał się Krajewski, który próbował przedrzeć się przez Wiencka, a wyszedł z tego jedynie faul ofensywny.

Czemu Lijewski tego nie trafił? Idealne dogranie i przegrana rywalizacja z Wolffem

Szmal i idzie kontra!

Do pustej bramki trafił Krzysztof Lijewski. Niemcy zaryzykowali i zagrali bez Wolffa w bramce

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Na "Koli" można polegać jak na Zawiszę. Co za bomba

Patrick Wiencek został wykluczony na 2 minuty. Niemiec odpocznie po faulu na Lijewskim

- 5 w Rio. Fatalny początek Polaków. Trafił Martin Strobel.

Wolff lepszy od Lijewskiego. Źle, źle, źle

Przypomniał o sobie Uwe Gensheimer. Jesteśmy w tarapatach

Piłka dla Niemców

Gra pasywna, będzie rzut?

Bramka! Trafił Kai Häfner.

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

Lijewski wywalczył piątego karnego!

Idealne dogranie do Patricka Wiencka. To musiała być bramka. Wcześniej prosta strata Polaków

Zaczynamy drugą część!

Tako rzecze były olimpijczyk

Polska przegrywa z Niemcami do przerwy 14:16. Zdecydowanie lepszy mecz Polaków niż na inaugurację, ale brakuje skutecznościa pod bramką rywala

Gierak i Szyba w czystych pozycjach nie trafili do bramki Wolffa.

Fabian Wiede pokazał, że ma dynamit w nogach. Wyszedł wysoko w górę i trafił w samo okienko.

Gierak nie dojrzał Daszka, poszedł sam, ale pomylił się o dobry metr

Oj rozgrzał się Wolff. Wygrał walke sam na sam ze Syprzakiem

Paul Drux został wykluczony na 2 minuty.

Sławek Szmal odbił rzut Kuhn. Teraz rzucić na remis!

Czapki z głów przed Szybą. Wymusił faul w ofensywie!

Ależ ładnie ukrył ten rzut Fabian Wiede.

Czas dla Dagura Sigurdssona

Fantatyczna akcja Gieraka... by była, gdyby nie błąd kroków. Nieuznana bramka

Bramka! Trafił Michał Szyba. Jego pierwszy w Brazylii!

Grając w przewadze nie można tak puścić zawodnika. Trafił Fabian Wiede i nikt mu nie przeszkadzał na prawej stronie

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Momentami gramy świetny mecz!

Czerwoną kartkę otrzymał Christian Dissinger.! Ostry atak na głowę Syprzaka, kolano pracowało.

Czas dla Tałanta Dujszebajewa na 9 sekund przed końcem kary Kusa

Tobias Reichmann wygrał pojedynek oko w oko ze Szmalem. Kto jak kto, ale Niemiec doskonale wie, jak go pokonać

Handballowy klasyk.  Michał Jureckiw swoim biegu terenowym. Dalsza część dobrze znana

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty.

Bramka! Trafił Paul Drux. Niemiec odpychany jeszcze przez Kusa i zagramy 4 na 6...

Adam Wiśniewski został wykluczony na 2 minuty. Niepotrzebne... Niemcy już musieli rzucać

Hendrik Pekeler został wykluczony na 2 minuty.

Bramka! Trafił Kamil Syprzak. Świetna akcja Szyby. Pekeler gonił Polaka, przy okazji go faulował i zarobił 2 minuty. A Szyba dograł jeszcze do Syprzaka

Jurecki wprost w blok...

Kuhn zatrzymany!

Kołowi też dojechali na mecz. Kapitalne podanie od Jureckiego i trafił Kamil Syprzak.

Martin Strobel został uruchomiony przez Kuhna i miał mnóstwo wolnej przestrzeni przed sobą

Karol Bielecki został wykluczony na 2 minuty. Łokieć "Koli" pracował za bardzo

Nie ma co zbierać. Karol Bielecki wyszedł w górę i rzucił w samo okienko bramki Wolffa

Bramka! Trafił Julius Kühn.

Michał Daszek w kontrze! Świetnie zagraliśmy w defensywie

Prawe rozegranie dojechała na mecz. Trafił Krzysztof Lijewski.

Szmal! Pierwsza interwencja "Kasy". Reichmann przegrał pojedynek

Hendrik Pekeler miał hektary wolnego miejsca na kole

Co za wejście ! Łukasz Gierak ledwo pojawił się na placu w miejsce Krajewskiego, a już pokonał Wolffa

Błykawiczna kontra Niemców i trafił Julius Kühn. Gracz Vfl Gummerbsach pokonał Szmala. Wcześniej środkowi obrońcy - Lemke i Wiencek - przecieli naszą akcję

To nie powinno wpaść... Trafił Fabian Wiede, rzucając już przy sygnalizacji gry pasywnej. Piłka leciała w środek bramki, Wyszomirski nie poradził sobie jednak z próbą Niemca

Bramka! Trafił Przemysław Krajewski. Szybka poprawka polskiego rozgrywającego

Andreas Wolff sprawił sobie frajdę rzucając do pustej bramki przez całe boisko. Krajewski za szybko rozegrał akcję i Niemiec wykorzystał fakt, żę graliśmy bez bramkarza

Kai Häfner został wykluczony na 2 minuty. Niemcom zbierał się na karę od kilku minut.

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty.

Kai Häfner zgubił Jachlewskiego i oddał rzut z drugiej linii. Bardzo szybka ręka Niemca

Karny! Znowu na siódmy metr idzie Bielecki

Żółtą kartkę otrzymał Julius Kühn.

Julius Kühn w swoim stylu. Nic nie robił sobie z asysty Kusa. Martwi na razie brak interwencji Wyszomirskiego

Karolem ich! Świetna decyzja i bomba z dystansu Bieleckiego.

Zabrakło nam Jureckiego w obronie. Na kole urwał się Patrick Wiencek.

Wolff lepszy od Bartosza Jureckiego, ale nasz obrotowy faulowany. Kolejny karny i znowu Bielecki

Skutecznie rzut karny wykonywał Uwe Gensheimer.

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty. Słuszna decyzja sędziów, Drux odepchnięty. Rzut karny dla Niemców

Świetna interwencja Kusa i kontra Polaków. Brawł Przemysław Krajewski !

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Źle się dzieje, górą Wolff

Piłka na skrzydło i Polak nieprzepisowo zatrzymany. Karny!